Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Napisite svoje najglobje in najbolj poredne fantazije

Napisite svoje najglobje in najbolj poredne fantazije

Kak, predlog kako ženo prepričat, da to nardi?

Od kod sta? Jaz sem za.

sorry,
ampak najbrž nisi vidu druge moje objave,
moja ni za to,
pa sprašujem kako jo prepričat, ker si jaz to noro želim.

Sva pa iz okolice Litije.

Postonjska jama, brez ovratnice.

De omnibus disputandum..

Hmm trenutno najvecja fantazija, da me zveze na posteljo mi, da prevezo za oci in v usta ballgag ali svoje nosene spodnice. Se malo poigra s penisom (mogoce toliko da mi skoraj pride) potem mem me pa pusti cakat. Med tem casom pa gre nabrat koprive in me z nimi “naseska” po penisu in jajcih. Nato mi ga pa zdrka s koprivami v roki.. Lepo bi bilo ce bi se parkrat ustavila tik pred orgazmom in mi sele v ene 5to dovolila orgazem.. Potem bi mi pa zaklenila penis v najmanjso kletko za dva dni mogoce potem spet kaksno mucenje mogoce celo brez orgazma.. In potem nazaj zaklep.

L.p.

Stara 46, baročne postave. Rajca me misel, da bi me moški podredil in našeškal. In to mlajši moški….

Zivjo, zaupaj mi kaksen kontakt in bova skupaj odkrivala meje uzitka 🙂

Lp.

Milfica:
Kaj je to zate mlajši moški? ali je 37 ok?

Sem star 30 je oki? Od kod si?

Ja, samo ti ni mišljeno kot ponudba…haha. Samo povem fantazije 🙂

Saj lahko samo skozi klepet izzivljava fantazije 🙂

Moja fantazija je da bi zaigral veliko denarja pri pokru z prijatelji . Nakar bi oni zahtevali ,da moja žena gre k njim in odplača moj dolg . Morala bi jim biti na voljo celo noč in bi jo vsi večkrat obdelali vna vse možne načine ter jo na koncu golo prpeljali domov vso izmučeno pošpricano in mastno od sperme ki bi se cedila z vseh lukenj, pozvonili ter jo pustli pred vrati.
Preden bi odhajala tja odslužit bi pa jo opazoval ter jo pomagal obleči za njih . Medtem ko bi ona jokala zraven ob misli kaj jo čaka in kaj sem ji naredil ter strahu kaj bodo želeli od nje.
L.p.

Seks z skupino temnopoltih tipckov, medtem ko bi moj moz zraven lahko le gledal…

In to bi rada doživela? Koliko črncev bi želela obdelati??

Vsaj tri, pa da bi dost mlajsi bili…
verjetno je to najbolj skrita fantazija

Je nujno, da bi bili črnci ali smo lahko tudi Slovenci?

Ce ne bi bili crnci ne bi napisala. Seks z Slovenci ni domislija…hihihi

Zelo si želim spoznati privlačno 50-letnico, taka, ki je strastna, pohotna. In da se zraven pridruži njena polnoletna hčerka, da se nauči kaj novega.

Zelo si želim spoznati privlačno 50-letnico, taka, ki je strastna, pohotna. In da se zraven pridruži njena polnoletna hčerka, da se nauči kaj novega.
[/quote]

Jaz imam ogromno zelo porednih fantazij. Zadnje čase me daje fantazija, da bi nadvladal žensko, jo privezal na posteljo, tako da bi imela vsako okončino privezano na en rob postelje, nato bi ji dal čez oči prevezo in bi šel z ledeno kocko počasi od njenih prsi do pi…potem bi šel še s smetano, katero bi dal na svoj ku… in ji ga dal v usta, da poliže smetano, nato bi šel z njim po bradavičkah in bi jih potem še polizal, da ne bi nič smetane ostalo gor, tudi s kakim sirupom bi to naredil, če ne bi imel smetane pri roki.

Rad bi goli zenski zalival stopala s pivom in ga nato srkal z njenih prstkov

Seks na obali z mladimi nabildanimi tipčki

Ena najglobjih fantazij je da bi me zaposleni v moževi firmi posilili. Mož ima gradbeno firmo kjer fantom večinoma urejam vize in podobno. Velikokrat me požirajo z očmi a ne smem prestopiti meje.
Zato fantazija da si me ti fantje vzamejo na silo…moj upor bi bil bolj navidezen:)

Da bi lahko gledal svojo kako jo fuka nekdo z zelo debelim ali pa, da bi pritisnil ob steno sodelavko in jo tam pofukal.


To so tudi moje fantazije…no ne glih posilstvo…bolj navidezna kao ugrabitev vsaj treh “mocnih”dedcev…ki me poskušajo mučit in posexat,seveda jaz ob tem neznansko uživam,malo se že branim no…

Ja no nekaj v tem smislu. Pač da nimam izbire a verjemi da bi noro uživala v teh močnih rokah. Mogoče pa moj kdaj ne bo imel za plače pa se bo moral odkupiti:).
Verjetno je pa kot fantazija precej lepše bolj dišeče kot v reali:) ampak saj tudi vonj testerona naredi svoje

New Report

Close