Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Napoved spola – pravilna?

Napoved spola – pravilna?

Danes se je ob kavici razvila prav zanimiva in sproščena debata glede pravilnosti napovedovanja spola. Večina prisotnih je bila mnenja, da se zdravniki večinoma (če se že) zmotijo pri punčkah.

Čisto za hec me zanimajo izkušnje tistih, ki ste vprašale za spol. Je to res?

Meni je rekel ginekolog, da popkovino včasih zamenjajo za lulčka, torej napovejo fanta, pa je punca.

meni je napovedal punčko, pa je imelo lulčka 🙂

Meni so rekli, da bo verjetno punčka, ampak nič roza kupovat:-) Pa je bila res punčka.

Na treh UZ so mi rekli da bo fantek. Imeli smo izbrano ime le za fantka. Pa se je rodila punčka, brez imena hehe. No, v treh dneh smo se potem dogovorili za ime. Ni pa bilo nobenega šoka, najprej sem preštela vse prstke in me spol niti ni zanimal toliko, kot če je vse v redu z otročkom.

Ko sem se že po porodu pogovarjala z ginekologom, ki mi je naredil nekaj UZ, me je vprašal, kako je punčki ime. Ko sem mu povedala, da imamo fanta, je bil zelo začuden. Sicer pa za splol nisva vprašala, ampak sem kljub temu 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} vedela, da bo fant.

Ginekolog je rekel, da bi po obliki ritke rekel, da bo punca. Imel je prav.

Rodile sta se punčke, tako kot so mi rekli na UZ

meni so prav povedali

Nama je prvič rekel, da lulčka ni videti. Drugič ni hotel povedati, je rekel, naj se veselimo karkoli bo, ker se zdravniki tudi zmotijo in, da ni razočaranj, pač ne želi povedati. Obakrat je bila punčka.

obakrat pravilno

napovedali 2x pravilno, imamo parček :-))))

Napovedali in dobili punčko.

Lp,
Misxy

Ja, pri meni je bilo isto- in to na šestih ultrazvokih!

Je pa zanimivo, da so po kitajskem koledarju obakrat zadeli.

lp.tt

Jaz bi se pa zelo zamislila nad kvaliteto morfologije, ki ne “ugane” (!!!!) niti spola!

Meni so obakat napovedali prav- punčki.

<http://teni.moj-album.com> <http://teni.mojforum.si>

Prav napovedali.
lp

Meni so pa štirikrat prav napovedali, imamo pa dva para.

po kitajskem bi morala imeti dve punčki- imam dva fantka, tako kot mi je povedala ginekologinja pri obeh!!

Tatjana

Tudi meni so obakrat prav napovedali in imam dve punčki
sedaj pri ta drugi mi je rekla ginekologinja kar prešparajte oblekice in imela je prav

meni so fantka pravilno napovedali, sem pa pri treh prijateljicah pri katerih so zdravniki rekli, da ne morejo napovedati punčke, opazila, da so se jim rodile punčke:)) torej, če ne vidijo so ponavadi punčke, kot kaže.

Napovedali fanta, imamo fanta!!

meni ni povedal ker ni bil prepričan, oz. rekel je da so nogice prekrižane.

New Report

Close