Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek NAPROŠAMO !!!!

NAPROŠAMO !!!!

Da se SončeK preimenuje v POHOTNICO .
ker to ni tisti pravi sonček !

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Ne seri…ker sem SončeK in pika!
In pohotnico boš dobil ti jutri…samo čakaj se me…pa ne zboli sedaj zaradi tega…cmoka lumpi…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Štumpi!
Jaz sem za!
En glas imaš…no sva že dva!
;-)))))))
Sp

Škoda, ker brez mene ne bo nič…vidva lahko komandirata doma…pri svojih ženkicah…tukaj pa sem jaz sama svoj gospodar in vidva lahko samo sanjata…no se bomo jutri pogovarjali o pohoti…samo se bojim, da še ustk ne bosta znala odpreti ali pa zapreti…
Uživajta mačkona…vajina pohotnica vaju pozdravlja…no SončeK…vama kliče pa-pa, ker gre privat zganjat pohoto…pa-pa

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Obenem te naprošamo ,da med svojo pohoto ne misliš na NAJU , ke naju zna prizadet, hehehehehehe

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Sonči?A če napišem,da si moja žabica,bom kako točkico nazaj pridobil?
Sp

Pitam se pitam…kdo bolj misli na koga…cmoka

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

najprej pohota, nato žabica…ne to dvoje ne gre skupaj, ne bi rekla, ko bi napisal krota…ja…dragi moj…včasih je pa potrebno misliti tudi z ta glavno glavco…cmoka, saj si moj-moj…SončeK ve, da smo itak vsi skupaj ena velika pohota…no eni to priznamo, eni pa se delajo fine…cmoka, sedaj pa res grem…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ahhh, ne nooo ;))))

Eno veliko cmoko, ker si pa ti tudi moj-moj…in anede medi, da sem jaz SončeK…in ne pohota…saj ti drži z mano…Kje si Medi, dan je za crkljanje a tebe ni…gre tista pesem…Mediiiiiiiiiiiiiii, kje si pa ti??????

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

SončeK bonbonček, te ližem sedaj pohotno ;))) hihi

Tukaj sem ;))

No …pa so mene proglasili za pohoto…ti medek….se bojim, da nisi danes ti nič manj pohoten kot jaz…cmoka medi in kar liži, paše…lump pohoten…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close