Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Narobe horoskop?

Narobe horoskop?

Ja seveda ti gre, to je graja zanj.

Samo….zgleda da mu nudiš dovolj stimulansa, a?

Povej….kaj je bolje….enkrat na doooooooooolgo, al 10krat na hitro :)))))))))

Po pravici? Zame? Enkrat na dolgo…………od romantike……pa vse kar sledi……Eh….tako si mislim…….Trenutno!!!

Ja…bikica…se razume…;))…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

No, jaz sem po horoskopu škorpion, sam se včasih tak bik :))))))))))))

hehehe ma ja… sam da ni preveč … kosmata :))))))))))))9

Ako jest, prvo na šišanje, a posebno na brijanje :))))))))))))

A onda na dužnost :)))))))))

hehehehe.. najprije je našamponiram a onda… nabrišem :)))))))))))))))

Se smejim…saj smo včasih vsi pravi bikci…ali pa še kaj hujšega…;))!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Sem že mislil, da govoriš o domačem pomivanju posode…..

Žena jo pomije, jaz jo pa pobrišem :))))))))))))))))))

Ja skozi vrata ven…ali ne??? Še dobro da imam pomivalni stroj…;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

lep dan Nikitka…si uživala…kako kaj konjiček…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Hehehe :))))))))))))) a potem je treba pa pomivalni stroj umivat, k se cel zapaca, hehe :))))

ne…je treba tazga imet, ko nič ne paca…saj ves tanartabulš…ne saj se hecam…pri meni ni še nič zapacano;))…vse se sveti in sije…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close