Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Narodi na severu (Švedi, Norvežani, Finci..) PROTESTIRAJO zoper NATO!!

Narodi na severu (Švedi, Norvežani, Finci..) PROTESTIRAJO zoper NATO!!

ZBUDITE SE!!! https://english.news.cn/20220518/e81b8e2c94dc4efc851480b8e6069852/c.html

Daj pojdi spat. Protestirajo takšni kot je naš butasti luka mesec in nekompetentni minister za obrambo.

Vrzimo puške v rusko koruzo. Boste verjetno najbolj srečni. Bo imel šarec to možnost.

Odgovor na objavo uporabnika
Tako bo, 18.05.2022 ob 14:03

Daj pojdi spat. Protestirajo takšni kot je naš butasti luka mesec in nekompetentni minister za obrambo.

Vrzimo puške v rusko koruzo. Boste verjetno najbolj srečni. Bo imel šarec to možnost.

ne bluzi !

nova
Uredništvo priporoča

!!!!!

Sweden joins Finland in seeking NATO membership, ending neutrality | The  Times of Israel

naj se ve

Sweden ends neutrality, joins Finland in seeking NATO berth

Ja, celih 5 protestnikov je 😅 Tudi v Sloveniji so bili protesti, a je potem referendum postavil stvari na svoje mesto. In, kolikor berem, tudi švedi in finci nameravajo izvesti referendum pred vstopom.

Se kdo spomni … https://www.24ur.com/novice/slovenija/demonstracije-proti-natu.html

Zdi se, da bi se prej skala zbudila, kot pa folk v slo

karavana gre dalje, folk pa iz prahu v prah

Se pravi, da ste za to, da se vojne po svetu nadaljujejo.

Odgovor na objavo uporabnika
ja754, 18.05.2022 ob 14:04

ne bluzi !

Ha, ha, ha,…

Koliko jih sploh je proti? Ti bluziš in to konkretno. Ali misliš, da bodo 5 ljudem v Skandinaviji rekli ljudstvo? To niti bluziti ne morš. To morš bit popoln debil. In zmagal je glas ljudstva.

Odgovor na objavo uporabnika
kdor je za NATO, 18.05.2022 ob 14:42

Se pravi, da ste za to, da se vojne po svetu nadaljujejo.

Seveda in to konkretno s hitrim koncem ne pa tako kot kvazi general putin.

Ja lej no… jim je dovoljeno in dopuščeno, da protestirajo, mahajo s transparenti,trobijo…. Za razliko od tistih, ki bi hoteli demonstrirati recimo….v Rusiji. 😎

.https://www.youtube.com/watch?v=TbzV1it1YPY

Odgovor na objavo uporabnika
Epic Fail, 18.05.2022 ob 15:16

Ja lej no… jim je dovoljeno in dopuščeno, da protestirajo, mahajo s transparenti,trobijo…. Za razliko od tistih, ki bi hoteli demonstrirati recimo….v Rusiji. 😎

.https://www.youtube.com/watch?v=TbzV1it1YPY

Ni bistvo v papirju, sloganu itd. ampak v tem, da jim pokažeš, da ti gredo na K.

Potem pa ni važno, kako to storiš, boš šel tudi ti njim na K.

Odgovor na objavo uporabnika
darwindarko, 18.05.2022 ob 15:21

Ni bistvo v papirju, sloganu itd. ampak v tem, da jim pokažeš, da ti gredo na K.

Potem pa ni važno, kako to storiš, boš šel tudi ti njim na K.

Lej… ti tudi meni greš na kurac… pa ne protestiram. Ker podpiram demokracijo in tvojo pravico, da lajaš, če ti kaj ne paše. 🤣

ruska propaganda.

Odgovor na objavo uporabnika
Epic Fail, 18.05.2022 ob 15:24

Lej… ti tudi meni greš na kurac… pa ne protestiram. Ker podpiram demokracijo in tvojo pravico, da lajaš, če ti kaj ne paše. 🤣

Pa začni protestirat in boš šel še ti komu na k. in te odpeljejo tja, kamor boš na isto mesto več let scat hodu. 😀

Odgovor na objavo uporabnika
darwindarko, 18.05.2022 ob 15:26

Pa začni protestirat in boš šel še ti komu na k. in te odpeljejo tja, kamor boš na isto mesto več let scat hodu. 😀

Darči… kaj pa če sem jaz tisti, ki takšne modele odpelje. Na to pa nisi pomislil ha. 🤣

Odgovor na objavo uporabnika
Epic Fail, 18.05.2022 ob 15:32

Darči… kaj pa če sem jaz tisti, ki takšne modele odpelje. Na to pa nisi pomislil ha. 🤣

Ja ne vem kdo te bo pol odpeljal. Jst vem da te ne bi ampak bi te kr tm pustu za krokarje.

Odgovor na objavo uporabnika
darwindarko, 18.05.2022 ob 15:39

Ja ne vem kdo te bo pol odpeljal. Jst vem da te ne bi ampak bi te kr tm pustu za krokarje.

No saj nisi tako zelo neumen. Pustiš jih tako dolgo, dokler se ne utrudijo. 🤣

Odgovor na objavo uporabnika
Epic Fail, 18.05.2022 ob 15:43

No saj nisi tako zelo neumen. Pustiš jih tako dolgo, dokler se ne utrudijo. 🤣

Problem v komunikaciji med nami nastaja ravno zato ker nisem neumen.

Pri neumnem gredo vaše neumnosti skozi  pri meni se pač ustavljajo.

Odgovor na objavo uporabnika
darwindarko, 18.05.2022 ob 15:45

Problem v komunikaciji med nami nastaja ravno zato ker nisem neumen.

Pri neumnem gredo vaše neumnosti skozi  pri meni se pač ustavljajo.

Lepo… da se tako visoko ceniš. 🤣

Odgovor na objavo uporabnika
Epic Fail, 18.05.2022 ob 15:49

Lepo… da se tako visoko ceniš. 🤣

Oh, saj se ne visoko, se pa cenim.

Če še sam sebe ne boš cenil, kako potem pričakuješ, da te bo kdo drug?

Pripravljen sem celo malo se ponižati, zato, da je drugim lepše. Vendar takoj, ko drugi verjamejo in hočejo izkoristiti, da so iznad mene pa se povišam, saj sem najmanj toliko, kot oni.

Odgovor na objavo uporabnika
darwindarko, 18.05.2022 ob 15:52

Oh, saj se ne visoko, se pa cenim.

Če še sam sebe ne boš cenil, kako potem pričakuješ, da te bo kdo drug?

Pripravljen sem celo malo se ponižati, zato, da je drugim lepše. Vendar takoj, ko drugi verjamejo in hočejo izkoristiti, da so iznad mene pa se povišam, saj sem najmanj toliko, kot oni.

za začetek malo manj daj na tuje mnenje, pa bo.

Odgovor na objavo uporabnika
wd40a, 18.05.2022 ob 15:59

za začetek malo manj daj na tuje mnenje, pa bo.

O tem, koliko dam komu na njegovo mnenje je moja odločitev.

Tako, da si tudi ti nekaj dobil in sem nekaj dal na tvoje mnenje.

(ta komentar)

 

Pol te bomo počili na mestu. Ziher te odpelje snaga ali firma truplo. Tam ne boš ostal, nič bat.

New Report

Close