Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Naša Aria….

Naša Aria….

…ima ustni izpit danes.Saj držimo pesti,ne?
Drž se Aria,klapa je s tabo!
Sp

Držim držim držim držim držim … … … … (ouch) … … … … … … Pa itak, da bo desetka … :)))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Seveda smo z njo…. kot vedno!!! Stiskam!!! (pesti, no…)

P.S.
Ala ti vera, a vodiš dnevnike za vsakega posebej?! Na, jaz moram lulat čez pol ure….:-))))))))

Seveda, kot vedno!
Kako je lepo, ko naš “ata” Sprevržko za vse poskrbi…
Priden si, veš to???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Jaz imam že čist bele členke!

Lp

Prihaja poletje, bodimo veseli in imejmo se radi! Zavedajmo se - ŽIVLJENJE JE LEPO - Manj veš, manj pozabiš - manj pozabiš več veš !

Hvala vam, dragi moji!
Čeprav ste držali pesti brez pomena :(( Pa tudi sama sem se brezveze tresla in sekirala kak bo rezultat
Profesor danes ni imel časa, zato je lepo preložil na četrtek. In tako imam v četrtek ob 13. ta zagovor in ob 18. uri pa kolokvij iz enega drugega predmeta. Mislim super :(((((((
Pokopali me bodo :(((
Pisni del tega izpita sem naredila 90{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} Hehehe…samo kaj ko to nič ne pomaga, če se profesorju zazdi, me lahko vrže kot v risanki :))) Pa četudi bi 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} pisala…

Komaj čakam da je mimo vse to, če bo dobro rešeno, si bom vzela viked paket v termah na srečo, če pa pogrnem, pa na žalost :(((((((

Bodite dobri še naprej, uživajte današnji sonček, prijetne temperature in imejte se radi s svojimi najdražjimi

New Report

Close