Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Naša evro komisarka

Naša evro komisarka


Pojma nimaš ti. Zver, Peterle in drugi, ki jih omenjaš so v EU parlamentu – oni z zakononi odločajo, koliko so lahko krive banane, Bulceva je pa komisarka. in ona je zraven,ko evropska komisija podpre Slovenijo ali ne podpre. In ona je zraven, ko se reže pogača, sploh za projekte, kot je železniški tir.

Bi lahko rekli da je Bulceva ministrica v vladi, ostali omenjeni pa poslanci.
In ko vlada nekaj podpre, to podprejo ministri, en poslanec v parlamentu nima s tem nič. .
[/quote]

In ona je zraven, ko se reže pogača, sploh za projekte, kot je železniški tir.

Najbrž pa nima absolutne “komande” nad rezanjem te pogače. Pomemben je tudi projekt, ki ga posamezna država pripravi. Če je projekt šlampast in neracionalen, ga je gotovo težko zagovarjati in se braniti pred argumenti drugih interesentov.
Jaz sem še vedno mnenja, da je načrt za 2. tir, ki ga je pripravila Cerarjeva vlada, neracionalen, predrag in zastarel. In ni ga pripravljala Violeta Bulc.

In ona je zraven, ko se reže pogača, sploh za projekte, kot je železniški tir.

Najbrž pa nima absolutne “komande” nad rezanjem te pogače. Pomemben je tudi projekt, ki ga posamezna država pripravi. Če je projekt šlampast in neracionalen, ga je gotovo težko zagovarjati in se braniti pred argumenti drugih interesentov.
Jaz sem še vedno mnenja, da je načrt za 2. tir, ki ga je pripravila Cerarjeva vlada, neracionalen, predrag in zastarel. In ni ga pripravljala Violeta Bulc.
[/quote]
Nihče nima absolutne komande, je pa ona ena od enakovrednih 28, ki režejo pogačo.
In ko svoj kos pogače za promet dobi k sebi, jo samo ona deli dalje.

Posebnega komisarja za arbitraži pa EU komisija nima, tako da je bila kar lepo enakovredno zraven, ko komisija ni podprla slovenije pri arbitraži.

Hebi ga.

Ko smo se EU priključili vzhodnjaki (baltiške državice, višegrad + Slo.), so bentili Portugalci in Španci, ko kar naekrat niso bili več nerazviti in smo začeli EU peneze za nerazvite vleči mi.

Sedaj, ko so v EU še južnjaki (Hrv., Bol., Rom.) kar naenkrat mi nismo več nerazviti, ampak podobno kot v Jugo časih mi plačujemo za nerazvite.

Gospa komisarka ima škarje in platno v rokah tam kjer se reže pogača in če mirno sprejme dejstvo, da se iz evropske malhe tako neenakomerno troši namenska sredstva, je kriva presneto veliko. Še posebej, če pri tem iz bog ve kakšnega vzgiba povsem prezre interese države, od koder prihaja. Kriva dvakrat, vseevropsko in še slovensko.
Za referendum pa toliko, nič se ni z referndumom podpiralo slabo pripravljenega projekta in na silo sprejetega zakona. Referendum je bil zato, da bi se to preprečilo. Če bi vlada z referendumom sprejemala zakon, ki in kot so ga, referendum ravno tako ne bi uspel. Očitno se folku hebe. Ampak to še ne pomeni podpore neumnosti, ampak neumno in golo nevednost. V deželi, kjer novci tako fino pritekajo za brezdelje, niti ne pričakuješ gospodarnega ravnanja.
[/quote]

Podpis pod tole tudi jaz.

Pa še to: komisarka se je šolala v Sloveniji (diplomirala na Feri), msc je pa naredila v ZDA.
Zanimiva pa je bila njena firma, preden je postala komisarka: z 2 ali 3 zaposlenimi je imela letno gromozanski promet (če se prav spomnim blizu 1 Mio eur). Svetovanje direktorjem. Na žalost se ne spomnim imena firme, da bi se lahko pogledalo na Erar.

To, kar si napisal(a), ni dokaz, ampak čisto navadno šimfanje. Njenega dela itak ne poznaš. Populistične puhlice pa zna stresati vsak.
[/quote]

Evo, pa smo dočakale tvoje t.i. “populistične puhlice” oz. navadno šimfanje!
Tu imaš sedaj dokaz, kaj sem ti dopovedoval pred meseci!

https://www.slovenskenovice.si/novice/svet/clanek/zakaj-violeta-bulc-ne-odstopi-si-upa-93619

Evo, pa smo dočakale tvoje t.i. “populistične puhlice” oz. navadno šimfanje!
Tu imaš sedaj dokaz, kaj sem ti dopovedoval pred meseci!

https://www.slovenskenovice.si/novice/svet/clanek/zakaj-violeta-bulc-ne-odstopi-si-upa-93619
[/quote]
Ja, bravo! Eni so zaljubljeni v politike, posebno v taleve, ki so eno državo na našem ozemlju že poslal k hudiču. In ta levi vedno delajo prav, ta desni pa vse zanič, zlasti Janša. Še dobro, da ni napisla, da je Janša za VSE kriv.

PS
Morda bo zares napisla, da je za ta fiasko kriv Janša. Večina naših ljudi je totalno zblojena in sploh ne vidi, kako uničujejo državo. In to ta levi. Že tričetrt stoletja nas davijo!

New Report

Close