Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Naša hrčica umira

Naša hrčica umira

Dober večer…
prosim za nasvet…naša ruska hrčica umira, stara je dve leti in pol…že celo popoldne je nemirna, zadnjih tačk več ne premika, s sprednjimi še malo, učk več ne odpre, ko smojo nežno vzeli v roke, ni odreagirala…kaj naj storimo, da jo bo čim manj bolelo? Vemo, da jo ne moremo ozdraviti, leta so naredila svoje, samo tako težko jo je gledati, ko čisto plitvo in hitro diha in je čisto nemrina…kaj naj storimo????

Dajte jo v kletko, da gre v vato in lepo izdihne. Ne je nositi po rokah. Tudi mi smo imeli tak primer pred veliko leti. Pokopali smo jo in ji naredili grobek, prižgali svečko in je bilo otrokom lažje, ker smo se od nje dostojno poslovili.

Pogreb v dužinskem krogu, a je bilo kaj sedmine ?

hvala, smo jo dali v kletko, položili na vato….in smo jo hodili gledat vsake toliko časa…zdaj več ne diha 🙁

hvala, smo jo dali v kletko, položili na vato….in smo jo hodili gledat vsake toliko časa…zdaj več ne diha :([/quote]

Za smrt družinskega člana, vam pripada 2 dni plačanega dopusta + dan pogreba !

Bodite obzirni do avtorice in pazite kakšne boste klatili. Mene ste hoteli raztrgat, me tožit, prijavit inšpekciji, ko sem napisal moj muc paraplegik.

vilid špinel

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx boljše živet v lahki diktaturi kot v težki demokraciji xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx več na blogu, http://www.fj-produkt.com/

hvala, smo jo dali v kletko, položili na vato….in smo jo hodili gledat vsake toliko časa…zdaj več ne diha :([/quote]

Za smrt družinskega člana, vam pripada 2 dni plačanega dopusta + dan pogreba ![/quote]

ma dej…ne me ti j….

spravlji se na sebi enake

Ah, ste res žleht. Naj se vam tako norčevanje stokrat povrne.

Jutri jo odpeljite k veterinarju,da jo uspava.da se ne bo več mučila.

Ma ne pretiravajte, moj pes je tud moral po inekcijo in kaj, naj sedaj celi sloveniji razlagam, jebiga ni ga več in to je to .

Ma ne pretiravajte, moj pes je tud moral po inekcijo in kaj, naj sedaj celi sloveniji razlagam, jebiga ni ga več in to je to .[/quote]

Ljudje smo različni in vsakemu dovolim brez ugovarjanja,podajat svoja ćustva.

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx boljše živet v lahki diktaturi kot v težki demokraciji xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx več na blogu, http://www.fj-produkt.com/

Boga hrčica. Saj 2,5 leti je kar v redu doba, celo dolga, tako da se je imela pri vas lepo. Upam, da čim prej prebolite. Objem.

Boga žvavca, boga ti!

Moje sožalje!
Objem!

No, naša hrčica je umrčkala 🙁
Hvala vsem za tople besede—bila je tako zlata hrčica, veliko na rokah, ko nas je slišala, da smo prišli v sobo je prišibala ven iz hiške in čakala, da jo vzamemo ven…oboževala je čevapčiče :))…ja, posrečena tale naša Lili….
bodite dobro in hvala…lahko noč

Objem 🙁 Groza, da tako hitro umrejo….

Objem MalaMetulja … Sožalje ob izgubi. Vem kako hudo je, ko se poslavljaš od živalce, ki jo imaš rad.

Kakšna občutljivost. Ko umrejo starši, stari starši se pa po novem otroke umika, da ne vidijo da obstoja . Žaro pod pazduho, po možnosti ob 11 uri, ko ni ljudi na pokopališču, rože so brez veze, reče se to je bila želja pokojnika………..
Vse, tako pravijo samo da ni boleče.
Za kužka, hrčico, mucko…… pa vsa čustva na plan……

Ma ne pretiravajte, moj pes je tud moral po inekcijo in kaj, naj sedaj celi sloveniji razlagam, jebiga ni ga več in to je to .[/quote]

Zdaj vidim, da sem zgrešil. Tisto injekcijo bi moral zabiti v TVOJO RIT, pa bi naredil dobro delo!

Ma ne pretiravajte, moj pes je tud moral po inekcijo in kaj, naj sedaj celi sloveniji razlagam, jebiga ni ga več in to je to .[/quote]

Zdaj vidim, da sem zgrešil. Tisto injekcijo bi moral zabiti v TVOJO RIT, pa bi naredil dobro delo![/quote]

Imaš skrita nagnjenja, ja jaz nisem kriv, da vaš pederski zakon ni šel skozi ;))

Zdaj vidim, da sem zgrešil. Tisto injekcijo bi moral zabiti v TVOJO RIT, pa bi naredil dobro delo![/quote]

Imaš skrita nagnjenja, ja jaz nisem kriv, da vaš pederski zakon ni šel skozi ;))[/quote]

Takšnega primitvca težko najdeš!

Kakšni ste.
Mani pa se smili ta uboga živalica.
Avtorici upam,da bodo otroci čimprej preboleli smrt hišnega ljubljenčka. Jaz vem, da sem zelo težko prenesla, ko mi je umrl moj kanarček. Imela sem 6 let. Mami mi je sicer kupila novega, a ni isto.

New Report

Close