Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Naše mariči..

Naše mariči..

danes ne bo…
Je nekaj zaštrikala z računalnikom ( tisto Jani, ko je dopoldan spraševala ) in je sedaj žalostna in še huda obenem..zdaj bog ve kdaj se bo izpletla iz tega. Kaj je za naredit ?

Ma saj sem tud jaz ze modem rastavil in nazaj sestavil preden sem ugotovil za kaj gre… Pa se en vtikac je ostal potem napol izstekan, tako, da sem danes ze raziskoval cene novih modemov.. Je pa Jani stvar natacno opisal, tako da se skoraj res ne da nic zastrikat! Nastavitev v niansah zavisi od instalirane variante Bilovih oken. Vendar je v principu potrebno le:

1. dvakrat hitro klikniti: My computer– in se dvakrat Control panel (nadzorna plosca)
2. dvakrat hitro klikniti: Internet Connection (omrezne povezave) in se najti ikono Volja, Dial up ali kaj podobnega..
3. na to ikono klikniti z desnim gumbom miske in izbrati Properties (lastnosti).
4. v prikazanem oknu je potrebno v delu podrocne kode omrezno skupino 0889 zamenjati z 0888. Stevilka naprej 32480 ostane nespremenjena.
5. Stisniti OK in se logirati na voljo enako kot prej..

Marici, ne mores falit! Drz se recepta!

Ljubezen je drugo sonce, ježek

očitno sem ji jest tolk komplicirano povedal 🙂 da je zakomplicirala :)))) Pa sem ji lepo svetoval, naj na volji poišče varianto nastavitev za Bilova okna, ki jih prebavlja njen PC, sprinta vse skup (je vse tko lepo v slikcah) in naj doma vse skup po slikcah naredi…

Marija, če boš to brala.. v internet connection zbriš ikono volja, in poženi programček.. dodaj povezavo.. tam samo vpišeš podatke, med njimi tudi telefonsko številko… Potem bi moralo paliti :)))

Pa veliko sreče in uspeha :))))

OOO Marička butn hudiča..tud jest se še privajam..mater vse novo,vse večje..no če ti lahko povem,sem se zdejle v teh zgodnjih jutranjih urah j***la z pc..ni in ni hotel zalaufat.Pa grem po deca,ga zbudim in ga nahrulim,kaj zavraga si spet razštelal ponoči…Pa me je sam debelo gledal..Uh moja kava se je že skor ohladila ampak pc je bil ko mutav.Je hotu en kesy pa kwa vem kaj še…No in če muca nebi bla anštajn na kompjutru a ne,in če neb deca poslala spat mater! Pa prtisnla en gumb heheh po katerem je vn skočila ena disketaja madona,pol tukaj zdejle tega neb mogla pisat.No sam tolk! Bemti je bla not disketa za inštaliranje monitorja in windowse sploh ni zagnal.Eko Bemti,zdej leti in dela ko strela.
Maričkaaa dej poglej,da nimaš not enga hudiča,kaj veš kdaj lahko noter sklizne,ker vsega se pa tud ne čut a ne?
Ampak brez nesporazumov,a prau?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Mairči , Jani nama je očitno hotel
prov preveč pomagat , pa tist 2x klikn ,
pa zdanlovdej … tu je že za strokovnjake .
Jani , jaz še vedno kar št. popravljam
in jo bom , dokler bo sprejeta .
Zihar je zihar .
A sem starukupitna zato ?
Dela mi pa .

Lepčkan dan vsem !

nis glih starokopitna 😉 važn je da dela 😉

Tud Jani še skos številko popravla 😉

O čem vi to??mHMMM

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

New Report

Close