Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek naše uvrstitve na evroviziji

naše uvrstitve na evroviziji

Zala spada v tisto skupino ljudi, ki rabi ogromno spanca in hrane..ce tega nima je zoprna, do skrajne meje..
Gasper se se drzi nazaj, ona pa niti ne zna skrit tecnobo…tko jz to vidim..
Upajmo, da ko se naspi..bo boljs…

Ne vem kaj naj si mislim.
Sem poslusala , ko sta najmanj 5x rekla, da upata na pocitek.
Moram priznat, da sta me razocarala, bolj ona.
Pojdi domov, ce ti je odvec.

Ko sta bila izbrana, bi rekla, da to ni zanjo (za njiju) , da ne marata zmagovat, bit deležna pozornosti in prosila, da namesto njiju pošljejo koga drugega. Tudi po končani Emi sta delovala vse prej, kot vesela. Če bi to iskreno povedala, bi naredila uslugo sebi in tudi ostalim.

no, kje je zdaj sirkova lea, ki ne more faking verjet! se manj bo verjela, ko bosta osvojila precej visje mesto kot ona lani!!!

Zakaj skoz kritizirate? Če je zaspana, če jo zebe, zakaj bi se mogla delat, da se kako drugače počuti? Jaz stojim na njeni strani. Ona fura svoje življenje, vi dajte svoje. Kar se je pričakovalo od nje, je naredila. Zakaj bi bil oblečena drugače, kot je? Če bi bila kakorkoli drugačna, kot je bila na Emi, ne bi stala za svojim besedami, ki jih poje. Čestitam ji.

Zakaj bi bila oblecena drugace kot je? Simpl – ce jo je zeblo, bi si oblekla jopo. Ce ji je (kao) vseeno za imidz, bi se oblekla pac temperaturi primerno. Evo, zato bi morala biti oblecena drugace, kot je bila.

No poglejte ju,kako sta se pobrala,kot feniks iz pepela.

Celo Evropo sta zainteresirala z obnašanjem in glasbo. :=) Naredila sta si image brez premca. Unikat, ki se ne pozabi. Nista niti trans, sta hetero, pa jima je vseeno uspelo. :)))

New Report

Close