Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Naši Lisički za RD

Naši Lisički za RD

LUPČKA vidva !

Nikitka se vam vsem še enkrat in še enkrat toplo in iz srca zahvaljuje !
Tule vas imam zdaj vse lepo na broju , kako sem si posladkala praznovanje , pa lahko prebereta zgoraj pod “uniformami ” – dobesedno :)))

Špelca – priporočam !!!

Sem se poskusila prebit, sam je čist preveč. Skoraj 100 sportočil. Mi boš raje obnovo v živo ponovila, bo bolj barvito.

Ja kdo ti je pa karto podaril? Tvoj mišičasti hrbet?

Pandica bi tud eno tako darilo za rojstni dan….

Jaz sem pa mislila, da je to zafrkancija.

Malo pozno, pa vseeno iz srca:

VSE NAJBOLJŠE!

njamsi slačifantje so bli, a?

Lili

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Mater , ja !
Drugo leto zagvišno spet – če bo le bog dal zdravje :)))

Nikitka misli , da bi lahko bilo tudi že kaj prej

No , je bilo čisto slučajno . Ženske tu okoli mene so nekaj nakladale o teh fantih in pumpale , ajde , gremo , katera bi šla . Pa sem se spomnila , da mi je bil zelo všeč film Full monty . No , in ker je bil ravno moj roj. dan – saj razumeš , ko je ženska v teh letih , ni , da bi zametavala take prilike , pa se ji zdi vsak zapravljen dan smrtni greh :))) Pa sem rekla , ja , pejmo ! Vstopnice za Perlo mi je dala prijateljica z HIT-a , ma je bilo za ženske itak zastojn , tako , da imam zdaj par kart viška , pa se lahko kaj zmenimo za igralnico !
Mimogrede, Perla mi je častila še en žeton za ruleto in sem lepo srečno priigrala še par eurov :)))

Družba sicer ni bila bogve kaj (sodelavke , ki so mi stalno gledale v hrbet in analizirale reakcije , ma to je itak počela vsaj tretjina punc na tisti prireditvi , se ni za sekirat ),
zato sem se odločila , da bo repriza potekala po predhodni selekciji mojih znank in prijateljic! Niso namreč vse za take hece . Ker pa je zabava ostala v dostojnih mejah , naj nobene , ki jo bom povabila , ne skrbi za ugled in dostojanstvo ;))

No , mislim resno , če boš kaj tod okoli , se oglasi , pa poskusimo ponovit en tak ženski večer :))

Nikitka je za ženske žure

Ma , hvala , duša draga !
Ko se pa vidiva , vedi , da si mi dolžan enega odločno moškega poljubčka !!!

Nikita Štumpu ne bo dovolila , da bi se tako zlahka izvlekel

A iz poljuba, heheheh..

Slušajte vas dvojica:

Slušajte vas dvojica:

New Report

Close