Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Naši ljubi NIOBI, pa potem še …

Naši ljubi NIOBI, pa potem še …

He he he :))))))))))))))

A si imela kdaj čuden občutek….kako za vraga pada dež, če je pa jasno…no in meni je bilo sicer jasno, da tebe ne bi smelo bit nikjer več, pa je vseeno priletel cmok in zmotil to moško prijateljstvo :))))))))))))

A to je pa tvoj rekord v poznem postu, al kaj ? :)))))))))))))

… da sem zmotla to sladko prijateljstvo 😉

Nikita je ku slaba vest … prej al slej se nepričakovano pojavi in USEKA direkt v center , he , he … ho parlato , ecco !

Strela ja…..

glih za z mano si, ni druge….okrogline bi šle, žlehnoba pa v gozdu kar izpuhti……

Ja pa mišice , mišice … pol pa en drvarski sendvič , njammm :))))))))))))

Nikita ti daje še en direkt u center , sej veš , in laufa domu , ker je pršu taksi … čau , muc 🙂

Parlato parlato, ja, sej zatu pa smo te dali za šefico, bemti.

Apostrof seveda na i.

Nemože to neko pomehkuženi ko ja….ko sem svoje soldate v vojski dal spat na gmajni, namesto “uvežbavanja”, pa dva stražarja postavil.

Vse ok, če ne bi zaspala še onadva :(((

Ma, l’hku obračam ku čem, ta vedno konča pri sedviči :))))))))

Kaj ta taksi…..glede na stanje unga Forda……kako izgleda?

Saško je pa zdej malo namuzan, pač, pod vtisom lokalnega kleparja, ki da strankam “nadomestno vozilo” z nalepkimi večjimi od vozila samega, tako da je že na deleč jasno, za kaj gre :))))))))))))

Pa še yugo 45 je……ha, to bi rad videl šefico v njemu :)))), čeprav, če je bil dober za Bruca Willisa………

no ja 🙂 zdej si verjetno že popucala Dr. B 😉 zato samo vračam pozdravček in enga lubčka :))

seveda pa tud mojmu zajčku :))

no da vidimo :))))) danes je jutri :))))

no ja.. Janiju je namenjena klavska poezija.. ljubezenska pa ženskemu delu tegale foruma :))))

Dobro jutro Saško, dobro jutro Barbara :))

Ja, in lahko noč in spet dobro jutro…….:)))))))))))))9

Dobro si tole ločil Jani, he he :)))))))))))))…..so naju že začeli tlačit v une….toplovodne sfere…….pa sem hotel reč, klinc, če so se navadili na Sestre, ni vrag, da ne bi potrpeli še z nama, ha ha :)))))))))))

Drugač pa je res. Pri nas na kmetih smo moški za klanje, ženske pa za mešanje….

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

.
.
.
.
.
.
……..krvi za krvavice :))))))))))))))

Bizgec ………… mešanje ja, pol pa taužent pikic, pol
pa uno s krvavicami ane. Pa je mešanje tako blaženo
čudovit občutek, ko se meša s ta nar ta večjo kuhalnico,
pa mešaš z vsem bitjem ………….. pa res u redu mešaš …….

.
.
.
..
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
. pa na j bo to magari kri za krvavice !

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

hehehehe, no, glede na razgibanost nasprotnega spola na forumu, bi bil “bit toplovodar” res en velik greh :))))

Jani je že lovil klavski material po vasi :)))))

:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Evo ene dve krute:

– svinji se kljub glihkar sveže odrezani glavi stoži po hlevi in v tem stanju steče nazaj. Seveda slabo vidi in se brezglavo zaleti v zid, pade dol in krepa.

– navkljub navidezni smrti, prasec zaklano leži v trugi, nakar ga polijejo s kropom, on pa zakruli in plane pokonci…..zgleda da ga je bučer slabo štihnu, pa je prase odglumilo smrt :)))))))))))))

svinjsko:)

še bolj svinjsko ..

……in še vedno ne odstopajo od svinskega menija za piknik :)))))))))

Jutro, Pingica :))))

:)))))))))))))))))))))))999

dobro jutro Saško !

New Report

Close