Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Nasilje heteroseksualnosti: tu imate konkretne primere

Nasilje heteroseksualnosti: tu imate konkretne primere

A to je vse? Da se zmenim z ženo, da mi ga dobro potegne?
Zmenjeno. Ti pa nisi preveč zahtevno.
V zameno pa pričakujem, da se boste tudi vi žgali med seboj v intimnosti svojih spalnic in ne paradirali po ulicah in kazali svojo drugačnost. In ko bo ta pogoj izpolnjen, se bomo čisto v redu razumeli.

A to je vse? Da se zmenim z ženo, da mi ga dobro potegne?
Zmenjeno. Ti pa nisi preveč zahtevno.
V zameno pa pričakujem, da se boste tudi vi žgali med seboj v intimnosti svojih spalnic in ne paradirali po ulicah in kazali svojo drugačnost. In ko bo ta pogoj izpolnjen, se bomo čisto v redu razumeli.
[/quote]
Zaradi takšnih je po svetu nasilje. Psihično, fizično. Isto popotnico daš otrokom.


Zaradi takšnih je po svetu nasilje. Psihično, fizično. Isto popotnico daš otrokom.
[/quote]

Evo imam več otrok od slovenskega povpračja. In ja,, o hs jim govorim kot o ljudeh z motnjo. Enkrat smo bili na tisti popoldan,, ko je bila v lj gey parada, na nebotičniku. Je gor prišlo par osebkov na tortico. In otroci so se strinjali,, res so ubogi. Kot se strinjajo, ko vidijo invalida.

Dost vas mam. Za novo zivljenje potrebujemo zensko in mosko ceIico. Za zdrav razvoj otrok potrebuje oba pola ob odrascanju. Kaj hocete pa gayi povedati? Ste pac genetski fail, suha veja in to je konec evolucije za vas rod. Zakaj bi vas morali povelicevati? Zato, da se zmanjsa st.prebivalcev sveta? Naj povelicujejo gayizem v Afriki in Aziji. Od tam prihaja prevelika gostota prebivalstva. Skupaj z HIVom boste posteno zdesetkali populacijo. Ne pa vi men, da ste ”normalni”. To pac za civilizacijo ni normalno. Pomeni njen konec se pravi je mutacija, deviacija. Jaz verjamem, da niste vi krivi ampak ne mi pa propagirat svoj propad kot nekaj velicastnega, ker to ni. To je vasa osebna stvar, socustvujem ampak nikaj se ven metat in galamo delat,ker v resnici nimate za kaj.

Zanimiva logika. Ampak jaz imam pa proti-logiko:
Glede na to, da je nas heteroseksualcev stokrat več kot homoseksualcev, bi potemtakem mi morali imeti parado heteroseksualnosti vsake tri dni.
Saj si dojelo poanto, ne?
[/quote]

Heteroseksualci imajo vsakodnevno medvrstično propagando v medijih, homoseksualcem je še tista parada 1krat letno moteča za heteroseksualce. Lahko ne bi bilo te parade in bi v medijih medvrstično na podoben način omenjali homoseksualce, seveda nekatere bi motilo, mene ne. Kakšna je razlika, da mož z ženo in otrokoma ali brez preživita nek dan nekje od mož z možem ali žena z ženo z otroki ali brez? Nobene, vsi so preživeli nek dan nekje, skupno jim je to, da so nekako medijsko izpostavljeni in se o njih piše. Vedno se mi je zdelo, da se homoseksualci niso želeli medijsko izpostavljati in da se to nekako tako ne omenja, jasno nestrpnost nekaterih heteroseksualcev do drugačnih bo vedno prisotna, ker drugačemislečega ne moreš spremeniti.

moški in ženska je pač default, naravno stanje.

Glede na to, da smo ljudje na zemlji zato, da naštancamo čim več otrok, ki preživijo vsaj do tega nivoja da štancajo nove otroke, so tisti, ki svojega genetskega materiala ne morejo širiti pač evolucijska mrtva veja.

Mislim seveda se v modernih časih da, ampak narava je pač narava.

Da si v letu 2019 tolk zatucan,da se bojis homicev in se cutis od njih ogrozen si pa res tutko putko. Zenske smo veliko bolj ogrozene od kosmatih perverznih strejtov kot od gejev, vsaka zenska bi morala imet gej frienda,ker to je edini moski ki zenske ne gleda kot spolni objekt in je ne ogroza. S strejt tipi se ni za druzit,samo z geji
Men grejo novodobni strejt tipi totalno na zivce(vsa cast izjemam,ki ne razmisljajo samo s curcem) ker so picketine ne pa moski,picoke ogrozene od vseh- od gejev,od komunistov,od feminizma,od svetga petra…. za popizdit

Žal mi je, če si se obkrožila z moškimi, ki te ogrožajo. Sama sem obkrožena s polnokrvnimi možmi, ki svojo spol živijo. Sluzavci me nikoli niso zanimali, niti z njimi nimaš kaj počet.
Od homičev nisem ogrožena, ker nimam za kaj bit. Telesno so pezdetki, razmnoževalno so brez perspektive. Glih tko, kot bi trdila, da te invalidi ogrožajo. Zakaj že? Pomagat jim je treba, reveži so.

Žal mi je, če si se obkrožila z moškimi, ki te ogrožajo. Sama sem obkrožena s polnokrvnimi možmi, ki svojo spol živijo. Sluzavci me nikoli niso zanimali, niti z njimi nimaš kaj počet.
Od homičev nisem ogrožena, ker nimam za kaj bit. Telesno so pezdetki, razmnoževalno so brez perspektive. Glih tko, kot bi trdila, da te invalidi ogrožajo. Zakaj že? Pomagat jim je treba, reveži so.
[/quote]

Jaz sem porocena in se ne druzim s strejt tipi (izjema skupni prijatelji ) ker jim pick… iz oci gleda,pa ti govori kar hoces. Ce mislis, da se strejt tipi druzijo s tabo (izjema skupni prijatelji) ker si fajn in prijazna,se motis. oni bi pick…e. Samo gej moski prijatelj pride v postev. Pametne zenske to vemo.:))

Ne vem odkod enim ideja, da si pedri in lezbijke tako zelo želijo teh parad in izpostavljenosti. Večina od njih si želi samo, da bi jih pustili pri miru in jih obravnavali enakopravno.
Tile na paradah so pa navadne nule, ki v življenju niso dosegle prav ničesar in jim je smisel življenja, da se enkrat na leto gredo tisto njihovo maškarado. Na kateri jih verjetno polovica udeleženih sploh ni istospolnih, pač pa so navadni eksibicionisti z mejno osebnostno motnjo in brez življenja.

Jaz sem porocena in se ne druzim s strejt tipi (izjema skupni prijatelji ) ker jim pick… iz oci gleda,pa ti govori kar hoces. Ce mislis, da se strejt tipi druzijo s tabo (izjema skupni prijatelji) ker si fajn in prijazna,se motis. oni bi pick…e. Samo gej moski prijatelj pride v postev. Pametne zenske to vemo.:))
[/quote]

Zakaj se pa pol k.urva.š? Če si taka svetnica?

moški in ženska je pač default, naravno stanje.

Glede na to, da smo ljudje na zemlji zato, da naštancamo čim več otrok, ki preživijo vsaj do tega nivoja da štancajo nove otroke, so tisti, ki svojega genetskega materiala ne morejo širiti pač evolucijska mrtva veja.

Mislim seveda se v modernih časih da, ampak narava je pač narava.
[/quote]

Moški in ženska sta v večini parov, težko to označimo za naravno stanje. Tudi med živalimi se najdejo homoseksualni pari, ljudje in živali smo del narave, kjer so lahko prisotne tudi določene anomalije, torej ali naravno stanje sploh obstaja?

Ljudje vedno iščejo izgovore za svojo bedo, sovraštvo. Ne maram homoseksualcev, ker imajo parado. Ne maram jih, ker to vpliva na moje otroke. Ne, na vaše otroke vpliva vaše sovraštvo, nevednost. Samo to.

Moški in ženska sta v večini parov, težko to označimo za naravno stanje. Tudi med živalimi se najdejo homoseksualni pari, ljudje in živali smo del narave, kjer so lahko prisotne tudi določene anomalije, torej ali naravno stanje sploh obstaja?
[/quote]

veš kaj je razlika, če že vpletaš živalske hs pare? da one ne posiljujejo svoje okolice kako so “drugačne” in kako naj bi jih druge živali kot take tretirale ergo če se npr. dva levja samca trtita in živita skupaj ne pričakujeta ne posebnega tretmaja s strani krdela, niti poučevanja o tem v levjih šolah, niti ne jamrata, da jih krdelo posiljuje s heteroseksualnim nasiljem v cajtngih itn.
pri človeku je pa pač moderno skakanje iz množice zaradi kakršne koli “posebnosti” že ali vere, načina prehranjevanja, spolnosti itn. ter zahtevat enake pravice kot jih ima množica od katere so se prostovoljno ločili + da se jih hkrati tretira kot nekaj “ekstra” ker oni so (poljubno vstavi) in se vse kar je nestrinjanje z njihovim teženjem tretira kot napad na njih. v glavnem so taki samim sebi največji sovražnik.

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.


Pa kdo je tebi in tebi podobnim rekel, da homoseksualci ne morejo imeti otrok? Kje ste se vi to šolali??
Otrok ne more imeti izključno in samo neploden človek! Ter še kdo s posebnimi medicinskimi indikacijami.
Vsi ostali otroke LAHKO imajo in jih tudi imajo!
Kaj ko bi šli nazaj v OŠ in še enkrat predelali biologijo, a? Ampak vi bi pa kar debatirali o evoluciji, ha! Koliko od vas je o evoluciji sploh kaj preštudiralo? In tudi če ste preštudirali, kaj vam je to pomagalo, če ste pa izhajali iz predpostavk, ki še za kontrolko pri biologiji v OŠ niso sprejemljive?!

In veste kaj? Meni gre tudi na živce, ko ne samo enkrat na leto, ampak kar redno paradira Obrtno-podjetniška zbornica s svojimi zahtevami za čim manjše davke, za čim lažje odpuščanje, za čim večje ujčkanje od države, za čim več subvencij, za čim več “zakonov nevmešavanja”, da bodo lahko garažni maherji čim več pobasali v svoje žepe!

V čem se paradiranje (in parazitiranje) Obrtno-podjetniške zbornice (In Združenja manager in AmCham zbornice in tega in onega) kaj bistveno razlikuje od “gejevskega lobija”, ki ga čudežno videvate vsak dan, medtem ko Obrtno-podjetniške zbornice pa enako začuda nikoli, kako dribla državo po levi in desni??


Si pac tipicna naduvana zahodnjakinja, ki zivi z mozgani na /off, ker te ze celo zivljenje na vsakem koraku bombardirajo s propagando. Tako zelo si indoktrinirana v to kar si prepricana, da s svojimi mozgani vec niti razmisljati ne znas zunaj okvirov tega v kar si sprogramirana.

mar nima vsakdo pravico sovražiti, kogar hoče?

mar nima vsakdo pravico vzgajati svoje otroke po svojih načelih?

New Report

Close