Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Nasilne Italijanke

Nasilne Italijanke

Jaka Železnikar v Mladini piše:

Italijanke so vedno bolj nasilne. Kot je pokazala najnovejša raziskava italijanskega združenja za zaščito družine Help me, so Italijanke do moških vedno bolj nasilne. Od 2500 vprašanih italijanskih parov je kar 30 odstotkov moških priznalo, da so jih njihove ‘boljše polovice’ že oklofutale ali ugriznile, 38 odstotkov pa se jih ob svojih partnerkah večkrat počuti ponižane.

Pri 26 odstotkih vprašanih parih ženske nočejo kuhati ali pospravljati stanovanja, 18 odstotkov moških pa njihove partnerke prisilijo, da jim pri nakupovanju služijo kot šoferji. Pri 15 odstotkih parov so ženske tiste, ki odločajo o pomembnih vprašanjih v zvezi z upravljanjem s skupnim denarjem.

Po podatkih združenja ima le peščica moških dovolj poguma, da bi priznali svoj težki položaj in poiskali pomoč pri psihologu. Te očitno ‘nasilne’ ženske so stare približno 40 let, imajo dobro službo in pogosto zaslužijo več kot njihovi možje.

Pogosto pa so prav te neenakosti krive za agresivnost. K podobi močne in dominantne ženske, ki se ne boji tekmovati z moškim, veliko pripomore tudi televizija, ugotavljajo pri omenjeni organizaciji.

ježek sovraži vsako nasilje……..

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Ha ha ježek, najbolj mi je všeč tisto – kar 15{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} jih odloča o denarju – in zato so ženske nasilne. Mislim, da tukaj manjka tisti del, ko ženske vprašajo, v koliko {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} so jih možje že udarili – bojim se, da bi ta {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} bil več kot 30{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}

He , he , ho , hi , hi …..
…. a zato ostajam tu na naši zahodni meji , zdej vem , mi je tko domače , he , he …
..no , grizem samo v navalu starsti , pa se še ni zgodilo , da bi imela žrtev kaj dosti proti :))))
…. vse ostalo pa drži , he , he , he ….

lisička , ki nosi več dnarja k hiši kot lisjak , tudi samostojni podjetniki niso (še) kar so bili :)))

nova
Uredništvo priporoča

Aj , ježek , teci hitro pod drevo :))))

lisička se smeje

Lisička, bemti… a si ti tud mal Italjanke :)))

Ja , včasih pa tko zgledam :)))

lisička nosi črna očala in veliko nakita

Vpiv sosed na lisicko je ociten!

Ljubezen je drugo sonce, ježek

hmmmm a so leta mal falil…zdej pa vem..heheh sem se našla..yessss hahahahahah
prefrigana muca mijauuuuuuuuu

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Si opazila vsaj zacetne simptome?

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Ja, take so Italijanke, in ve, drage naše živalice
še veste ne, kaj imate, ko imate Gorenjke, pa
Savinjčanke, pa Dolenjke, pa Primorke ………. pa
Notranjke ……….. saj, kdor ni nikoli lačen ….. se
ne more belega kruga preobjesti, a!!!!

Jaz bi bila tudi nasilna do moških, ma kaj, vrageca, ko se mi pa ta ljudski rod tako hudo …… smili in bi z njim počela vse kaj drugega, kot ga silila nakupovati, kot ga silila ……..biti šofer ….. no ja, šofer že, ma na drugačni vožnji, bemtiš, pa tudi grizla, eh, se pardonjeram, grizljala bi, to pa … tako, počasi seveda, previdno, in z občutkom!!!!

“Pretep” bi seveda bil – dnevno, močan, ampak …… vse v mejah normalnih doživetij!!! Privoščila bi si, kot se spodobi, pravo pravcato agresivnost na …….. tem rodom človeštva!!!!

Kako je že …… ljubezen in ljubljenje je pred …. in pred ……….
Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

ha pa še neki sem pozabila..spomini eh spomini..ko sem bla še v naboljših letih..se spomnim na morju tako zagoreta zvečer ob sprehodu po ulicah (Poreč…)z temnimi dolgimi lasmi-šlang postavo klicali za menoj ke bella (sory lisiči,k nimam pojma o italijanščini,zato mal zamiži)….heheh a viš že takrat sem jim bila podobna.hahahahaha Kaj naj rečem nemorš utečt,si kar si…zdej sem pa ke mammma..

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Hja …. pa zad tud…..:))))

lisička sluti nekaj o ljubezni

A mislis na strojno pranje?

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Aha , to je odgovor na vsa vprašanja :)))

lisička je na AHA

A si mogoce miselna:
Ahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhaaaaaaaaahhhhhhhhhhhhhhhhhaaaaaaaaaaaaahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhaaaaaaaaaaaaahhhhhhhhhhaaaa!

Ljubezen je drugo sonce, ježek

He , he , to pride potem …..

lisička skaklja

Hja kaj pa od strani..hihihihi

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

to zna bit fino :))

Se lahko s postlje pade, jej, jej, kako hiter pozabljas….

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Aha…

Ljubezen je drugo sonce, ježek

ijuppp.sej padem na mehko to pa tud šteje
****++++*****
Muca priporoča čim več takih padcev od stnai fino..k tko lep prideš to tistega najvažnejšega..hehehhehe

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

No, ja….he, he, he .

Ampak, moraš priznati, je tale Lisička živalca in pol :))

o tem sploh ni mogoce dvomiti….

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Zdaj sem razumel, da je muca svetovalka ali instruktorica za s strani, se motim?

Ljubezen je drugo sonce, ježek

New Report

Close