Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek nASLOV FILMA IN KDAJ?

nASLOV FILMA IN KDAJ?

vČEREJ JE BILA REKLAMA za film! In sicer je Naslov Načrtovalka porok!! Igra Jenifer Lopezzzzz..zdej pa ne vem al je blo to reklama za v kino..al da bo kmalu ta film na tv.Je kdo videl..mislim,da je blo na kanalu A,včeraj zvečer..
Kajti..tam v tem filmu sem videla prekrasen prizor,o kterem sanjam v real lifu že dolgo,dolgo..a kdo ugane kaj bi to bilo!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Muca, film je v kinu.

Kolosej, ob 17, in pol še dvakrat.

Ah hudiča…pol odpade spet! Pismo rosno!
Bo treba čakat,da bo na tv…aja še neki baje da bo zelo zelo lep film enkrat jeseni in sicer,če je kdo gledal oddajo čez planke!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Muca, zakaj si se kar odločila, da odpade. Menda pa iti v kino le ni tako nemogoče?!

hej muca .. včeri je bil lep film .. na tv :))

sam ne čakat da bo tale film na tv .. boš še ene 5 let čakala :)) a ni škoda 🙂 dej si vzemi en popoldan frej .. pa pejt v Kolosej .. pa uživaj 🙂

tuki maš link .. http://www.kolosej.si/film/the_wedding_planner/

resno muca .. privošči si !!!

B.

Oj punce…nebi rada jamrala..ampak res ni mogoče…enkrat še bo!
Muca si skor nč ne more privoščit zarad otrok!Čista sveta resnica..ker sta zalimana name…in čist odvisna od mene..tko!težko za verjet ampak je res…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

A veš, da majo v Koloseju vrtec za otroke ?

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

.. sej poznamo to … ampak jest sem si zmeri govorila .. če je mama srečna so tud otroc srečni .. če je pa mama tečna .. ker si ne more nič privoščit .. zase, pa za svojo dušco .. pol pa …

.. ampak je pa res .. ti poznaš svoje in sebe .. boš že tako nardila, da bo prav za vse ane ..

B.

Muca, sam si je treba kdaj pa kdaj privoščiti. Morda zvečer, ko otroke pospraviš spat, pa jih potem lahko kaka mama en mal počuva.

Sem ga videla v soboto. Meni je bil všeč, ker že dolgo nisem gledala tako pocukranega filma, hehehe… točno veš, kakšen konec bo.

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

ampak .. a ti čuvajo otroka? .. mislim medtem ko greš ti gledat film?

jest še nikol nisem bla v tem vrtcu .. zmeri pustim tamalga kje drugje v varstvu .. tko da ne vem.

hej .. drugač se pa lahko zmenimo .. pa pripeljemo otroke v koloseja .. pa midva z mišonom čuvava otroke … muca gre pa film gledat …

čist resno …

B.

Čuvajo ja,je tovarišica, pa veliko igral in igrač. Mi sicer še nismo
probali, so se pa eni kolegi pohvalili, da je bil tamal zadovoljen.

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

hmmm .. naš tamal sam verjetno nebi hotel bit tam :)) edin, če bi mel kakšnega poznanega prijatelja sabo 🙂

.. al pa da bi tista tršica naredila na njega ful velik vtis :)))) .. ker ni glih z vsako zadovoljen :)) ma je tko tudi prav ane 🙂

Ja Pandica…mamo eno imam nad glavo…pa mi je vsega skup povarvala otroke na prste ene roke..še ko sem šla k frizerju sem jih mogla vlečt s seboj..Uha veš da me vse mine…pač vdala sem se v usodo.Deuga mam -moja mami..je pa na dolenjskem..Tko da nič od pomoči.Tašča je rada frej,zna se samo nosit okol…in komej sama sebe urihta in moža..nikoli nisem preveč pričakovala,zmeraj bila hvaležna za vsako malenkost..ampak ko so name začeli brez vzroka dobesedno pljuvati-tašča je grozno ljubosumna name…se je vse končalo.Luda kuča ti rečem,sej vsega tud ne bi verjeli,če vam povem,kaj in kako sploh je tu pri nas..zato pa bolje da sem tiho.Živim naprej..s sklonjeno glavo in grenkobo v srcu!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Mišon,bi ti svojo princesko,mirno zaupal v ta vrtec…šel naprej v kino..in užival brez skrbi v njem?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Bi, ker sem od kolegov slišal dobre ocene.

Sem jo že pustil v BTC-ju v tistem vrtcu zraven Stumpantla,
pa je uživala. Pustiš GSM številko za vsak slučaj.

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

Preveč profesionalno gledam jaz na te vrtce..
Moje mišlenje o tem verjemi ni nič kaj pozitivno.Pač sama se imam za strokovnjaka v tem poklicu.Nočem se s tem hvaliti,ne vzemite napačno to moje pisanje..ampak preden otroka vzamem v varstvo..oz.mi ga starši zaupajo..otroka rada malce spoznam.Da vem,kako je otroku Ime,kaj ima rad,česa ne…da sem opomnjena,kje so njegove šibke točke…in kje tisto močno pozitivno področje…Preveč je stvari,ki jih je tako potrebno poznati,preden otroka sprejmem..To pa samo iz enega vzroka…HOČEM IN ŽELIM..da se otrok počuti pri meni varno,ljubljeno in ne pozabljeno…medtem,ko starša odideta po opravkih ali v službo.
Zato taki vrtci,kjer otroka oddaš meni nič tei ničč…in odideš niso sprejemljivi…veliko manjka…veliko..tiste osnovne človeške topline..Takim vrcem manjka..še veliko veliko!!!In kolikor lahko jaz tako mimogrede vidim,te vrtci niso nič kaj posebno varovani..na tisto gručo otrok,je premalo nadzora…in otrok kaj hitro lahko kje v kotu neutolažljivo joka( s tem se mu ruši svet)pa še opažen ni s strani vzgojiteljice…Predvsem te vrtci niso zaprti…boh ve koliko otrok uide od tam….in še nekaj..ali starši podpišejo preden oddajo otroka v vartsvo…so kakšni njegovi podatki tam..
V tujini so taki vrtci..so zelo uspešni ampak imajo drugače urejeno..mi smo zelo zelo zadaj v tem še..na žalost..a zmeraj skačemo pred rundo!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Muca, ni nič treba razlagat. Če kdo pride prav, potem so to mame, če pa so daleč, pol je pa res bolj sranje. Sicer pa – otroci zrastejo.

Draga Muca,

ne morem se strinjati s tabo.
Oba vrtca, ki jih omenjam sta zaprta s steklenimi vrati.
Predno otroka oddaš, na listek napišeš vse podatke o otroku in starših,podpišeš , poveš za kakšne posebnosti in to je to.
Prostor ni tako velik, da vzgojiteljica ne bi mogla opazit, da se kaj čudnega dogaja z otrokom. Po drugi strani imajo omejitev, koliko jih vzamejo, da ni preveč gužve.

Zdi se mi, da malo preveč kompliciraš. Pravzaprav je pa volja posameznika,
ali to naredi ali ne.

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

Mišon, tam v BTCju sem tudi jaz že nekajkrat pustila otroke. So me prosili, če lahko ostanejo in vedno je bilo vse vredu.

Mi se pa postaramo.

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

čist možno da kompliciram..z mano se strinjat ni potrebno..vsak pove svoje…
Priznam pa tudi to….tud jest se lahko motim,sem pač takega prepričanja..lahko in verjamem da pa je lahko drugače..Hvala za pojasnilo!
navsezadnje je zadovoljstvo staršev in otrok tisto,ki šteje…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Pa umremo……

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Potem pa jovo na novo…………….

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

New Report

Close