Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Naspani in…

Naspani in…

veseli spet tukaj 🙂 Dobro jutro, dober dan vsem skupaj in vsakemu posebej.

Jani ma za sabo par ur spanja… pa ne gre več :)))) spanje mislim :)))

He, he, čau Jani sonček ! Ja, kaj si pa ti mislil , da mi mislimo no ? Seveda, ninat ne moreš več . Je tudi zajček že navsezgodaj bil peljan na sprehod. Kot je kuža hotel, tako sva pa letela tuki naokrog …

kuža že ve, kaj je dobro za zbistritev glave, po noči, kot je novoletna :)))))) o ja.. ne vsi kužeji… naša nima pojma, da je zunaj dan in da bi blo treba vstat :))))))

zajčku enga cmoka… hmmmmmm, ne silvestrovega… zdej bo kmalu velika noč 🙂 torej.. velikonočnega :)))))))

Pismo Jani, glej, kaj sva hitro dala skoz silvesrovega :)) ojej :)))
Na, pa imava že res velikonočnega hehe..

hm, no, ja, pa na, enga ta velikega tistega velikonočnega :)))))

uff dejta mir..počasi počasi..vidva sta že pri pirhih ojej..heh sej še zime orenk ni blo no….
P.s. pa sma na cmokanje mislite fej:!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Zime menda sploh ne bo :)) potlej greva pa k veliki noči ja.
Cmokanje pa sam tam in s tistimi , ki so enaki nam : iskrenost , dobrota in vrline te ki so nam skupne .
Sej veš muca kaj bi ti govorila ..

aha……

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

………….. aaaaaaaaaaa hhhhhhhhhhhhhh aaaaaaaaaaaa!!!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

ojej :))))))))))))))))))

New Report

Close