Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Naštejte napake novega foruma

Naštejte napake novega foruma

Kje so pripete teme: najbolj butaste in glasba?

Črke pri pisanju odgovora so premajhne.

Ni ZS-jev.

Kot so napisali že predhodniki: naj bodo vidni avtor teme, zadnji odgovor, možnost takojšnjega skoka na zadnji odgovor.

Ko citiraš oz. repliciraš, naj bo vidno, komu.

V določenih postih so ogromni presledki med tekstom in “odgovori”.

Stvar je zeloooo počasna.

Pa da ne bo samo negativa: mene barve ne motijo, še vedno smo imeli pripombe nanje, pa smo se potem navadili.

Ja, pa všeč mi je, da lahko uredimo svoje odgovore (verjetno le registrirani?). Kaj pa smajliji? 🙂

No-ja, ne moremo jih.:(

Kaj boš pa rekla na to, da se lahko jaz anonimna  oseba predstavim kot ti?

Ce nekdo ne bo pozoren, ne bo gledal, da v avatarju ni prave slikce.

Kaj je tega treba bilo?????

Odgovor na objavo uporabnika
no-ja, 19.05.2021 ob 15:59

Kaj boš pa rekla na to, da se lahko jaz anonimna  oseba predstavim kot ti?

Ce nekdo ne bo pozoren, ne bo gledal, da v avatarju ni prave slikce.

madonca, do tega sploh še prišla nisem………………..

Odgovor na objavo uporabnika
Andreja Verovšek, 16.05.2021 ob 12:49

Saj bomo uredili forum, da bo boljši, kot je bil kdajkoli prej. Samo malo bo treba potrpeti, naši strokovnjaki garajo vsako minuto, da bi bilo čim prej vse urejeno.

 

Medtem pa vas vse skupaj vabimo na zakusko v prostore Zavod Med.Over.Net. Čakajo vas dobrote iz tacenske gostilne in pizzerije Kaval klub! Vljudno vabljeni vsi na Letališko 5!

 

Vaša Andreja Verovšek

Gospa Andreja,
pozdravljeni!

Končno sem Vas zasledila. 🙂
Počasi tole novejše gre, bomo se privadili, še mlajše matra,
pa ne bo mene.
Saj veste, da ni nujno, da sem tukajle.
Bodite lepo, še malo pa bo šole konec.

Haha, Prababi, pa menda nisi tistega “Andrejinega” posta vzela zares?  Nekdo se je pošalil in pisal v njenem imenu, malo kasneje pa še Primoža oponašal.

Zdaj bo počasi treba urediti forum, razen če jim ga niso totalno razsuli in A1 študenti-programerčki ne vedo, kako bi sploh začeli 🙂

Ko je novi odgovor, mora tema na vrh. Kot je zdaj imaš občutek kot da je forum mrtev in  da noben ne odgovarja.

Jaz sem neoponašljiv 🙂

Srečnga pa zdravga!

Po skoraj enem tednu bi mogoče že lahko uredili ZS-je in podobne stvari no…

Odgovor na objavo uporabnika
en moški pač, 19.05.2021 ob 18:42

Po skoraj enem tednu bi mogoče že lahko uredili ZS-je in podobne stvari no…

Iz zanesljivih virov sem izvedel, da so na pritiske vlade in obljubo vlade monu, da od vlade prejmejo finančno pomoč, če blokirajo forum, prišli na idejo, da forum zaustavijo s pomočjo PRENOVE, ki v bistvu sploh ni nobena prenova, ampak navadno skrpucalo, ki ga uredi vsak tamu ki ima končane 4 razrede osnovne šole. Vlada je pritiskala na cepljenje z vsemi topovi, kar počne še danes in tale forum dragi moji jim je bil zelo trn v peti, saj se je tukaj predstavila PRAVA RESNICA o tej PLAN DEMIJI, lahko ste gledali video posnetke iz celega sveta, vse tiste, ki jih je mafija blokirala, ste lahko v glavnem tukaj videli. Širila se je resnica in to je šlo vladi na curac in odločili so se MED OVR NET-u dodeliti tako močno finančno injekcijo, da so blokirali forum. To jim je uspelo, tukaj nimamo več kaj početi, lastniki so dobili denar, resnica jih ne zanima in to je to. Že pred tem sem osebno zaznal CENZURO predvsem video posnetkov, še tiste so cenzurirali, ki jih je sicer YOUTUBE dovolil.
Jaz se na tem portalu ne oglasim več, za mene je za vedno ugasnil, saj ne podpiram kolaboracionistov, akr MED OVER NET zagotovo je sodelavec fašistov.

Odgovor na objavo uporabnika
maarcel, 19.05.2021 ob 19:18

Iz zanesljivih virov sem izvedel, da so na pritiske vlade in obljubo vlade monu, da od vlade prejmejo finančno pomoč, če blokirajo forum, prišli na idejo, da forum zaustavijo s pomočjo PRENOVE, ki v bistvu sploh ni nobena prenova, ampak navadno skrpucalo, ki ga uredi vsak tamu ki ima končane 4 razrede osnovne šole. Vlada je pritiskala na cepljenje z vsemi topovi, kar počne še danes in tale forum dragi moji jim je bil zelo trn v peti, saj se je tukaj predstavila PRAVA RESNICA o tej PLAN DEMIJI, lahko ste gledali video posnetke iz celega sveta, vse tiste, ki jih je mafija blokirala, ste lahko v glavnem tukaj videli. Širila se je resnica in to je šlo vladi na curac in odločili so se MED OVR NET-u dodeliti tako močno finančno injekcijo, da so blokirali forum. To jim je uspelo, tukaj nimamo več kaj početi, lastniki so dobili denar, resnica jih ne zanima in to je to. Že pred tem sem osebno zaznal CENZURO predvsem video posnetkov, še tiste so cenzurirali, ki jih je sicer YOUTUBE dovolil.
Jaz se na tem portalu ne oglasim več, za mene je za vedno ugasnil, saj ne podpiram kolaboracionistov, akr MED OVER NET zagotovo je sodelavec fašistov.

Odprl sem 2 novi temi, pa so mi obe cenzurirali, kaj to pomeni, da je MED OVER NET ena PRODANA DUŠA ZA DENAR!!!
SDS do nebes!

Haha, Neučakana, pa menda ne misliš, da sem res tako butasta?

pogrešam skok na začetek strani … poleg tega, da se MON ukine ☺

Izgled mi ni moteč, se pa tole urejanje vleče predolgo, predvidevam da zato, ker nimajo nobenega spodobnega programerja.  Zgodbe o prenovi ne kupim, je vse skupaj nenapovedano crknilo in šele po dveh dneh so dali obvestilo o “prenovi foruma”, nato nekje pobrali format in ga zdaj (precej neuspešno) urejajo.  Mogoče ga sploh ne bodo znali urediti.  Nobenega glasu od Andreje ali moderatorjev, vsi, ki so bili zaposleni pri Primožu in so v podjetju po prodaji novim lastnikom ostali kot “inventar” foruma, so tiho.  Mogoče gre celo za shutdown z njihove strani?  So dobili odpoved delovnega razmerja in se maščevali?  Vse je možno, hehehe.

Fajn, da se prenavlja. Prejšnja verzija je bila vsaj 5 let zastarela. Je pa vprašanje v kakšno smer gre vse skupaj. Glede na začetno stran, kjer so članki vezani na izmišljene komentarje in okrašeni s “strokovnim” mnenjem, je sklepat, da jim ni v interesu naredit Redditu podobno paltformo, ampak bolj nek reality show forum, ki bo na čim lahoten način generiral denarce. Samo kaj je fora, da se izmišljeno trži kot strokovno?

 

 

Youtube@

Človek je bitje fantazije. Človek je programsko bitje. Vi ste superfantastično bitje.

Kdaj bo to urejeno????

ti velenjcanka, z otrokom in druzino se rajsi ukvarjaj. Kaj tvoj krap se ne hoce o seksu pogovarjat.

Mislim da ste se ustrelili v koleno s prenovo tega foruma.

Odgovor na objavo uporabnika
Neučakana, 19.05.2021 ob 17:47

Haha, Prababi, pa menda nisi tistega “Andrejinega” posta vzela zares?  Nekdo se je pošalil in pisal v njenem imenu, malo kasneje pa še Primoža oponašal.

Zdaj bo počasi treba urediti forum, razen če jim ga niso totalno razsuli in A1 študenti-programerčki ne vedo, kako bi sploh začeli 🙂

Neučakana, Živjo!

Hahaha, mogoče imaš pa prov?:-)

Ali pa so najeli nesposobneže. 🙂 Taki cajti so, da le težko komu še verjameš.
Tole preveč dolgo časa traja. Sem prebrala o nekem nategu.
Tudi to se lahko naredi, Denar je sveta vladar!
Brez njega ni nič!
Pa lepo se imej! Grem v drug kšeft.
Bom videla kam bo tole skočilo.

Madonca, vse se je poskril, nekam je vse zbežal 🙂

Nobene nove teme ni, včasih sem prišla je bilo vse zasuto.
Brala, brala, za pisanje je zmanjkalo časa, ker je bil čas za spanje.
Ritem, se ne sme motiti.
Bom šla probat, če deluje, ustvariti NOVO TEMO?

PA SEM DEJALA, DA SE NE BOM VEČ UČILA. Nikoli ne reci, nikoli.
Saj nujno ni, ampak probat ni greh, tudi pri devetdesetih. 🙂
Če mi bo ratalo?

Čemu so namenjeni? Reklami, da nekdo zasluži, zato tudi manipulira z nasveti.

Ej, ljudje, napredek: se že lahko prijavimo s klikom na ikono zgoraj desno. In tudi odjavimo.
😮

New Report

Close