Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Naštejte napake novega foruma

Naštejte napake novega foruma

Pozdravljeni,

kot tudi sami vidite, smo upoštevali že skoraj vse vaše pripombe in predloge, ostalo je le še nekaj malenkosti. Še dan ali dva in Starševski čvek bo boljši, preglednejši in privlačnejši kot kadarkoli v zgodovini.

Želimo vam lep in brezskrben vikend!

P.S.: Ker bo vreme čudovito, preživite konec tedna v naravi, ne na forumu 🙂

Omogočiti je treba skok na prvi neprebran odgovor v temi, ne pa na zadnjega. Kdo pa bo iskal celo večnost po temi, kaj je že prebral in kje je ostal.

Napišem nekaj o današnji in pretekli glasbi … in dobim odgovor, da moderator pregleduje moj post pred objavo. Wtf, really? Jočem od smeha. Paranoiki.  :-)))

nova
Uredništvo priporoča

Ne najden koronavirus foruma, že starševski čvek je nenajdljiv, najdem ga šele s pomočjo googla. Ne vem, kaj ste razmišljali, ko ste prenavljali?

Že tak sem bil zelo redko tu gor, zdaj se mi pa zdi, da me več ne bo, ker je totalno nepregledno, polno nekih “bugov”, južnjaki so začeli tu gor pisati teme in poste po južno,

Številke strani v zgornjem desnem robu.

Po dolgem času pridem malo pokukat sem, ker že leta je bila vsebina nikakršna, samo neko pljuvanje in zmerjanje, mogoče ena od 10 tem da je bila kolikor toliko na nivoju in uporabna. No zdaj se pa tudi v obliki več ne znajdem, spet odhajam do nadaljnjega.

Se pa spet in spet sprašujem, zakaj že se temu forumu reče “starševski čvek”? Ker s starševskimi temami že dolga leta tole čvekanje nima več nobene zveze. Starševski bi iz naslova lahko komot izbrisali.

Zelo je moteče, da se tema ne premakne na vrh po komentiranju

Odgovor na objavo uporabnika
Andreja Verovšek, 20.05.2021 ob 20:50

Pozdravljeni,

kot tudi sami vidite, smo upoštevali že skoraj vse vaše pripombe in predloge, ostalo je le še nekaj malenkosti. Še dan ali dva in Starševski čvek bo boljši, preglednejši in privlačnejši kot kadarkoli v zgodovini.

Želimo vam lep in brezskrben vikend!

P.S.: Ker bo vreme čudovito, preživite konec tedna v naravi, ne na forumu 🙂

Ko imamo neko stanje (funkcionalnosti “starega foruma”), ki same po sebi niti niso bile ravno nek presežek, a je bolj ali manj delovalo… in naenkrat te funkcionalnosti ukinemo… Potem ne govorimo o upoštevanju predlogov, temveč o odpravi napak. Do najboljše različice foruma do zdaj je, glede na tempo, pot še zelo dolga. Verjetno bi šlo bistveno hitreje, če bi zgolj preoblekli kak PHP BB in ga naknadno dogradili po nekih individualnih zahtevah.

Vztrajaj! .

Pozdravljen, iDESI!

pomoč strokovnjaka, kot si ti, bi nam bila v veliko oporo in seveda tudi ogromna čast. Prosimo te, da se nam javiš na [email protected].

Najlepša hvala in lep pozdrav

Sami sebe prepričujejo, da je forum zdaj top of the tops. V resnici pa so naredili zmešnjavo in je zdaj totalno nefunkcionalno. Prej maska res ni bila v trendu, ampak vsaj delovalo je. Zdaj pa me ne bo nazaj na ta forum, ker so pokvarili vse, kar se pokvariti da.

Gospa Andreja Jerovsek,

naj vas v zacetku prav lepo pozdravim.

Tukajle se sprasujete o napakah novega foruma. Oprostite, vendar jih je kar precej. Se danes dobimo sporocilo v srbohrvascini. Bodiva postena, to se dogaja. Torej je bila ena najvecjih napak, da ste se lotili prenove v jeziku, kateri se ne more ob povezati z bivsimi uporabniki. Enostavno se terminologija ne more pokrivati.

V zgodovini slovenskih forumov sta do sedaj bila le dva foruma, katera sta sluzila pro-et-contra domaci politicni sceni. Prvi je bil forum Mladine v zacetku tega tisocletja in ko se je Mladina “postarala”, smo odsli na Dnevnikov forum.

In glejga zlomka, tudi ta forum je postal…. nekaksen trn v peti kaj vem koga. In so tudi tega zaprli.

MedOverNet je bil sila zanimiv, sodeloval sem ze dalec nazaj, ko je vedril in oblacil Primoz. Ni bil super forum vendar je bil sprejemljiv.

Vi ste se lotili prenove v najbolj neprimernem trenutku. V trenutku, ko ste bili se edini vir pro-et-contra v danasnji psihozi korone. Edino vi poznate odgovor zakaj in po pravici povedano, mene niti ne zanima.

Bodocnost tega foruma postaja vprasljiva. Forumi morajo biti moderirani ne pa cenzurirani. Ja, med moderiranjem in cenzuro obstaja sila tanka crta in je je vcasih tezko ne prestopiti.

Poglejte, postavili ste teorijo zarote. Cemu? Zato, ker je nekaj nadebudnih forumasev zacelo precej zivo akcijo proti clanom, ki se ne strinjajo z vsakodnevnim bombardiranjem kako smo na robu propada, ce ne sledimo dolocenim strujam.

Napadi so predvsem osebni kajti ti forumasi nikoli ne dokazejo, z dejstvi in podporo, da ti “teoretiki zarot” nimajo prav.

Ja, COVID19 je vas lakmus. Vas preizkus.

Moderianje pomeni umirjanje foruma, cenzuriranje pomeni skrivanje nasprotnih misli. Na vas je kako se boste odlocili. Doloceni forumasi lahko napadajo ostale kot osebnost, nikoli nicesar ne povedo niti ne dokazejo, pa od vas niso prejeli nikakrsnega javnega opozorila. Zakaj je temu tako, veste le vi.

Moderator naj bi JAVNO opozoril clane v vsem mavricnem spektru, da je neprimerno in nesprejemljivo napadati osebnosti kot taksne. In se, sodelujejo naj le prijavljeni uporabniki, v teh casih cence enostavno ne sodijo na forum.

Na koncu vam zazelim obilo uspeha in novih uporabnih zamisli in upam, da se boste posvetili tudi zdravju, v vseh pogledih. Pro-et-contra.

nobody

Da poizkusim če tole gre skozi 🙂

Še zmeraj niste dojeli, da se jim je vse skupaj sesulo in NE ZNAJO postaviti nazaj?  Oziroma jim NI V INTERESU?  Tole, kar so uspeli spacati, je bil pač izhod v sili, reklame imajo plačane vnaprej, denar bodo prejemali in to je to.  Zdravstvene posvetovalnice so itak skorajda mrtve, sem ter tja dobijo kakšnega zdravnika, ki zaradi lastne reklame občasno odgovarja na vprašanja – dovolj, da lahko trdijo, da portal nudi zdravstvene informacije uporabnikom.  Starševski čvek, namenjen čvekanju, je pravzaprav zanje le števec klikov, na podlagi katerega tržijo oglasni prostor. Podjetje Overnet nima več kadra, ki bi programiral in administriral, tisto, kar je naredila prejšnja garnitura, pa je žal crknilo.  Zato so tiho kot riti, z Andrejo na čelu (če je sploh še zaposlena tam).  Saj lahko vsak preveri, pogugla – vseh tistih računalniških frikov, ki so delali pri Primožu in Tomažu, ni več.  Ima Viharni kar prav, forum je razsut, nazaj ga ne znajo postaviti in to je to 🙂

Ni mi vsec, ker ne morem v novem zavihku odpret teme. Torej, če z desno kliknem na naslov teme se ne zgodi nič. To mi ni všeč. Vedno si odprem teme, ki me zanimajo v različnih zavihkih. In to mi sploh ni všeč, da to ni možno.

NIKOGAR ne zanima, kaj je tebi všeč in kaj ne.  Kapiš?  Tiho bodi in klikaj!

Gospa Andreja Verovšek,

opravicujem se vam za tipkarsko napako, napak sem natipkal vas priimek.

Najiskreneje se vam opravicujem.

nobody

🙂  🙂  🙂  🙂  A tele je najel gospod Latin?  LOL

 

“U stisci ste s rokovima? Dizajner kasni, font puca, plače vam se? Suze na sve strane, ili možda samo – ponedjeljak. Prijeđite na Porilook stranu, gdje se plače samo od sreće, znajući da je posao dovršen, s odličnim dizajnom, brzim odazivom i još boljim dosegom.”

 

Porilook Solution d.o.o.
Hrgovići 28, 10000
+385 91 454 95 00
[email protected]  

Teden dni je minil. Preverjam, če še vedno lahko pišem pod svojim registriranim imenom, ne da bi se sploh prijavila v sistem.

Ja, zadeva še vedno ni urejena. Me ne preseneča. Dragi lastniki in upravljalci foruma in portala MON, tak odnos, kakršnega vi kažete do uporabnikov, bom tudi jaz kot uporabnica izkazovala vam. Torej nikakršnega.

Več od ignoriranja si pač ne zaslužite. Pridem naslednji teden spet preverit, če ste se kaj spravili v red, ampak je vprašanje, kolikokrat še se mi bo to zdelo vredno storiti. Do nadaljnjega namreč tu nimam kaj početi.

Spravite sebe, spletno stran in vaš odnos do uporabnikov v red.

Lep pozdrav,

Tisa

 

 

PS: Zakaj za vraga je moj prejšnji prispevek zapisan v krepkih črkah, pa verjetno samo bog ve. Jaz s tem nimam nič. Vam se pa (očitno) tudi ne sanja.

 

@Neučakana niso zate govorili, da si uporabnik, ki štanca teme pod raznolikimi vzdevki? Malo muško, malo žensko. Potemtakem so tvoji zapisi resnične novice iz ozadja? Nič več pingo soka?

@Youtube

poznaš pregovor “Bedak zna več vprašati, kot sedem modrijanov odgovoriti”?

 

🙂

@Neučakan jao dej no to je taka poceni fora preusmeritve pozornosti, sicer si se pa že razkril 😉

No, bom probala, če bom tudi jaz črna?
Čeprav tudi jaz včasih sama počrnim, tokrat nisem,
nimam nič s tem.
Pa lahko noč!

Oooooo, samo od sebe se črni. 🙂
Ni kaj, b omo pa črni, se bolje vidi!!!

New Report

Close