Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Naštejte napake novega foruma

Naštejte napake novega foruma

Ne vem kje naj zacnem nastevat. Sploh pa nisem placan zato, da vam pomagam izboljsat ta k…. forum. Poiste strokovnjake pa vam naj oni izboljsajo forjm. Mene samo zanima kdo je odgovoren za to sedanje sranje.

Objava čaka odobritev

Recimo tema “Zakaj ljudje pri toliko izbire še vedno hodijo na Hrvaško” ima objavljen samo datum zadnjega odgovora – torej današnji, število ogledov 17, v resnici pa je naštepanih 12 strani komentarjev.

Kdo je odprl, kdaj je tema nastala, kdo je zadnji odgovoril – ????? ne piše nič, še vedno ne.

 

Pa je to samo ena izmed takih tem.

 

Uvedite spet možnost prijavljanja neprimernih komentarjev.

evo, pa še spamanje so spustili not.

saj ne moreš verjet no, kakšno skropucalo od foruma je tole ratalo

človeka mine, da bi kaj sploh še napisal v kakšno temo, ker vidiš 5 odgovorov, ko se prebiješ na dno strani, pa vidiš, da je naštepanih 12 strani bluzenja….

očitno je point tega foruma samo še to, da se bodo umetno vlekle gor stare teme, da bo izgledalo, kot da imate promet na forumu…

A bi se mogoče kdo zavzel in porihtal problem s profili, ki vsebujejo šumnike, presledke itd.
A je to res tako težko??? Ko človek preglejuje ta kompleten zmazek od portala se resno lahko resno vpraša o kompoetentnosti izvajalca, po drugi strani pa po mentalnem zdravju naročnika, ki zaupa izdelavo novega portala in foruma, ki je eden najbolj obiskanih pri nas, nesposobnim amaterjem, med drugim pa ga spremeni v oglasno tablo z malo nekaj teksta vmes. Oglasni prostori se prodajo na podlagi obiskov, objav in števila UPORABNIKOV!!! Če se nam večini ta portal zagabi, tega ne bo. Tako da bo bolj slabo tudi s trženjem vaših oglasnih prostorov. V razmislek. Temelj vsega je user experience – vam očitno španska vas. V upanju da se vas vsaj malo dotakne vas lepo pozdravljam.

Tole se vam je pa pošteno zataknilo v grlu. Zakaj ste aktivirali neki polizdelek, ki je v primerjavi s starim forumom popolnoma nefunkcionalen?

In ali se mislite kaj lotiti tudi drugih forumov ali jih boste prepustili propadu? Pa oblika foruma je vsaj pri meni na compu popolnoma drugačna, če pridem nanj direkt z googla ali če se potem z drugih forumov vrnem na Starševski čvek.

iz zanesljivih virov vem, da je ta forum prodan SDS firmi v 9. kolenu in namen SDS je, da ta forum uniči, oz. so ga že uničili, ker je tukaj na tem forumu bilo največ resnice od vseh portalov v SLO, žal ga zdaj ne bo več:

Odgovor na objavo uporabnika
MAVRICAAAAA, 27.05.2021 ob 11:49

iz zanesljivih virov vem, da je ta forum prodan SDS firmi v 9. kolenu in namen SDS je, da ta forum uniči, oz. so ga že uničili, ker je tukaj na tem forumu bilo največ resnice od vseh portalov v SLO, žal ga zdaj ne bo več:

Drži kot pribito.

Trenutno potekajo tudi pogajanja za prodajo Popaya, mentalne_sirote, LudiDja, TareS in Replike stranki SDS. Treba je priznati, da so to sami trdi pogajalci, vendar se že kažejo znaki popuščanja z njihove strani in možnost prestopa na rumeno sonce na plavem nebu.

Vsaka stvar in vsak človek ima svojo ceno! Tudi MAVRICAAAAAAAAA bo popustila za primeren denar!

 

Komentarja se ne da urediti. Tudi če ga urejaš,ureditev ni efektivna saj komentar ostane neurejen tudi po samem urejanju,kar pomeni, da ta funkcija ne deluje.

da popravite ta zmazek sicer bo šlo vse v maloro.

to je naravnost grozno. Prišel po slabem tednu gor in me je takoj minilo da bi sploh kaj bral in gledal. Sem hotel pogledati v searcher, če je že bila ena tema, pa vidim, da seracherja ni.

Mah, kr neki,. Ne da se mi.

Res škoda. Še zadnji delujoči forum bo crknil.

Ni sprememb😔

Povsem jasno je, da je bil TA FORUM UNIČEN NAMENONA. Na tem forumu se je oblikovalo močno mnenjsko jedro proti koronskemu nategu. Samo ta forum je omogočal svobodo govora, ker FB je že dolgo imel fact-checkerje, ki so sproti brisali ali označevali “nezanesljive informacije”, torej CENZURA razkrivanja koronskega natega.

Medovernet praktično ni imel cenzure. Medovernet je preko postov sodelujočih razkrival celoten koronski nateg zadnjih 14 mesecev.

Svoboda govora preko Medovernet čveka je postala “moteča”, zato so pod pretvezo, da gre za prenovo foruma, izvedli CENZURO. Tako da tale nov forum je pravzaprav CENZURA.

Onemogočeno je urejanje postov, vstavljanje povezav, vstavljanje slik. Te funkcije namerno še zmerom ne delujejo, prav tako ne vidiš, kdo je oddal zadnji post teme.

Kot tak je forum postal neuporaben, nimaš več kaj gor iskati in se pač preseliš drugam.

Kdo je medovernetu toliko PLAČAL, da so bili pripravljeni uničiti forum? Dolgoročno bodo odšli oglaševalci, ker jim medovernet net ne bo več mogel prodajati OBISKA.

OBISKA foruma že zdaj več ni.

Ja bi vam predlagal, da ta zavod preselite v Albanijo ali Pristino.

je sedanji forum totalno schiesse.

Odgovor na objavo uporabnika
Neučakana, 19.05.2021 ob 17:47

Haha, Prababi, pa menda nisi tistega “Andrejinega” posta vzela zares?  Nekdo se je pošalil in pisal v njenem imenu, malo kasneje pa še Primoža oponašal.

Zdaj bo počasi treba urediti forum, razen če jim ga niso totalno razsuli in A1 študenti-programerčki ne vedo, kako bi sploh začeli 🙂


Neučakana,
pozdravljena!
Se ti oglašam, z zamudo še enkrat, da malo razčistiva zadevico,
“resno mislila” 🙂
Nekdo se je pošalil pišeš, z Andrejo in še s Primožem, itd.

Ja ja, pošalil se je tudi nekdo z mojim nickom PRABABI,
TEBI ODGOVORIL, mogoče si videla, če nisi, poglej, 19. 05. 2021 ob 19:39, to nisem jaz napisala, jaz pišem vedno registrirana. Tisto sporočilo ni moje, poglej krogec, 🙂 pa saj je vseeno, naj ima veselje. 🙂 … Tudi pisanje od Andreje ni registrirano, bil je začetek prenove. Ali konec foruma? Sem brala, vse je mogoče, je tak čas.

Ampak, da se NICKI lahko zlorabljajo, to, pa ni v redu. Naj ostanejo obarvani, kot preje!
Zloraba ni bila možna.

Ampak, gospo Andrejo imam za resno gospo.
Ti imaš več prakse na MON-u. 🙂
Tudi ti pišeš neregistrirana, ne vem kdo si, namig, … 🙂 ni nujno!
Lep vikend Ti želim!
LP. 🙂
PRABABI

A vsaj to bi se dalo zrihtat, da ni treba VSAKIC slajdat na dno prve strani, ce hoces recimo na cetrto ali peto? Men najeda.

mislim, a še niste pogruntali, da je to zanalašč tako narejeno, da vas jezi in da NE prihajate na forum. Ta forum je bil prodan SDS in oni zdaj žlajfajo in onemogočajo uporabnikom tako odpirati nove teme, dajati video posnetke gor, pa linke ……………….skartka ne pritožujte se več, NE HODITE VEČ NA TA FORUM, TEGA FORUMA NI VEČ IN TO ZATO KER SDS tako želi!

Ja se sada tukaj še bolje počutim kot prije. BOlj domače si mi zdi, diši po majki hrvatski 😉

Odgovor na objavo uporabnika
Replika, 30.05.2021 ob 13:39

A vsaj to bi se dalo zrihtat, da ni treba VSAKIC slajdat na dno prve strani, ce hoces recimo na cetrto ali peto? Men najeda.

Seveda bi se dalo zrihtat. Šala mala, če bi bil interes. Interesa s strani odgovornih žal ni.

Odgovor na objavo uporabnika
MAVRICAAAAA, 30.05.2021 ob 15:06

mislim, a še niste pogruntali, da je to zanalašč tako narejeno, da vas jezi in da NE prihajate na forum. Ta forum je bil prodan SDS in oni zdaj žlajfajo in onemogočajo uporabnikom tako odpirati nove teme, dajati video posnetke gor, pa linke ……………….skartka ne pritožujte se več, NE HODITE VEČ NA TA FORUM, TEGA FORUMA NI VEČ IN TO ZATO KER SDS tako želi!

Nekaj čudno je, ja. 🙂
Mogoče je pa res, ? Ampak, jaz sem probala eno temo odpret, pa nisem imela težav. Tudi prijavila sem se lahko.

Kaj ste spet mečkali? Lam so izginile naše profilne sličice??☻☻☻

==================================================== Bogat si šele takrat, ko imaš nekaj, kar se ne da kupiti z denarjem.

ta roza barva je samo krinka torej? In se bo kmal spremenila v rumeno in modro?

Najbolj na tem čveku me moti, da ni zgolj to – čvek. Ampak se na podlagi čveka pišejo neke zgodbe iz tega, da se objavlja v slo novicah, pa na radiu in člankki na MON-u samemu, kjer se potem vključuje neka mnenja strokovnjakov…uhhh, tole mi je katastrofa. Pa izmišljene zgodbice – pa ne te, če nekdo zeza, naj da. ampak tiste, ki jih en in isti piše, pa se ji že na 100 km vidi, da je fejk.

Nima smisla. Metanje energije stran. Ni interesa s strani lastnikov, kar nam s svojo neodzivnostjo dajo jasno vedeti. Nekaj v stilu: Pa kaj težite, speljite se že stran. Kaj vam ni jasno, da ste odveč?  Finito. Kaput.

New Report

Close