Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Naštejte napake novega foruma

Naštejte napake novega foruma

kaj vam ni jasno, TA FORUM JE KUPIL SDS in zdaj tukaj lahko odpirajo nove teme samo SDS člani, ki imjao značko SEM CEPLJEN!

Juhu, nova teorija zarote, mon je kupil es(de)es in zemlja je piramidasta kot tetrapak!

ne, ta forum je res kupil SDS, a ne veš????

ja ga je kupil 27.aprila in ga takoj začel uničevati.

Prejšnji lastniki so imeli ves čas težave finančne narave in so komaj čakali, da so dobili vsaj tega kupca.

SDS ga je kupil prav z namenom, da ga uniči, saj se po uničenju tega foruma, cepilni program fašistično poboljšuje.

nova
Uredništvo priporoča

Zaradi cepljenja- po cepljenju 12.853 mrtvih in 493677 hudo bolnih kot posledica cepiva.

“Nima smisla”,
finito kaput 🙂 🙂

Še ena proba, če bo ratala, ne ne, pa na dopust, sonce sije, …

“Nima smisla”,
finito kaput 🙂 🙂

Še ena proba, če bo ratala, če ne, pa na dopust, sonce sije, …

Ja, zgleda da je res konec s tem forumom.  Pridem gor, kliknem na temo in šele takrat vidim, da je neka stara tema izpred xx let, očitno jih dvigujejo ker novih nihče ne odpira….

Forum jim je nekdo na hard sesul, denarja za novega ni.  Ampak dokler prihajamo gor in klikamo, je zanje dovolj.  Štejejo kliki in ne objavljanje  🙂

 

Odgovor na objavo uporabnika
Neučakana, 01.06.2021 ob 21:54

Ja, zgleda da je res konec s tem forumom.  Pridem gor, kliknem na temo in šele takrat vidim, da je neka stara tema izpred xx let, očitno jih dvigujejo ker novih nihče ne odpira….

Forum jim je nekdo na hard sesul, denarja za novega ni.  Ampak dokler prihajamo gor in klikamo, je zanje dovolj.  Štejejo kliki in ne objavljanje  🙂

 

Neučakana,
dober večer!

Novih tem ni. Kje so pa kliki prikazani? Jaz jih ne najdem!
Kam se klikne, ali sem pa slepa. 🙂
Sem pa probala eno temo odpreti, da vidim, če se more.

Odgovor na objavo uporabnika
PRABABI, 01.06.2021 ob 22:42

Neučakana,
dober večer!

Novih tem ni. Kje so pa kliki prikazani? Jaz jih ne najdem!
Kam se klikne, ali sem pa slepa. 🙂
Sem pa probala eno temo odpreti, da vidim, če se more.

V logih so že prikazani, tudi verodostojni, na podlagi njih lahko svoj prostor še zmeraj tržijo kot najbolj obiskan forum.

Kaj pa ti, kot uporabnik vidiš, pa nikogar ne zanima.

Pogrešam, zelo pogrešam število ogledov vsakega napisanega “članka” in pa, seveda, zelo pogrešam tudi ime, oziroma vzdevek komentatorja.

Meni mi gre na kozlanje, ko odprem ta forum.

saj to da vam gre na kozlanje je novi lastnik foruma SDS tudi želel, novi lastnik foruma SDS ne želi, da pišete o KORONA VIRUSU, ker morajo poskrbeti, da se bo folk CEPIL in to ne morejo uresničiti, če se tukaj gor piše resnica o tej namišljeni bolezni, pravzaprav navadnem prehladu je govora- strokovno!

Kaj ti bluziš o nekem SDS lastništvu, lastniki so isti, Styria media Int. GMBH.

Us

ja pa ja de, papir vse prenese, lastniki so neuradno SDS fašisti, iz zanesljivih virov vem, seveda na papirju je pa to tako kot je. Kaj pa ti veš s kakšno predpogodbo je vse sklenjeno in v naprej plačano!

Cista katastrofa od foruma.

počasi se izboljšuje 🙂

Barvne kombinacije preveč kričeče. Da sem odprla temo, sem morala 3x stran naložiti, da sem se znebila prikazovanja reklam in dejansko kaj napisala. Če se v kratkem ne popravi, se ne vračam.

* Ne vidim zadnjega avtorja. (mogoče sem to jaz, mogoče ne, ne vem, moram najprej vse pregledati, da na koncu vidim, če je kdo odgovoril) –  na seznamu postov naj bo označen zadnji avtor.

* Če ima post več strani, so številke strani napisane šele spodaj. Torej moram scrollat dol do konca strani, da lahko kliknem na željeno številko strani. Napišite že zgoraj številke stani!

Pa seveda dodajte klik na zadnjo objavo, ker je nesmiselno stalno odpirat temo, se premikat do konca strani in kliknit zadnjo stran in spet se premikat do zadnjega posta.
Kot sem rekla-hit end ran kvazi ustvarjačice, ki si je zadala pretežko delo in ker ne zna popraviti potem spizdi. Cccccc 😁

dr. Fuellmich poroča o pripravah na sojenje in o obtožencih…

ker MED.OVER NET. SDS lastnik tega foruma, ne dovoli linkov, ne dovoli vprilagati video posnetkov, ne dovoli pravzaprav nič, vam dam en link, ampak morate prvi del združiti, da bi bil link uporaben. Torej kar vidite razmaknjeno, združite in si poglejte kaj pripravlja vse za vse nas za celi planet Zemlja dr. Fuellmich

h t t p s://w w w.b i t c h u t e.c o m/video/ZLcUkNmtRWW1/?fbclid=IwAR0vKGaldsAcoPGO_89ofjMyqQ4Vtn9StLpOAujLk5hGiv6fLQeLWTE49dg

Mene moti, da se ne vidi avtorja prispevka na prvi strani. Prav tako me moti, da ni več predogleda. Vsaj za nas neregistrirane.

Moje mnenje je, da bi moralo biti videno ime oziroma vzdevek tistega, ki odgovarja na napisan prispevek in moralo bi biti vidno tudi število ogledov.

Da, to je vsekakor moteče, nelogično in narobe.

spet ste mi izbrislai video znanega odvetnika dr. Fuellmich-a , AMPAK JAZ VAM GA BOM DALA NAZAJ, KJER KOLI BO TO MOGOČE, banda fašistična SDS- ovska, banda mafijska:

h t t p s://w w w.b i t c h  u t e.c o m/video/ZLcUkNmtRWW1/?fbclid=IwAR0vKGaldsAcoPGO_89ofjMyqQ4Vtn9StLpOAujLk5hGiv6fLQeLWTE49dg

tako je forum izgledal pred tem zadnjim . leta nazaj . Izgleda , da so se skregali s programerjem , ki je imel avtorske pravice do oblike prejšnjega izgleda in jim je zaprl dostop . zato so tudi stare teme  na vrhu , ker je obrnjen vrstni red štetja tem . vprašanje ali jim bo uspelo rešiti forum in ali imajo sploh željo po reševanju , ker nobena oseba ne komunicira s uporabniki .

New Report

Close