Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Natovi luzerji z Ukrajino

Natovi luzerji z Ukrajino

Zgubili v Ukrajini, ubogi ljudje, mladi fantje, mrtvi, pohabljeni…😪🤕🤧

 

Žal se bojim, da jih ima Putin dosti in da bo res šel naprej, da zgazi EU🫠🫠

Odgovor na objavo uporabnika
Janna725, 10.05.2024 ob 20:24

Zgubili v Ukrajini, ubogi ljudje, mladi fantje, mrtvi, pohabljeni…😪🤕🤧

 

Žal se bojim, da jih ima Putin dosti in da bo res šel naprej, da zgazi EU🫠🫠

Baba blesava, kam naprej bo šel Putin?? Koga bo zgazil?? A je Ukrajino že zasedel??? A res nima že dovolj vsega dreka in mora še na Evropo naredit pohod? Resno??

Dej pejd nazaj za šporhet, no.

Saj ne bo dolgo vec trajalo ko bo tudi najvecjim bebcem.kanalo da so jih zda in eu politiki nategnili z ukrajino….ukrajina pa bo placala najvecjo ceno da je nasedla evropskim podlasicam in ameriskim prasicam

Ne marajo Slovanov! Zanje smo podrasa. Kar so zdaj naredili z Ukrajino, so v 90 letih prejšnjega stoletja naredili  z Jugoslavijo.

Prav igrajo se in nas ščuvajo drugega proti drugemu.

Rusofilom še zmer ni jasno a? Tole nas čaka, če Ukrajina pušne evo https://twitter.com/iaponomarenko/status/1788283804664168467

The civilized world has the rare opportunity of having a motivated and battle hardened country willing to do all the work in dismantling the core of global terror.

Ukraine is merely asking for the tools to do it. pic.twitter.com/UBBQ5dqxRL

— Jay in Kyiv (@JayinKyiv) May 8, 2024

 

Če ne verjamete, se pa vprašite kaj hudiča putin počne z ruskimi otroki in mladino in predvsem ZAKAJ? .https://www.youtube.com/watch?v=fZ86UiiMwb4

.https://www.youtube.com/watch?v=QeAlklcXPdY&t

 

https://m.youtube.com/watch?v=dbvkEC37_ow.

Kitajci (s soglasjem Rusa) že lobira in “utrjuje odnose” v Srbiji, na Madžarskem. Umazane igre..

Odgovor na objavo uporabnika
Simpl!, 10.05.2024 ob 21:23

Rusofilom še zmer ni jasno a? Tole nas čaka, če Ukrajina pušne evo https://twitter.com/iaponomarenko/status/1788283804664168467

The civilized world has the rare opportunity of having a motivated and battle hardened country willing to do all the work in dismantling the core of global terror.

Ukraine is merely asking for the tools to do it. pic.twitter.com/UBBQ5dqxRL

— Jay in Kyiv (@JayinKyiv) May 8, 2024

 

Če ne verjamete, se pa vprašite kaj hudiča putin počne z ruskimi otroki in mladino in predvsem ZAKAJ? .https://www.youtube.com/watch?v=fZ86UiiMwb4

.https://www.youtube.com/watch?v=QeAlklcXPdY&t

 

Manj ameriske propagande ti ne bo skodilo.  Mi smo puske razstavljali na gimnaziji ko je bil Putin komaj polnoleten. In streljat smo sli na strelisce pod Golovec. Jaz sem dobila cvek, ker sem zaradi necimrnosti pustila ocala doma.

 

Kar so zdaj naredili z Ukrajino, so v 90 letih prejšnjega stoletja naredili  z Jugoslavijo.

Kdo je kaj naredil? Saj se je sama vase sesula, trhli temelji (AVNOJ) pač….Država, kjer  aziati zaničujejo nas, Slovence, ki jih hranimo, ne more dolgo obstajat.

Odgovor na objavo uporabnika
ne marajo nas, 10.05.2024 ob 20:44

Ne marajo Slovanov! Zanje smo podrasa. Kar so zdaj naredili z Ukrajino, so v 90 letih prejšnjega stoletja naredili  z Jugoslavijo.

Prav igrajo se in nas ščuvajo drugega proti drugemu.

Kar naj nas ne marajo…

V veliko tolažbo nam bo, da bodo ZDA v nekaj letih le še tretja, mogoče  le četrta svetovna velesila.

Ko pa bodo ZDA (upam vsaj) doživele usodo Jugoslavije (razpad države) pa bo vsaka posamezna ameriška državica le še prdec v veter…

Odgovor na objavo uporabnika
Julij Cezar, 10.05.2024 ob 20:41

Saj ne bo dolgo vec trajalo ko bo tudi najvecjim bebcem.kanalo da so jih zda in eu politiki nategnili z ukrajino….ukrajina pa bo placala najvecjo ceno da je nasedla evropskim podlasicam in ameriskim prasicam

Največjim bebcem ne bo nikoli jasno, da so jih nategniti.

Tudi s korono so bebce nategnili, pa je bebcem njihova stoka priznala, da so jih nategnili, pa največji bebci še vedno blebetajo, da so zvarki varni in učinkoviti in da moramo zaupati nategunski stoki.

Ker bebec fuknjen je bebec in bo vedno samo bebec.

Odgovor na objavo uporabnika
propaganda in strah, 10.05.2024 ob 22:07

Manj ameriske propagande ti ne bo skodilo.  Mi smo puske razstavljali na gimnaziji ko je bil Putin komaj polnoleten. In streljat smo sli na strelisce pod Golovec. Jaz sem dobila cvek, ker sem zaradi necimrnosti pustila ocala doma.

 

To je bila neka druga država, nek drug sistem, v nekem drugem življenju. Mi smo šli naprej, Rusi so ostali tam z enako mentaliteto in enakimi zamerami. In kam jih to pelje? Propad te države lahko spremljamo v živo …

Mal več lastne pameti ti želim!

 

Odgovor na objavo uporabnika
Simpl!, 11.05.2024 ob 07:55

To je bila neka druga država, nek drug sistem, v nekem drugem življenju. Mi smo šli naprej, Rusi so ostali tam z enako mentaliteto in enakimi zamerami. In kam jih to pelje? Propad te države lahko spremljamo v živo …

Mal več lastne pameti ti želim!

 

Debil retardiran, mi niti več nimamo države, debil pa ne pameti.

Odgovor na objavo uporabnika
robi9, 11.05.2024 ob 09:13

Debil retardiran, mi niti več nimamo države, debil pa ne pameti.

Za Robija

Sam res no 🤣🤣🤣

Matr je en folk glup 🙉

Odgovor na objavo uporabnika
Ena južna neprijavljena, 11.05.2024 ob 09:17

Za Robija

Sam res no 🤣🤣🤣

Matr je en folk glup 🙉

Res je folk glup, zato pa me ne čudi, da vse hudič jemlje.

Naša država je razprodana in vsak čas bodo ZDA še pri nas zakuhale vojno, debil fuknjen pa blebeta o neki Rusiji. S svojimi fašističnimi sankcijami smo sebi  naredili ogromno škode, idioti pa zagovarjajo lasten propad.

 

Odgovor na objavo uporabnika
robi9, 11.05.2024 ob 09:21

Res je folk glup, zato pa me ne čudi, da vse hudič jemlje.

Naša država je razprodana in vsak čas bodo ZDA še pri nas zakuhale vojno, debil fuknjen pa blebeta o neki Rusiji. S svojimi fašističnimi sankcijami smo sebi  naredili ogromno škode, idioti pa zagovarjajo lasten propad.

 

Se čist strinjam.

Ta prvi ruski vojak da stopi na ozemlje NATO države….4000 bojnih letal NATO z zemljo zravna vse, kar je ruskega in oboroženega. NATO ima 12 milijonov težkih letalskih bomb. Tepihovanje Putina in njegovih v nekaj dneh. NATO ima 15 letalonosilk, Rus eno v okvari. NATO ima 800 milijonov prebivalcev, Rusija 140 milijonov in milijon težkih vojnih invalidov iz ukrajinske ‘pustolovščine’, 400 operativnih letal in 2000 operativnih tankov, ZDA imajo operativnih tankov 4500 in 60 000 drugih oklepnikov.

 

Kar naj pride Putin, kar naj! OTAN POWER!!!!

G,Putin velika podpora iz Slovenije,samo ruši tiste lažnive ukrose,protiofenziva je propadla Donbas bo Ruski samo še malo.Janša je že nehal prodajati knjigo zakaj mora ukrajina zmagati,pa tiso govedo youtubarsko Gorec ne bo več rabil z Berlingotom cel prtljažnik makaronov peljat v uk.Z   Z  Z  Z

white genocide

Pejt po ruski pasport pa probi prit kam po svetu, z našim greš lahko kamorkoli.

 

Aja čaki, ti sploh ne veš da obstaja svet izven tvojega propagandističnega bunkerja … vse jasno!

Odgovor na objavo uporabnika
PIKULET POWER, 11.05.2024 ob 12:39

Ta prvi ruski vojak da stopi na ozemlje NATO države….4000 bojnih letal NATO z zemljo zravna vse, kar je ruskega in oboroženega. NATO ima 12 milijonov težkih letalskih bomb. Tepihovanje Putina in njegovih v nekaj dneh. NATO ima 15 letalonosilk, Rus eno v okvari. NATO ima 800 milijonov prebivalcev, Rusija 140 milijonov in milijon težkih vojnih invalidov iz ukrajinske ‘pustolovščine’, 400 operativnih letal in 2000 operativnih tankov, ZDA imajo operativnih tankov 4500 in 60 000 drugih oklepnikov.

 

Kar naj pride Putin, kar naj! OTAN POWER!!!!

Ne nakladaj. Tudi če pade atomska na eno od NATO  držav, se lahko ne zgodi popolnoma ničesar. Najprej se morajo dogovorit kakšen bo odgovor, če sploh bo kakšen. Preberi še enkrat kaj 6 člen sploh je in kako deluje.

@ za rusofile tu gor, zahod lahko dela s slovani kot s podraso, ampak bentiboga, glede na to kako delajo rusi s svojimi so slovani, je zahod še vedno boljši. Jebeš rusa, ki ne zna druzga kot podirat in morit. Kar se mene tiče ste če že ne prifuknjeni do amena , stoposto vam pa logika ne dela.

Odgovor na objavo uporabnika
wd40a, 11.05.2024 ob 17:13

Ne nakladaj. Tudi če pade atomska na eno od NATO  držav, se lahko ne zgodi popolnoma ničesar. Najprej se morajo dogovorit kakšen bo odgovor, če sploh bo kakšen. Preberi še enkrat kaj 6 člen sploh je in kako deluje.

@ za rusofile tu gor, zahod lahko dela s slovani kot s podraso, ampak bentiboga, glede na to kako delajo rusi s svojimi so slovani, je zahod še vedno boljši. Jebeš rusa, ki ne zna druzga kot podirat in morit. Kar se mene tiče ste če že ne prifuknjeni do amena , stoposto vam pa logika ne dela.

Fašistični debil od wd-ja.

Spet si Ruse zamenjal za ameriške NATO fašiste in teroriste.

Če bi Rusi bili takšni, kot jih debili fašistični hočete videti, bi Ukrajino že zdavnaj zravnali z zemljo.

Rusi čistijo Ukrajino fašistov in nacistov, ki so okupirali Ukrajino že pred desetimi leti.

Če pa so Ukrajinci tako glupi, da se borijo na strani nacistov, pa niso Rusi krivi.

Zloben Putin ni tako zloben, kot bi debili fašistični radi, zato bodo kar NATO fašisti sami vrgli atomsko bombo.

Zato zdaj vsak dan poslušamo lažne grožnje, da bodo fašisti lahko za svoj zločin spet okrivili Ruse.

Odgovor na objavo uporabnika
robi9, 11.05.2024 ob 17:22

Fašistični debil od wd-ja.

Spet si Ruse zamenjal za ameriške NATO fašiste in teroriste.

Če bi Rusi bili takšni, kot jih debili fašistični hočete videti, bi Ukrajino že zdavnaj zravnali z zemljo.

Rusi čistijo Ukrajino fašistov in nacistov, ki so okupirali Ukrajino že pred desetimi leti.

Če pa so Ukrajinci tako glupi, da se borijo na strani nacistov, pa niso Rusi krivi.

Pa ma dej idiot blesav rusija kolje svoje sosede že od kar je crknil sovjetski sojuz. In ja večionoma slovane. Če pa kakšnega muslija pospravijo jih pa tudi nič ne moti. Ne mi brihtolirat da so blši od amerikancev. Trenutno so najslabša nesnaga kar jih je. Odrasti, nimaš več pet let. Isto velja za ono opico južno in ostale budale kot je grenivka in ostali.

Odgovor na objavo uporabnika
wd40a, 11.05.2024 ob 17:27

Pa ma dej idiot blesav rusija kolje svoje sosede že od kar je crknil sovjetski sojuz. In ja večionoma slovane. Če pa kakšnega muslija pospravijo jih pa tudi nič ne moti. Ne mi brihtolirat da so blši od amerikancev. Trenutno so najslabša nesnaga kar jih je. Odrasti, nimaš več pet let. Isto velja za ono opico južno in ostale budale kot je grenivka in ostali.

Za wdja

Ti pa kao najbl brihtn, ane 🤣🤣🤣

Si prej bil tuki gor zame en od taboljših, od plandemije se ti je pa čist sfuzlal.

Putin tvrdi da će “Spriječiti novi svjetski poredak da izazove Treći svjetski rat′.

New Report

Close