Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu navsezgodaj

navsezgodaj

…je nekaj mistično, čudovitega pa čeprav v solo:)
že sanje so bile nekako erotične, potem sem se pa prebudila, blo je še zgodaj za vstat, sama v veliki topli postelji sem začela malček fantazirat..kako bi se zdaj malček igrala, kaj bi mu delala, in tako sem se začela malček božat pa tuki pa tam in kmalu je bla na vrsti muca mmm blo je super pa čeprav brez glavnega akterja;)

In jast sem se ti kljub vsemu pridružil v postelji… Bila si že vsa vroča, vlažna, začel sem te poljubljati vse povsod, moje roke so drsele po tvojem gladkem telesu od nabreklih bradavičk, preko trebuščka do mmm… in potem Erči…

mmm potem si z vlažnim jezičkom prodru med moje ustnice, lizal, raziskoval, poljubljal in prišel do napetega ščegija in telo je zadrhtelo in jaz sem hotela še..

zato sem se ti z jezičkom zalizal še v tvojo, celo sem obdelal, pol pa na ščegija, k je tak nasbreknu, da ga lahko sesam, ližem…Ne zdržim več, primem te za bok, moj komasj čaka, ti si ga z obema rokama potisnweš not, ječiva od vzburjenja, pritisnem do konca, sesam tvoji bradavički, ritem je ravno pravi, zelo sodeluješ, obrneva se, sedaj pa odzadi, zraven te poljubljam po ramenih, hrbtu, z eno roko ti dražim tvoj klitoris, druga prijemlje tvoje nabrekle dojke, čudovito…Pa ti?

No dej naprej, če ne boš, bo še suha ratala!
Bova šla pa rajš na ene poštene škampe…

Vam pa res manjka no, res.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Pa tebi, ljubi Marko? Ti pa dones ne bi?

ma ja itak vsakmu neki manjka;)..tko je vsaj zivljenje lepo..ne dolgocasno…Marko..a teb nc ne manjka,)??

Ja kaj pa vem no. Bi moral dobro premislit. Verjetno bi se kaj našlo ne, ampak nič takega, da bi to vsak dan moral poudarjat.

Backa, pa ravno včeraj sem, pa ne da bi poudarjal. 😉

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Blagor tebi ;-))

ja kot je rekla rory, blagor tebi. Jaz bi tudi pa ga ni…je daleč,res daleč-nažalost:)

Tud jaz ne bi poudarjala ampak glih včeraj sem tudi jaz. In bilo je lepo, kratko in jedrnato. Tako…Imam pa še menstruacijo, tako, da sem se morala najprej malo sprehodit zgoraj brez po dnevni in potem se je mojemu ljubemu zazdelo, da imam prav fine za mal zmasirat……
Preveč govorim, Marko, in me boš kregal?
Pač glede na tvj prvi odgovor na temo sploh.
pozdravček!

Backa, a sem že koga kregal? Ne, tudi tebe ne bom. Sploh nisem jezen, če že, potem me zabava.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Me veseli. saj nisem takoooo grozna kot meni tvoj sogovornik iz druge teme. Mogoče sem malo prestara zanj, ja, to bo….
In, če me ne okregaš, lepo. Sem pa mislila te provzaprov vpr. kaj meniš glede ljubljenja med menstruacijo?

A prav mene? hmm, pri nama je tak, da ponavadi njej ne paše in če njej ne paše (kadarkoli) potem tudi ne silim. Drugače mi pa ni problem počakat tiste 3 dni. Sva pa že prakticirala, mogoče ne v največjem nalivu, vendar pa raje počakam na “lepo vreme”.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Hvala za odgovor. Pa sej se ti ni treba zgovarjat, če nočeš.
Pa pa

Marko, oprosti, ker sem bila preveč odrezava. Bolš, da se kuj opravičim.
Ampak sem mal jezna zaradi odgovorov na drugo temo. sori

lažeš pacek…….
Žana si mal okregal……..ok, ampak on si zasluž…..se prav… ne šteje……

nej ti bo……

Komu ti to? Men že ne. Tako prisrčen pa že nisi z mano….

backa, a to name leti……
dokler maš ta rdečo…..nis prestara…..hahahahahahahaha

drgač pa tud jest nisem ravno en mladinc…….

Ti, ti, nekej se dogaja……s tabo….kar vmes. Je moral bit nekej lepega. Lepo. Rdeča gor al dol, povej kolk si star? A rajš ne bi?

markotu…..

rajš ne bi……
…….
mogoče poj k se boste začel obnašat………

Kot? Ti na primer?

na kaj bo pa vplival podatek o moji starosti…….

New Report

Close