Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Nazaj sem…

Nazaj sem…

No…. takole se še nisem ujela…ker je bilo še vedno malo prehladno. Za ležanje na stolčku,ob morju… brez vsega, pa je bilo prav lepo…sonček je božal…in imel tako moč, tu pa je deževalo…škoda…

No dragi moji, lepo ninajte, jutri pa z vami pijem kofetko…
Cmoka…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

na morju si bila??? Jaz bi tudiiiiii :))

OOOooooooo SončeK :))))) Vrti se glazba…. čutiš ;))??? Si utrujena od…???

Ja…Medi…čutim…glasbo, ki zadane…, prijetno utrujena sem…saj grem kmalu ninati, me boš pocrkljal, pokril in še kaj lepega zašepetal….
Jaz pa ti to vrnem…

p.s. Ti je bilo lizanje všeč…ledka ne;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Kaj čakaš…greva…v petek odhajam ponovno…če boš samo čakala…ne bo nič…pojdi in uživaj…cmoka…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Veš da bom, samo mi ne bo treba veliko crkljati, če si PRIJETNO utrujena… no, ti želim lepo nočko in še lepše sanje… zjutraj pa dobro dišečo kavico… mmmmmm!!! No, pa saj si lahko še malo pokonci ;)))

Če boš ti z menoj, bom še malo tu…potem pa grem ninati…Medi, si se imel lepo čez vikend, si kaj ledka lizal, je bil tako dober kot najin???

Cmoka medi…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ne me v zadrego spravljat ;))) hehe
Bom še bolj redko beseden kot sem že ;)))

Ti pa zadrega ja…medi…si sladek kot bonbonček…in…no saj bom tiho…da te ne spravim v zadrego…sem že tiho…pppšššššš cmoka medi…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

;))))))))

Okej…najprej me prosiš, naj te ne spravljam v zadrego…ampak sam rineš vanjo…”kje sem bila”…ti dobro veš kje;))…cmoka medi…lizala sem ledka…tam nekje…ali ne;))…pa ne padi sedaj s stola…od zadrege…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

iz drevesa naj ne pade :)))

Hmmmmm, nič ne razumem :(((
Ti Poletka, tebe bom pa tkoooooooooo…. ;))))))))))

Medi…ja pazi, da ne padeš tudi iz drevesa, ko se bosta s Poletkico igrala…ja saj veš, ko si tako…tako…da ne napišem kaj…se lahko zgodi, da ti zmanjka trdote…. pod tamo in samo še letiš…se smejim…;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

aaaaaaaaaaaaa…kaj me boš???
z igračami pretepel??? 🙁 ali iz drevesa pognal :))))))))

Okej pa ne razumeš, saj manj razumeš boljše bo…kar uživajta s Poletkom, jaz grem ninati…lepo nočko ti želim Medi…te crkljam in pokrivam, kot ti mene…pa-pa

Poletka…tudi tebi cmoka za lepo…nagajivo nočko…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

lepe sanje ti želim…
jutri pa prijeten dopoldan, jaz bom z mojo drago Trilči nekje…mogoče na drevesu :))))))))

Lahko noč, SončeK bonbonček!!!! Pa se še kaj ližemoo… ups, beremoooo!!!

ti bi samo lizal…c-c-c

Ha, samo lizal pa tudi ne ;)))) Ja kaj se pa ti… misliš fino delat ;)))???

jaz sem že danes lizala ;)))

me je ujel..a ni ujel me na mrežo…….:))))))))))

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Nego na šta?!
Sp

pa kam si mrknu’ Kaj si me ustrašu!!!!
Tega ne delaj več!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ma nemoj!!!!!!!!
Ko grem……………………………………………..,grem!
In kaj sem jaz,da bi moral vedno tu vedriti?
Muca,rad te imam….ampak,sorry….še eno imam pa res rajši.
Saj razumeš,….tista je pač moja ljubica. :-))))))
Sp

New Report

Close