Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Nazaj sem…

Nazaj sem…

heheh kar naprejjjjj oooooooooo…sosed!:)))

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Kaj se pa ti smejiš!?
A je sploh kaj smešnega tu?
Sp

sej le jokam…..

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

naše punce ne smejo jokat!
Kaj pa je Muci?
nasloni se name!
Sp

nič nič…mal sem zmedena jutri bi mogla v službo…dec ma vročino skor 39..skor bruha in defenitivno pa driska…tamal pa veš kak je blo..no in dans mi je bil sumljiv..men se bo zrolalo..Mi verameš da ne zmorem več?!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Muci!!!!!!!
To so resne reči!
Se umirim sam in te bom poizkušal potoložit!
Sp

Muca,…..ali veš,da smo s tabo?Ob tebi?

jep sej vem..zato pa nevem al naj grem juter al naj ostanem ..pismo grrrr
pa ravno ko je najbolj občutljiv zdejle …2x se mi je danes sumljivo tudi on pokakal..Uhhsej to pisanje ne paše zdej tukaj!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Muca!
Kot starš,te poslušam in berem!
Povej zakaj se gre!
rešimo naše otroke!
Sp

Ja soseda moja, saj bo bolje… Lahko bi ti kaj pomagali!!!

ja pomagali,za take P****ije ostanem vedno sama…Eto..tamal je bil res na ful bolannajprej vročinski krči,potem pljučnica…No in zdej ko sem mislila smo dobro,počasi se bomo zlizali…Je pa dec prvleku eno sranje in bruhanje z vročino….tamal je ratal sumljiv ene dvakrat se je pokakal čisto na vodo…Kaj zdej..Jutr mam službo..PONORELA BOM!!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Muca!
očitno imate v hiši trebušno gripo!
In zaradi tega ni treba ponoret!!!!
Boš pač na bolovanju par dni…….in jaz bi tvojemu tamalemu sončku dal na hitro…pravi čaj….al pa živalsko oglje(če ga imaš!)
Sp

Ponoret,,,brez moči sem kapiraš….
zavse sama in enostavno ne zmorem več……

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Muca!
Nisi sama!Imaš nas!
Ko je najbolj hudo,se spomni nas,in pokliči nas!
mat,zdaj se pa še zate sekiram.
Drži se Muca,saj smo s tabo!
Sp

Zlat si! le kaj tako jamram a ne?!!!

HVALA::::RES HVALA!!!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Mucica…to je trebušna gripa, dobili je boste vsi…ponavadi mine v parih dneh, brez vročine, upam, da bo tako tudi pri vas, da ne bo še kakšno večje sranje…
Muca, vem kako ti je, s teboj sem…na nekaj moje energije, čeprav jo tudi meni še manjka, saj sem tudi jaz že teta zdravnica 14 dni…ampak ko sem mislila, da se je že vse umirilo, je prišel šok, kot pri tebi, driska…ja če ima hudič mlade, jih ima po celi črti, ampak, ne pustimo se mu in premagajmo ga in pika!
Se bereva mucica, cmoka, draga moja! Bodi še malo močna, saj veš, da moramo biti, zaradi naših otročkov, saj bo…saj sije sonce, čutiš, samo za naju…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Uha ja čutim..ampak kako bo za tamalega me zelo skrbi..je namreč švoh na celi črtui..Pa ta prekleta služba,mi je grozno spet poklicat in rečt ne bo me!Ja pr nas je vročina…in to kar visoka..vsaj za gospodarja..Ma letam s cunjo okol,več kot odbito čistim od kljuk do wc-ja…Pa me še vseeno skrbi…Ne zame..ampak za otroke…
Aja gospodar je kar zeleno-rumen v obraz..ne predstavljam se,da bi tamal spet vse to pobasal…..:(((((Zarad tega me stiska….

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Muca!
lekadol pa živalsko oglje.Pa za uvod malo prepečenca.
Zbijaj mu temperaturo takoj ,ko gre žez 38,5,da ne bo spet kakega sranja z vročinskimi krči!
Včasih je bolje v takem trenutku tudi predozirat,ker če ne uide nadzoru.
Sp

In saj veš,da smo s tabo!!!!!

Muca nau nč zbijala sploh ne tastarmu!!

Tamalmu pa je treba že pri 37..ampak zaenkrat mam vse pod kontrolo….:)))

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

New Report

Close