Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Ne bit tok zavistni blond svetlopoltim ljudem

Ne bit tok zavistni blond svetlopoltim ljudem

Priznajte si že enkrat, da smo pač nekaj več, sploh takšni kot sem sama, čez 170cm, svetla polt, naravne blond lasje.. Najbolj popolni geni, primerni za reprodukcijo, tudi sama si vedno iščem svetlolase nad 185cm..

Rjavih/črnih vas je kot sena, niste nič posebnega, pa še barvate se vedno na blond hehehe

A si v sorodu tudi z firerjem?
[img]https://i.makeagif.com/media/11-07-2015/x5RIbj.gif[/img]


Ni je čez temnolaso in pod 160cm!
Maša je vse to!

GNWP!

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

Čez 170 celo bravo!

Ja.
Res ste super!!
Bravoooo!!!!
Bravooo!!!!!
Bravoooo!!!!
;)))))))))))))))))))))))))))))

Gre za provokacijo, 100 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}, provokatorka pa je verjetno ena okroglolična kratkonoga z rjavimi štrenami.

…moškega spola.

…moškega spola.
[/quote]

kdorkoli že je, ampak ima prav! rjavolasci ste fuj in fej preveč vas je! nekaj takega ste kot reno clio, povsod vas je too much!

kdorkoli že je, ampak ima prav! rjavolasci ste fuj in fej preveč vas je! nekaj takega ste kot reno clio, povsod vas je too much!
[/quote]

Jap, lažnivcev in barabinov vas je tudi preveč.


Bledolična, nihče te ne mara potem si pa delaš reklamo tukaj!

Pa dobro no. blond in svetlopolti ljudje so res več ali manj privlačni. Ampak morajo biti naravno blond ne štrihani, da se že na daleč vidi narastek in zraven temno požgano polt od sonca.

Zavistni blond svetlopoltilm ljudem??
Pa kdo je zavisten??
Bledopolti, ki cvrete svojo kožo, da bo dost porjavela na morju?? Bledopolti, ki se sramujete svoje svetle polti, ker je temna polt bolj privlačna???
heehhh…Ko ste kot odojek, ko vas sonce opeče,…Hehh..
V glavnem….
Ženska je lepa tako bledopolta, kot temnopolta. Svetlih ali kostanjevih oči..
Ko moškega zrajca,…………

Je nekaj na blondinkah in da so lepe bele polti. Verjetno evolucijsko kaj pogojeno. Saj so delali tudi razne raziskave zakaj so ljudem bolj privlačni blond in svetli z modrimi ali zelenimi očmi.

Taylor Swift, ki je nemškega rodu, v svojih besedilih in spotih vedno opisuje arijce in njihovo prevlado nad vsem. Nasplošno vedno poudarja blond lase in modre oči, pa zionistične simbole.
Pa tudi v enem intervjuju je po ovinkih dejala, da sovraži druge rase in da če bi kakšen prišel na njeno dvorišče, bi ga ustrelila.
https://www.youtube.com/watch?v=wIft-t-MQuE
Poglej si njen nov spot, pa ti bo vse jasno.

Meni blond niste všeč, žal avtorica. Sam sem črnolasec in imam smolo, namreč me vedno zase želijo neke blondinke. Ampak žal mi ne potegnete, res ne.

Kaj reče blondinka,ko se vidi v ogledalu?

Kaj reče blondinka,ko se vidi v ogledalu?
[/quote]

Rjavolaska ko se vidi v ogledalu si reče pa, grša sem od tebe.. kdo je zdaj na boljšem?

Zakaj se blond svetlopolti smatrajo za nekaj več? Medtem ko so predniki temnolasih malenkost bolj porjavelih ljudi živeli civilizirano, delali, pisali in poustvarjali zgodovino, so potomci svetlolasih in bledopoltih ljudi še vedno živeli in jedli kot divje živali v šumah severne Nemčije, Skandinavije, Baltika in Rusije.

Rjavolaske s svetlo poltjo. So bolj elegantne in niso vulgarne in načičkane.

Ko se gre za posvojitve otrok še vedno so na vrhu posvojitve beli otroci. Po celem svetu. Predvsem Ruski otroci so zelo zeželeni. No najbolj. In tu se vidi potem vse, vsa realnost.

http://www.zurnal24.si/slovenija/med-slovenci-za-sirote-iz-ceske-in-bolgarije-ni-interesa-245389

Ker ljudje težko javno priznajo, da so posvojili otroka, ker s tem pokažejo, da so imeli probleme na tem področju. Ravno zaradi tega ne želijo izstopati, druga barva kože in rasa pa že navzven to izpostavi. Sicer pa je tako, da se večina posvojiteljev na to sploh ne ozira in so srečni sploh, da lahko posvojijo otroka.

Se ena naravna bjonda. Potem zlatolaska. Ampak starejsa kot sem temnejsi so lasje. Obraz z vec pegami in tisti madezi na kozi. Sploh poleti se moram skrivat pred soncem ce nocem fasat raka na stara leta. Ti pa pazi nase. Narava se mascuje.


http://www.dailymail.co.uk/news/article-4844296/Homeland-Security-deem-antifa-domestic-terrorists.html

Vecja verjetnost je, da boste srecali lepo temnolaso osebo kot lepo svetlolaso osebo, ker so svetlolase osebe pogosto blede in tudi pegaste. Brezizrazne. Seveda pa se najdejo lepi blondinci in blondinke. Recimo ne bi imela nic proti visokoraslemu blondincu s skandinavskim look-om. ☺

New Report

Close