Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Ne bit tok zavistni blond svetlopoltim ljudem

Ne bit tok zavistni blond svetlopoltim ljudem

Ce bi lahko zbirala svoj izgled bi zbrala malo temnejso polt in goste temno-rjave do crne lase. V stilu jessice albe, eve mendez, adriane lime… to je meni najlepsi tip zenske, se tudi najlepse starajo. Blondinke so mogoce lepe pri 20-ih, pri 30ih so ze vse uvele in zgubane. Pa tudi dramaticnosti in karizme nimajo.

Za moj okus si že v štartu prenizka, pa če imaš tako ali drugačno barvo las in kože, si brez 189cm popolnoma nezanimiva.
Blond ljudje s svetlo poltjo so prozorni, nevidni in brezbarvni, tudi če je kaj lepega ali zanimivega na njih, je nevidno, ker je vse svetlo.

koliko zavisti temnolasci ni treba si brukic delat no

Vedno bolj so eksotični, ker jih je vedno manj. Bela polt in s svetlimi lasmi. No vedno že od nekdaj so jih imeli ljudje za drugačne.

Že res, da so eksotika in da jih imamo za drugačne, ampak kakor smo včasih od daleč gledali črnce in se čudili, danes tako brez simpatije gledamo te eksotične belopolte in belolase ljudi.

Ne morem ugovaarjat tej temi. blondinke so najbolj sexy 🙂

Daj se zresni, sem tudi blond in so mi všeč bolj temni ljudje, in mislim,da nam svetlolaskam res ne gre zavidati no, zavidanja vredna je edino modrost, ta je pa v velikim pomanjkanju tu na monu in se kje :):(

Vsake oči imajo svojega malarja. Meni nikoli ni bil všeč niti en blondinec. Modre oči ima lepe moja mama. Pa še enega s takimi sem poznala. Vsi ostali odtenki so mi presvetli.
Rjavolasci se mi zdijo bolj polni življenja. Ne razumem žensk, ki se na stara leta spremenijo v blondinke, da bi prekrile sive lase. Ni lepšega kot osivela temnolaska. Če je lepo postrižena in naličena, je še vedno lepa. Osivelih blondink pa ne poznam. Vse so samo blondinke.

Ko da je važno, kdo se sploh s tem ukvarja.

Sviftova se že hvali, da potem mladički od Ustašev tip Peter Cvjetanović in njemu podobni s svojimi rjavimi očki gledajo njene fotke in drkajo na njene slike.

Ne bi ti bilo treba poudarit, da si blond. Žal ne le na glavi, tudi v glavi.

Zakaj sploh misliš, da si vsi želimo biti blond?
Jaz se ne barvam in sem s svojimi temnimi lasmi zadovoljna.
In mi je čisto vseeno, da je veliko temnolask in veliko pobarvanih blondink.
V Egiptu so pa hoteli blond kolegico kupit za 11 kamel ;).


http://www.dailymail.co.uk/news/article-4844296/Homeland-Security-deem-antifa-domestic-terrorists.html
[/quote]

Ja, in?

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

Ja, in?
[/quote]
To pomeni, da nisi nič boljša od tistih, nad katerimi udrihaš.

New Report

Close