Najdi forum

Naslovnica Forum Koronavirus Ne bom se cepilj!!!!!

Ne bom se cepilj!!!!!

Za vse, ki se nočejo na delovnih mestih testirat ali cepit proti Covidu, bi morali uvesti disciplinski postopek in kazensko ovadbo. Če tak osebek okuži drugega, bi lahko to razumeli kot poskus uboja. Z zakonom prepovedat iniciative proti vladi in epidemiji. Vse preveč tolerance za taka teleta. Spomnite se, kako so v bivši državi leta 1972 izkoreninili črne koze?
Pač nobenga niso vprašali ali je za, ali ne, temveč je bilo cepljenje OBVEZNO!

prenašajo virus.

Zakonska podlaga za uvedbo disciplinskega postopka, če se delavec noče testirat oz spoštovati drugih zaščitnih ukrepov obstaja, torej nisi odkril(a) ničesar novega. Cepljenje pa obvezno ne more biti, dokler ni za to zakonske podlage, ta pa ne more obstajati, če ni cepivo dokazano varno (torej ima stalno dovoljenje za uporabo, ne zgolj začasnega) in dokler država ne osnuje odškodninskega sklada za žrtve stranskih učinkov.

nova
Uredništvo priporoča

Začetni post je odprl en SDS-ovski PLAČANI trol za širjenje propagande. Ali ste lahko kaj bolj inovativni, ker vas iz aviona zagledam?

Pri črnih kozah je bila smrtnost 30 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}.

cepi se ti pa boš pred mano odporen

Covid ni virus, virus je cepivo in zato se ne bom cepil.



Iznajdljivosti pa ravno nič. A se ne bi raje uzakonilo, da se mora vsak cepit, ki se giba izven svojega doma. Mater bi inšpekcija kasirala, pa še ta podjetja, ki so ostala, bi se zaprla.
Po moje, kolko se pogovarjamo, je še vedno več kot polovica državljanov, ki se ne namerava cepit s to nepreverjeno brozgo 🙂

Za črne koze so imeli že stara cepiva, bolezen je pa vnesel en idiot, ki se ni želel cepiti.

Okužil me boš ravno ti,ki si cepljen!Se vas bomo morali prav izogibati.
To bi pa lahko že sedaj vedel.

Veš kaj…prvo se nauči pisati.
CEPILJ!!!

NE BODEM SE CJEPILJJJJJ! SEM MAR SEDAJ PRAVILJNO NAPISALJJJ?


Ti si pa velik v avionu zadnje čase…

Zadnja dva posta sta dva različn nicka iste osebe.

Nisi brihten ne duhovit.

New Report

Close