Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Ne da se mi več!!!:-((((

Ne da se mi več!!!:-((((

Joj,taki lepi dan,jaz pa za zapiski in bukvami sedim in zijam vanje,pa sploh nisem pri stvari…..
Saj mi sploh ni,bom raje malce tukaj,pol pa na sončka,nakar pa že spet šola…..
Jaz bi raje zdaj kaj drugega delala…..

cmokeca za tebe….

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Saj jaz sem na istem :((((((((

Kateri letnik pa si ti? Ti še dosti manjka do konca?

Par minutk na sonček, da napolniš baterije, pa bo…. ampak naj bo res le par minutk, da ne bo celo popoldne ven ratalo….:-))
Cmoka, saj bo minilo…

Me veseli,da sva takšni sotrpinki…pri meni je malo komplicirano,ker moram narest najprej še sred. šolo,imamo pa vse tako zmešano,sedaj npr. dela slovenščino za četrti…jaz temu mojemu izobraževanju pravim “glihanje starih grehov”…..Zapletena in dolga štorija….kljub mojim letom…eh kaj češ….gotova naj bi bila naslednje leto….Pa ti??? Študiraš,ne?Vendar kaj?

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Si pa zlata,saj imam odprto moje (mega veliko) okno,samo če stopim ven-ne grem več nazaj noter….malo kasneje morda….Vseeno pa bom malo stopila ven pri balkonskih vratih,da me malo sonček poboža,pol pa smuk nazaj v luknjo….

Cmokeca dva…

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Ja, jaz ti rečem, da mi to učenje že pošteno preseda :(((( Sploh se mi več ne da.
Aha… pa šele potem greš študirat?
Vsaka ti čast, da imaš toliko volje…jaz že samo komaj čakam, da se konča vse skupaj in mi na kraj pameti ne hodi, da bi šla še kaj več ali drugo smer.

Hja, jaz pa kot praviš, študiram. Sem absolventka, za nazaj še imam nekaj izpitov…Do tu je še vse lepo in prav…Konča pa se pri smeri…pa ne da me ne bi veselilo, ampak…Ta stroka je total v k**** :((((((( In tako sem cela obupana nad tem kako bo z zaposlitvijo. Čeprav meni moj dragi vedno govori, da ni hudič…da se za pridne in marljive delavce vedno služba najde. Sem pa na tekstilni smeri…sicer Tehnična fakulteta v MB.

Volja mora bit….kot moja sošolka pravi: Kdor ne dela,naj ne je….torej…študirat bi pa zelo rada šla (od nekdaj) politologijo in sicer mednarodne odnose,ampak kdo ve,če ne pa na Upravno…trenutno sem šla med dobesedno piflarijo (groza)…
V kateri smeri pa si,oziroma kakšna bi bila tvoja služba?….Vraga,služba se že najde,ko pa ti potem težijo,da imaš previsoko izobrazbo….poznam ogromno primerov pri nas v Mb-ju….Če pa si absolventka,potem pa sva nekje enakih let…iiii,mater z izobrazbo zamujam,a pridno not spravljam…

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Saj če ti piflanje leži, pol ni panike.
Jaz pa sem sita že te matematike, statistike, fizike, kemije, kemije, kemije, kemije in še enkrat kemije…Nas pa filajo samo s taki premeti, pa še profesori so taki super, da lahko en izpit zaradi “lahkosti” tudi po osemkrat delaš…čeprav še mene hvalabogu ta katastrofa ni doletela.

Jaz sem na splošno v tekstilno-kemijski smeri.
Ja, če računaš, da sem absolventka po pravi poti, se pravi nič zapravljenih let, potem lahko vidiš, če sva nekje na istem v letih.
Vprašanje pa je kak dolgo bom absolventka ostala :)))))

Eh…saj nič ne zamujaš…drugače delaš? Ali še nisi zaposlena? Če ti starši pomagajo in stojijo ob strani še gre. jaz žal tega bonusa nimam, zato moram sama za sebe čimprej poskrbeti 🙁

Delam ne,ker bi mi edino na izobrazbo ostala gostilna,kar pa ni variante….tudi glede na to,da mi borza plača šolanje in da imam predavanja v Lenartu,potni stroški,dodatki z borze in socialnega in imaš tako manjšo plačo…staršem pa probam čim manj ležat na duši,ker sem konec koncev sama dovolj stara oz. sem sama zajeb***….
Definitivno pa se vrtiva tam okoli enakih let +/- kakšno leto….matematiko,fiziko in podobne predmete pa sovražim,da se kar kadi od mene….in jutri začnem s predavanji iz mtematike,kriza….to bo resnična kriza…..:-)))))))))))))))))))))
Živiš torej sama ali s starši???Jaz sem še pri starših in starih starših,vendar imam svoje sobane poleg penzionistov,kar pa včasih postane malce “za znoret”….

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Zdaj pa si mi podala en tak podatek, da te moram privat kontaktirat ;)))
Hehe…pol pa moraš enkrat k meni na kavico 😉

veš da…meni ni treba dvakrat rečt…pa očitno imaš partnerja zelo podobnega mojmu bivšemu (sklepam iz prejšnjih pogovorov in dogodkov)…tak da bi si imeli kaj za povedat…piši na moj mail…vse podatke obravnavam diskretno in pod ključem (beri: ne lapam okoli)….
:-))))))))))))))))))))))))))))))

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Poglej mail…Zdaj pa šibam na Petrol pa v trgovino, pa se potem še kaj javim!

ne šibaj prehitro,da se mi po Mbju ne spolomiš…hi hi hi :-)))))))))))))

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

New Report

Close