Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ne gre mi v tem puhoglavem svetu

Ne gre mi v tem puhoglavem svetu

Avtorica!
Dokler bos tako razmisljala, bos vedno zivela v istem vzorcu. Ni vse crno, belo
Tudi delujes mi prevec narcisticno, sem lepa in pametna bla bla, pa tako boga pa samska, vsi ostali, po tvoje drhal pa uzivajo. Smilis se sama sebi in s tako negativnim razmisljanjem ne mores v svoje zivljenje prillicati nic drugega kot to kar imas….prvo se nehi ubadati s tem kar imajo drugi, pa se vec posvecaj sama sebi. Pa ne misli kako si nek posebnega pa lepa pa pametna….verjetno si povprecna kot smo vse a ne? Bodi normalna, ne tako zagrenjena pa bos vidla, kako se bojo stvari odvijale drugace. Ajde, lepo se imej

Večina puhoglavih mon ne prenese, če je kdo lep in pameten. Kljub temu da prav vsi poznamo vsaj nekoga, ki je hķrati lep in pameten.

Poglej, to je evolucija, preživetje močnejšega, bolje prilagojenega. V prvi vrsti moraš skrbeti predvsem za svojo rit! Deci so za to, da jih psihično zmanipuliramo! Želiš otroka? Zmanipuliraj nekega osemenjevalca, potem se pa loči. Imela boš preživnino in brezplačno varstvo!

Teoretično obvladaš v praksi ti pa ne gre. Bodi zgled pa potem pa pametuj.

So lepe in pametne ženske. Dosti jih je. Nekatere še fajn zaslužijo.
Ampak pametna ženska ni taka kot avtorica, da nima kaj za početi in zato bi naštepala otroka.
Pametna ženska ni zdolgočasane, ima hobije, ima aktivnosti.
Ne razmišlja kako bi bila samohranilka, ker ve, da to ni ok, da je težko.

Tvoj problem je, da ne sprejmeš varanja kot nekaj naravnega. In si misliš, da si žrtev. Raje drugič še ti komu drugemu nastavi! Če si lepa, kot praviš, te bo z veseljem kdo nategnil, in potem ne bo take slabe volje! Otroke ti pa tudi marsikdo naredi, tvoj partner naj bo pa financer in varuška. Pa varajta drug drugega in swingajta!

PUnca, uživaj lajf. IMaš izobrazbo, imaš službo, najdi si kar bi te zanimalo. Ok če nočeš tipa ga pač nimaš. Oz. se strinjam, da je bolje biti samska kot s slabim tipom,.
Ne vem pa zakaj si hočeš na glavo nakopat otroka? Sploh veš kako je težko samohranilkam? Malo jih povprašaj, sploh tiste, katerih bivši za otroke nočejo skrbeti pa te bo minilo se it mamo samohranilko.
[/quote]

Pa saj pravim, da bi rada, da imajo otroci tudi očeta. Pa ne zaradi tega, ker bi bilo meni sicer pretežko, ampak zato, ker verjamem, da je to dobro za otroka. Otroka si pa želim, zelo, pa vendar dajem potrebe otroka pred moje želje. Zato pa ga nimam.

Interesne dejavnosti si že nekako najdem (v glavnem šport). Ali pa delo. Ali pa kakšno potovanje, na katerega grem sama. Vendar se zgolj pretvarjam, če rečem, da mi moje pohajanje lahko nadomesti željo po družini.
[/quote]

Ne razumem, da rabiš otroka zato, da bi imela zapolnjeno življenje.
Odpor do moških in imeti srečno družino, ne gre skupaj.

Zakaj si sploh želiš otroka?
Če se rada ukvarjaš z otroci, sigurno je dosti žensk, ki ima otroke, so samohranilke in bodo več kot srečne, če se jim ponudiš za varuško.
TI je pomembno, da gredo tvoji geni naprej?

Teoretično obvladaš v praksi ti pa ne gre. Bodi zgled pa potem pa pametuj.
[/quote]
O čem ti bluziš ?

Teoretično obvladaš v praksi ti pa ne gre. Bodi zgled pa potem pa pametuj.
[/quote]
O čem ti bluziš ?
[/quote]

Verjetno je hotela poveda, ta je nekaj s tabo narobe, ker si tako poln sovraštva do žensk. Še posebej do samskih žensk, če so pa izobražene so ti pa še hujši trn v peti.

Pomembno mi je predvsem, da gre moja ljubezen naprej. Da lahko nekomu dam svojo ljubezen in toplino in sem za nekoga vedno tu. Sem varuška prijateljičine hčerke, večkrat. Pa vendar ji nisem mama. Ne morem in nočem prevzeti te vloge.


Misliš, da se tisti, ki tako manipulirajo in lažejo, znajdejo v odnosu in so srečni ?
Si dejansko takšna in si dejansko sposobna tudi sama prakticirati vse te moderne načine ali si samo jezna ?

Eden izmed načinov, da imaš družbo pod nadzorom je, da ljudi držiš v strahu. Drugi način je, da ljudi demoraliziraš.
Družba brez morale in vrednot, je obupana, nezaupljiva in zato brez nadzora nad lastno usodo.

Pomembno mi je predvsem, da gre moja ljubezen naprej. Da lahko nekomu dam svojo ljubezen in toplino in sem za nekoga vedno tu. Sem varuška prijateljičine hčerke, večkrat. Pa vendar ji nisem mama. Ne morem in nočem prevzeti te vloge.
[/quote]

Veš koliko odvečnih otrok je po svetu, ki so zavrženi, nihče jim ne da ljubezni?
Zakaj morajo biti ravno tvoji geni?
In predvsem: če imaš odpor do moških, je bolano, da si želiš otroka.

Kaj naj bi bilo dvojno življenje?
[/quote]

Bil je poročen in imel otroka, česar mi seveda ni povedal ne on, ne njegovi prijatelji. Z mano je preživel tričetrt časa. Kako je to laufalo z njegovo ženo pa pojma nimam.
[/quote]

Ko sem to prebrala, me je pa kar stisnilo pri srcu. Verjetno si zelo dober človek, doživeti nekaj takega pa mora biti res šok. Jaz ti svetujem psihologa, ker verjamem, da si lahko urediš življenje in za srečno družino nikakor ni prepozno!


O čem ti bluziš ?
[/quote]

Verjetno je hotela poveda, ta je nekaj s tabo narobe, ker si tako poln sovraštva do žensk. Še posebej do samskih žensk, če so pa izobražene so ti pa še hujši trn v peti.
[/quote]
Hotela je le spet povedati, da je psihično motena in neizobražena. 🙂
Jaz imam rad samske ženske. A le, če so poštene, iskrene in premorejo zdravo kmečko pamet.

Pomembno mi je predvsem, da gre moja ljubezen naprej. Da lahko nekomu dam svojo ljubezen in toplino in sem za nekoga vedno tu. Sem varuška prijateljičine hčerke, večkrat. Pa vendar ji nisem mama. Ne morem in nočem prevzeti te vloge.
[/quote]

Veš koliko odvečnih otrok je po svetu, ki so zavrženi, nihče jim ne da ljubezni?
Zakaj morajo biti ravno tvoji geni?
In predvsem: če imaš odpor do moških, je bolano, da si želiš otroka.
[/quote]

Pa kje pišem, da morajo biti moji geni? Vendar sama tudi ne morem posvojiti zabrženega otroka, pa tudi če bi lahko – za otroka želim tudi očeta.

Nimam odpora do moških na splošno, ampak glede na to, da sem dobila nož globoko v hrbet in rana še ni zaceljena, previdnost vsekakor ni odveč!

Verjetno je hotela poveda, ta je nekaj s tabo narobe, ker si tako poln sovraštva do žensk. Še posebej do samskih žensk, če so pa izobražene so ti pa še hujši trn v peti.
[/quote]
Hotela je le spet povedati, da je psihično motena in neizobražena. 🙂
Jaz imam rad samske ženske. A le, če so poštene, iskrene in premorejo zdravo kmečko pamet.
[/quote]
Seveda, miško, seveda :-))))

Veš koliko odvečnih otrok je po svetu, ki so zavrženi, nihče jim ne da ljubezni?
Zakaj morajo biti ravno tvoji geni?
In predvsem: če imaš odpor do moških, je bolano, da si želiš otroka.
[/quote]

Pa kje pišem, da morajo biti moji geni? Vendar sama tudi ne morem posvojiti zabrženega otroka, pa tudi če bi lahko – za otroka želim tudi očeta.

Nimam odpora do moških na splošno, ampak glede na to, da sem dobila nož globoko v hrbet in rana še ni zaceljena, previdnost vsekakor ni odveč!
[/quote]

Ker ti niso ok tuji otroci. Zato sklepam, da hočeš svoje gene naprej širit.

Dokler imaš o moških slabo mnenje nisi primerna za mamo.
Ne vem, ampak ves čas tvojega pisanaj čutim odpor do moških.
AJa, na to sem občutljiva, ker sem odraščala brez očeta. Sicer sem ga imela,a mapk me ni maral.
Zato imam odpor do vseh žensk, ki bi otroka imele, o moških imajo pa slabo mnenje.


Hotela je le spet povedati, da je psihično motena in neizobražena. 🙂
Jaz imam rad samske ženske. A le, če so poštene, iskrene in premorejo zdravo kmečko pamet.
[/quote]
Seveda, miško, seveda :-))))
[/quote]

Hja, ko vezan moški razlaga po netu, da ima rad poštene samske ženske…

Pa kje pišem, da morajo biti moji geni? Vendar sama tudi ne morem posvojiti zabrženega otroka, pa tudi če bi lahko – za otroka želim tudi očeta.

Nimam odpora do moških na splošno, ampak glede na to, da sem dobila nož globoko v hrbet in rana še ni zaceljena, previdnost vsekakor ni odveč!
[/quote]

Ker ti niso ok tuji otroci. Zato sklepam, da hočeš svoje gene naprej širit.

Dokler imaš o moških slabo mnenje nisi primerna za mamo.
Ne vem, ampak ves čas tvojega pisanaj čutim odpor do moških.
AJa, na to sem občutljiva, ker sem odraščala brez očeta. Sicer sem ga imela,a mapk me ni maral.
Zato imam odpor do vseh žensk, ki bi otroka imele, o moških imajo pa slabo mnenje.
[/quote]

Kje pa sem napisala, da mi tuji otroci niso ok? Nasprotno, rada čuvam tuje otroke, nič nimam proti partnerju z otrokom.

Odpor pa imam samo do lažnivih, manipulativnih in varajočih. Ne glede na spol.

Ker ti niso ok tuji otroci. Zato sklepam, da hočeš svoje gene naprej širit.

Dokler imaš o moških slabo mnenje nisi primerna za mamo.
Ne vem, ampak ves čas tvojega pisanaj čutim odpor do moških.
AJa, na to sem občutljiva, ker sem odraščala brez očeta. Sicer sem ga imela,a mapk me ni maral.
Zato imam odpor do vseh žensk, ki bi otroka imele, o moških imajo pa slabo mnenje.
[/quote]

Kje pa sem napisala, da mi tuji otroci niso ok? Nasprotno, rada čuvam tuje otroke, nič nimam proti partnerju z otrokom.

Odpor pa imam samo do lažnivih, manipulativnih in varajočih. Ne glede na spol.
[/quote]

Zakaj pa potem hočeš svojega otroka?
Veš koliko je lažje, če samo daješ ljubezen drugim otrokom?
OGromno otrok je, ki rabijo ljubezen, je ne dobijo nikjer. TUdi v Sloveniji je ogromno takih otrok,. Taki bodo tebe veseli. Pa še dedca ne rabiš.


Seveda, miško, seveda :-))))
[/quote]

Hja, ko vezan moški razlaga po netu, da ima rad poštene samske ženske…
[/quote]
Kaj zdaj ? Ni prav, če razlagam, da jih ne maram in ni prav, če razlagam, da jih imam rad.
Babam zblojenim tako ali tako ni nič prav. Vedno najdete razlog za obsojanje moških. In to, kar nosite v sebi, to potem dobite. Dobite varalice, lažnivce…..
In če nekdo na tisto mojo trditev, ki ni nič drugega, kot nek naravni zakon, kot če napišem da je 1 in 1 = 2, odgovori, da naj to prakticiram pri sebi, mi je takoj jasno, da se gre za neko moteno in zafrustrirano osebo, ki samo išče špetir in provocira. In takšna si drugega ne zasluži kot pijanca, nasilneža…Zato je bolje, da ostane večno samska.

Kje pa sem napisala, da mi tuji otroci niso ok? Nasprotno, rada čuvam tuje otroke, nič nimam proti partnerju z otrokom.

Odpor pa imam samo do lažnivih, manipulativnih in varajočih. Ne glede na spol.
[/quote]

Zakaj pa potem hočeš svojega otroka?
Veš koliko je lažje, če samo daješ ljubezen drugim otrokom?
OGromno otrok je, ki rabijo ljubezen, je ne dobijo nikjer. TUdi v Sloveniji je ogromno takih otrok,. Taki bodo tebe veseli. Pa še dedca ne rabiš.
[/quote]

Ker ne želim otroka le za dve uri na teden, takrat ko ga starši nimajo kam dati. Ampak želim družino. In meni ne gre za to, kaj je lažje. Najlažje je vedno gledati le na svojo rit, pa mi ni do tega.

Iz preteklih izkušenj prevec posplošujeješ. O sebi meniš le najboljše, o drugih pa najslabše. Predlagam ti prostovoljno delovanje z otroci ki potrenujejo pomoč ali z ostarelimi ali z umirajočimi. Tako boš osmislila svoje bivanje na svetu, spoznala bolje sebe in druge ter ugotovila, da niso vsi razen tebe slabi na svetu.

Hja, ko vezan moški razlaga po netu, da ima rad poštene samske ženske…
[/quote]
Kaj zdaj ? Ni prav, če razlagam, da jih ne maram in ni prav, če razlagam, da jih imam rad.
Babam zblojenim tako ali tako ni nič prav. Vedno najdete razlog za obsojanje moških. In to, kar nosite v sebi, to potem dobite. Dobite varalice, lažnivce…..
In če nekdo na tisto mojo trditev, ki ni nič drugega, kot nek naravni zakon, kot če napišem da je 1 in 1 = 2, odgovori, da naj to prakticiram pri sebi, mi je takoj jasno, da se gre za neko moteno in zafrustrirano osebo, ki samo išče špetir in provocira. In takšna si drugega ne zasluži kot pijanca, nasilneža…Zato je bolje, da ostane večno samska.
[/quote]

Saj po eni strani ti dam prav. Ampak preden sem dobila nož v hrbet nikoli nisem tako gledala na svet, nisem obsojala, pač pa mu popolnoma zaupala. S čim sem si potem to zaslužila?

New Report

Close