Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ne ju več uničevat

Ne ju več uničevat

Žal ne. Zastavila sta dobro, ampak z mrtvo energijo pač ne moreš zmagat. Drugače koncept ni slab, sama pesem je bila kar dobro uvrščena, z nastopom v živo sta pa vse pokvarila. Še na EMI sta bila boljša. Se je videlo, da komaj čakata, da bo konec in da imata tremo.
[/quote]

Ta dva sta taboljša bleferja kar sem jih videl na tem svetu u “šow-biznisu”… medtem ko se ostali mečejo z vsem perjem naprej…..sta onadva tiho…bi šla rada domov…. In ja, klapa se več ne zanima za une “perjanice”…ampak se bodo začeli spraševati WTF, zakaj sta ta dva drugačna???

Tisto njeno šepetanje nečesa brez melodije in razumljivega besedila je petje? Pa obupno oblečena? Sramota za Slovenijo, da se smeši po svetu.

Ta dva sta taboljša bleferja kar sem jih videl na tem svetu u “šow-biznisu”… medtem ko se ostali mečejo z vsem perjem naprej…..sta onadva tiho…bi šla rada domov…. In ja, klapa se več ne zanima za une “perjanice”…ampak se bodo začeli spraševati WTF, zakaj sta ta dva drugačna???
[/quote]

Nista ravno tiho. Na konferenci je bil on precej nesramen. Škoda, ker sta mi melodija in tekst všeč, (ne pa tudi njena izvedba), onadva pa z vsakim dnem manj.

Pa kaj ne bomo nergali?

A ste videli kaj dela narod, ko se prebije naprej? Normalni in zdravi ljudje pač izražamo veselje jasno in glasno, pokažemo neke geste, se objemamo od veselja, ne pa naša dva mrtvaka. Utrujena, da se niti nasmehnit ne moreta in malo pomahat.

Kaj si nor, ljudje učimo se od drugih narodov, ne pa da izgledamo, kot da smo vsi na antidepresivih, brez življenja z otopelim pogledom.

Žalost vseh žalosti.

Nista ravno tiho. Na konferenci je bil on precej nesramen. Škoda, ker sta mi melodija in tekst všeč, (ne pa tudi njena izvedba), onadva pa z vsakim dnem manj.
[/quote]

Naj te tvoj napiči,pa ne boš več tečna!!!

Ta dva sta taboljša bleferja kar sem jih videl na tem svetu u “šow-biznisu”… medtem ko se ostali mečejo z vsem perjem naprej…..sta onadva tiho…bi šla rada domov…. In ja, klapa se več ne zanima za une “perjanice”…ampak se bodo začeli spraševati WTF, zakaj sta ta dva drugačna???
[/quote]

Napovedujem, da sta prišla v finale za mišjo dlako, v finalu pa bosta proti repu lestvice. Stavnice jim vidne uvrstitve ne napovedujejo. Nista tako opažena kot misliš.

En je nekje napisal: Mick se je pri 75.letih in po srcni operaciji v 30sekundah premaknil veckrat kot Zala in Gasper od vrtca naprej

Ni se motil!

https://www.google.com/amp/s/amp.cnn.com/cnn/2019/05/16/entertainment/mick-jagger-dancing-video/index.html

Nista ravno tiho. Na konferenci je bil on precej nesramen. Škoda, ker sta mi melodija in tekst všeč, (ne pa tudi njena izvedba), onadva pa z vsakim dnem manj.
[/quote]

Nesramen kako? Kaj je rekel?

Mah to pa sploh ni res , pri nas te napadajo v službi, šoli, vrtcu če si samo za odtenek drugačen ali ti gre bolje ipd. Kultura naroda je na podnu.

Drugo leto nas zastopaj ti na Evroviziji.Pa bomo popljuvali tebe.
Tebe bo sama radost in veselje.
Se že veselim.

Da je Miha Jager že dolgo nabildan s substancami.

Da je Miha Jager že dolgo nabildan s substancami.
[/quote]

Sta tadva vegana? Kr če normaln ješ se vsaj mal premakneš!

Si človek ne upa povedat, kaj si misli. Ga takoj napadete ;). Kaj si misli o njunem obnašanju in njuni pesmi.

Sej smo povedali: eni mislimo, da sta razvajena mulca s polno ritjo, ki sta dolžna izvesti kar pritiče sodelovanju v takem šovu (dolžnosti po pogodbi), drugi zagovarjajo tako obnašanje kot normalno na takem šovu.

Sta normalna med redki mi.

New Report

Close