Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ne ljubim ga več. Kako mu povedat, da ne bova skupaj ne na Božič, ne sploh ? Kako povedat njemu, njegovim staršem, da me

Ne ljubim ga več. Kako mu povedat, da ne bova skupaj ne na Božič, ne sploh ? Kako povedat njemu, njegovim staršem, da me

Spontano. Dobila sva se enkrat. Bilo je zanimivo. Nisem se takoj zaljubila, všeč mi je bil značaj, da je resen, pošten, vzgojen itd… Ljubezen je rasla pozneje..saj veš kako to gre..Zdaj pa sva se samo prepirala, on hoče imeti mnogo materialnih dobrin, meni pa niso zelo važne…in se sprožijo prepiri. TO PA ME UTRUJA. NOČEM ZBOLET.

če si ti dobra, sem jaz papež

pa nehi s pravokacijo

* * * Nikoli nad nikomer ne obupaj. Čudeži se dogajajo vsak dan. H. Jackson Brown Jr. http://www.publishwall.si/lelj

odločila boš TI in nihče drug.

ok, to je res, sem mislila povedat, če je usojeno, da bo.. saj štekaš

štekam, sem šla tudi sama čez take težave. naredi tako kot čutiš, to bo edino prav.

drži

ampak

a si kdaj bila zmedena, da nisi vedela kaj čutiš ?

to ne, je pa bilo težko prekinit, ker si na človeka navajen. ampak če ne gre, pač ne gre. gledat moraš nase in na nikogar drugega.

jutri pojdi k njegovim staršem, čez praznike dobro razmisli, po novem letu pa mu povej, da tako pač ne moreš več in da si naj poišče podobno mislečo bejbo.

Hvala QE.

vesel Božič voščim in vse dobro v letu pred nami.

Hvala enako. Da najdeš moč in narediš pozitivne spremembe :))).

mal to pojasni:KJE SE NE UJAMETA? RESNO!! naštej podorčja, in lotita se jih sistematično reševati s kompromisi (poiščita kakega svetovalca, dajta tud tu na forumu kaj povprašati)

njemu je verjetno ogromno do tebe, zato on vztraja. verjetno gleda na to zi drugega kota (morda mu je do tega, da bi skrbel zate)

seks je samo posledica zveze. Glej v resni zvezi je seks jagoda na torti in če torte ni, kaj ti bo jagoda. (stavim da imata težave pri seksu zaradi odnosa, kakršnega pač imata)

KAJ PA TI? KAKO VIDIŠ TI TO ZVEZO? (POVEJ VSE + IN VSE -).

Glej, če je tudi tebi kaj do njega in do zveze, se boš p aja potrudla in poskušala nekaj noter investirati

Srečno pri reševanju zveze

lep in miren, ter srečen božič in stedčno in uspešno 2012[/quote]

Ma dej ne filozofiraj ,seks je fizološka potreba tako kot lulat pa kakat pol pa pride ljubezen če že hočeš.
Ti kar misliš ,da se bo eden za tebe matrov pa pretegnu na koncu bo pa brez sexa ostal.
Prvo probat pol pa ljubit.

Če si dovolj iskrena, najprej do sebe, tudi k njegovim staršem ne boš šla in tam igrala srečno zaljubljenko. Naredila boš rez in zaživela tako, da boš v resnici srečna. Naredi tako, da se boš sama počutila dobro. Nikjer ni nobene potrebe po igranju ali nošenju mask, če ti do tega ni. Tudi tvoj partner bi lahko razumel, da vajin odnos ni takšen kot si ga želita oba. Če bi mu bilo toliko do vajinega odnosa, bi božični večer preživel sam s tabo, pogovorila bi se, se odločila kako naprej, je še vredno vztrajati itd. Vendar mu je zgleda najbolj pomemben zunanji videz, kako izgleda vajin odnos na ven, pa čeprav povsem zlagan…

Srečno, odloči se po svoji duši.

Da mi je vedeti kako se je tole končalo?

New Report

Close