Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ne maram poletja, verjetno edina na svetu

Ne maram poletja, verjetno edina na svetu

Bo treba shujsat, pa bos lahko nosila kratke hlacke in majcke 🤪🤪
[/quote]

172ck, 53kg. Hujšat res?
Mi golo kožo ni za kazat. Zakrito mi je estetsko in elegantnejše.

Nisi edina, včasih se jaz tudi sprašujem, če sem edina…Meni so poletja tudi grozna, ker enostavno ne moreš nič. Lahko samo sedim pod klimo in je to to, ker drugače se začnem trest. Letos je tudi nenormalno soparno…

Letošnje poletje je glede vremena idealno. Ni za crkniti, vseeno pa dovolj vroče, da z užitkom zaplavaš v jezero ali pa v reko. Še Jasna, Kranjska gora mi je čisto Ok.

Sem molila k Svetemu Medardu letos za takšno poletje, ker sem sovražila poletja vse do letos.
Ker vse tam od 2000 so se vrstila bolj ali manj peklenska poletja, z izjemo 2014, to poletje je bilo še bolj mokro kot je letošnje.

Tudi jaz vse, v vsakem obdobju se najde tisti trenutek nekaj lepega..
Je pa res, da mogoce jih dosti preferira poletje, ker so pocitnice, dopusti in smo bolj doma..
Ce vprasas otroke, moja dva bosta rekla valjda poletje, ker so pocitnice..

Poletje maram izključno, ko sem na dopustu na morju.

Drugače pa mi ne bo nihče rekel, da neznansko uživa pri 30+ stopinjah, ko vsi samo senco iščejo in ne vidiš nikjer zunaj žive duše.

vreme ima kar nekaj zveze s prestopnim letom – tudi 2016 ni bil peklenski …

172ck, 53kg. Hujšat res?
Mi golo kožo ni za kazat. Zakrito mi je estetsko in elegantnejše.
[/quote]

Potem pa malo poredit, prevec suho tudi ni lepo, ocitno nisi zadovoljna v svoji kozi. Ali pa 70 plus.

Potem pa malo poredit, prevec suho tudi ni lepo, ocitno nisi zadovoljna v svoji kozi. Ali pa 70 plus.
[/quote]

Točno. Pozabila je napisat, da je stara 70 plus in muslimanske vere.

172ck, 53kg. Hujšat res?
Mi golo kožo ni za kazat. Zakrito mi je estetsko in elegantnejše.
[/quote]

Pred kom ali cim se skrivas?
Kaksne teavme nosis?

To resi, pa ti bo tudi poletje manj vroce!

Vročino enostavno sovražim. Jo tudi težko prenašam. Če je še vlaga, pa sploh.
Enostavno se mi zdi škoda vreći proč mesec, ali dva časa. Da ves dan sedim na klimi, ali v kakem za silo ohlajenem prostoru. Ven se ne da, v naravo, šport- tudi odpade. Ves dan čakat na zvečer. Res je škoda časa.

Vročino enostavno sovražim. Jo tudi težko prenašam. Če je še vlaga, pa sploh.
Enostavno se mi zdi škoda vreći proč mesec, ali dva časa. Da ves dan sedim na klimi, ali v kakem za silo ohlajenem prostoru. Ven se ne da, v naravo, šport- tudi odpade. Ves dan čakat na zvečer. Res je škoda časa.
[/quote]

Pozimi na mrazu si pa cele dneve zunaj, a ne? Pa na vrtu delas in sportas od jutra do vecera? Se dobro, da je vecer ze ob pol stirih, da se ne utrudis prevec!

Enako. Ne moti me vročina na morju, v mestu je pa za pop…it.

Čim stopiš ven s klime te oblije kot v Dubaju ali Tel Avivu. Noro.

Na frizuro lahko kar takoj pozabiš, obleke pa se popajo na telo.

Isto je s snegom. Super mi je v hribih, v mestu pa samo štalo nardi.

Junij, julij, avgust – pivo pij, babe pa pri miru pust!
Manj znani slovenski pregovor, a nekaj resnice je v njem.

Res je: marsikje na tem našem planetu ni možnosti užiti vseh letnih časov v taki meri, kot pri nas. In to imam z leti vedno raje: iščem prednosti in ne pomanjkljivosti.

Poletje? Začetek mojega življenja je zasidran v ta čas. Sveža, zelena jutra, ki bi jih bilo škoda prespati. Lahna oblačila, voda bližnjega potoka, po kateri zabredem, ko je res vroče, sladoled … in morje. Tam je pogled svetlejši, dihanje bolj izpolnjeno, ko te objema in boža…

Ko pa pritisne vročina, kot te dni, pa pomaga pitje vode in bosa stopala in tuš.

Blefirajo, kako imajo radi poletje, poleti pa v senci ležijo, ali doma pod klimo. Nihče normalen ne mara obdobja, ko se zunaj ne moreš normalno sprehajati po 8 zjutraj in pred 7 zvečer.

Ma, do12ih gre brez problema. Pa tam po peti, sesti uri tudi.
Res ob treh ne plevim vrt, pa zoprno se je vsest v razgret avto, ampak drugace kar gre.
Zakaj vam je tezko donet, da nekaterim pase, da je res toplo in da funkcioniramo brez tezav?

So dnevi, ki mi pašejo in dnevi, ki mi ne pašejo:) Nima veze letni čas:) Imam pa najraje jesen:)

Si pozimi rečem “kakšna tema, ko bo poletje bom ves čas zunaj, na svetlem”, pa pridejo temperature nad 28C in sem ravno tako notri, kot pozimi:)

Potem pa malo poredit, prevec suho tudi ni lepo, ocitno nisi zadovoljna v svoji kozi. Ali pa 70 plus.
[/quote]

Stara sem 24. In ne pač zakrita koža (ne skrita), mi je lepše in elegantneje. Enako velja za oblačila, ki povdarijo postavo in obline, jih ne maram. Pač to ni moj stil.
To je meni všeč [img]https://i.pinimg.com/originals/6d/dd/71/6ddd711fcb41c924fbedcbce9e585216.jpg[/img]
ali pa kar je na levi in srednji sliki
[img]https://i.pinimg.com/originals/6d/dd/71/6ddd711fcb41c924fbedcbce9e585216.jpg[/img]
Nikakor pa ne oblečem kar je na desni. Mi taka golota ni lepa.

Stara sem 24. In ne pač zakrita koža (ne skrita), mi je lepše in elegantneje. Enako velja za oblačila, ki povdarijo postavo in obline, jih ne maram. Pač to ni moj stil.
To je meni všeč [img]https://i.pinimg.com/originals/6d/dd/71/6ddd711fcb41c924fbedcbce9e585216.jpg[/img]
ali pa kar je na levi in srednji sliki
[img]https://i.pinimg.com/originals/6d/dd/71/6ddd711fcb41c924fbedcbce9e585216.jpg[/img]
Nikakor pa ne oblečem kar je na desni. Mi taka golota ni lepa.
[/quote]

Pomota. To je druga slika (levi in sredinskj primer)
[img]https://manuluize.com/wp-content/uploads/2018/10/french-fashion-french-style.jpg[/img]

Bingo.

Padalo je kar obilno približno eno uro. Shladilo se je iz 33 na 27. Super, lahko se diha !!

Najraje imam poletje, ne zato, da pokažem poletne outfite :), ampak zato, ker je vse bolj svobodno, nasmejano, odprto, in to kljub prešvicanosti in vročini in vsem “tegobam”…

Jesen je dišeča, Zima je skrivnostna, Pomlad me zažene, Poletje je pa moje.

Jojjj, se prileže!! Se da dihat,danes lahko že odpremo okna pred 20h !! Super!

Problem v naših krajih je vlaga. Z leti soparno vročino vse težje prenašam. Idealno mi je zjutraj 15, čez dan 25, od mesecev pa junij in september.

Po dveh dnevih nad 30 popravljam mnenje. Ljubim hladna poletja in tople jeseni. Pa tudi mrzle zime in deżevne pomladi.

New Report

Close