Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Ne mi zamerit…..

Ne mi zamerit…..

Prijatelji dragi,ker sem si za en čas nadela svoj sladki pravi nik.Včeraj se mi je pač zgodilo,da sem v dar dobila omamno dišavo.In kot sem že prej pisala,me je pogled na škatlico in sam vonj ponesel daleč daleč nazaj…..Nostalgija me je zagrabila..Ne zamerite.Tudi kaka solzica sreče je zdrsela po ličku….
Tako prijetno sem prav zaradi tega zakorakala v nov dan,vesela, nasmejana…Polna energije dobre volje in nasmeška……In seveda tudi polna nasmukanosti…..
V tole našo ljubo gmajnico se tako vračam,kot žvalca…in tako naj tudi ostane…ne zamerite tej moji razigranosti in navsezadnje odkritosti….sem pač taka …Kot sem!To sem jaz M****a: Lep dan vsem,še lepši naj bo vikend,vse to in še več želim vsakemu posebej in vsem vam skupaj..imejte se lepo!Imejmo se radi!!!!

P.s. razveselila bi me še podpisa Maričke,Štumpantlna,Ježka,……………….Tud Pandia je nekam zginla……….kje ste prijatelji?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Kako lepo te je brat takšno………..

Zdaj greš pa lahko z zajčkom tkole kozolce prevračat …

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

Aha,pa res…pa s teboj tudi!!! Pejmo skupi..a maš kako tako slikco..al pa podobno,dej mal pobrskej!!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ej.. Perla.. mater.. men je bil pa bolj všeč.. ta tvoj nick.. je bolj poosebljal tebe :))))) No sej.. v končni fazi muca tud glih ni slabo 🙂 samo.. to je tko kot dišava… spomin na stare čase :)))))))

Jani je pa še skoz kar jani, čeprov je vmes experimentiral tudi z raznimi osebami, predvsem v času… akcij :))))))))

Tud jaz se bolje počutim pod tistim nikom…kaj vem bolj mi je pri srcu! Sam če je že gmajna,pa same živalce…sej Koštruni je tud good!!

P.s. Hmm sem v dilemi zdej..kaj zej al to al uno???
Dišava je božanska,sploh nisme vedla da obstaja..La Perla Eclix mm ej kako diši na moji koži..čisto pisano zame..aja pa tko kjut steklenička mmmmm sem v nebesih res!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Kaj za en parfunček si pa dobila ?
Pa ja ne tist od T.Muglerja , sej veš , A….. he ,he …;)))

Nikitka obožuje parfume in vedno povezuje dogodke in ljudi z vonji

Kaj za en parfumček si pa dobila ?
Pa ja ne tist od T.Muglerja , sej veš , A….. he ,he …;)))

Nikitka obožuje parfume in vedno povezuje dogodke in ljudi z vonji

Ma.. ej.. sej jest sem tud Jani.. Koštruc pa le vsake tolko.. k druzga nimam za zafrkavat hehehehehehehehe

Jani bo kar.. Jani :)))

La Perla Eclix….nisem vedla da obstaja…kaka fletna steklenička…si vidla?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

sam ne mi z Angelco plizzzz…zarad nje sem slekla obleko perle sej veš!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Hehehehe.. aha.. ma zato se je preimenovala v Perlo hehehehe :)))))

Ampak, Jani pa ne verjame da ja :)))

Aha :))

Evo muca, tukaj sem. Nisem čist zginila, sam danes imam en grozen hexenšus od vratu navzdol, v levo roko in pod levo lopatico teče. Pa sem malo manj aktivna s pisanjem.

Ampak tale parfumček me je pa zbodel in zbezal. Tudi sama obožujem dišavice. In če se moj dragi spomni na to, mi res polepša dan.

heheh ti lump ti! Hihi Kako si me pogruntal…********

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

IIII potem se ti pa obeta ena fulll dobra masažica…

Tud muca zdej razmišlja…da bi ji pasal en namišljeni heksenšuš..da bi prišla tako zvito do masažce…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ja ja, sem že zjutraj javskala in je dragi razumel. Mislim pa,da se bo potrudil tudi, ko končno pridem domov. Se mi pa postelja prikazuje

Uf, ko bi se mi saj zaradi kakšnih skomin in želja, namest zaradi hexenšusamuca napiše:
>

Pandica !

Danes sem par postov nazaj spljuval Slovenske novice in kar sem napisal, ne obžalujem in za tem stojim.

Sem pa ravno danes ravno v Novicah prebral tudi nekaj takega, kar me je izjemno razveselilo. Ni vrag, da ne veš kaj…..

Nimam pojma! Me razsvetliš?

Celotna stran 15, naslov: Na fax pri 100 letih, govora je o Cirilu Stanič…
a je, al sem kaj falil? Ja nimamo dveh!

Najbrž je. A v Slovenskih novicah praviš? Veš, ta teden smo nekako bolj razvrvani zaradi dogodkov, o katerih sem že pisala in o tem nisem mela pojma

Ja potem pa še sreča, da sem te srečal…..

Res je in sem že preverila in je čisto zares res. Moram danes kupit Novice (to bo pa res izjemni dogodek, ker jih sicer ne kupujem)

Muca, tud jaz sem tuki, sam ne morem sledit kaj se vse dogaja… Je enostavno prevec… No, vsaj pofockal sem se in tud to je neki, mar ne?

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Pandi, raj krepam, kot da jih kupim, videl sem pa pri eni kolegici iz sosednje špedicije, ki jih redno bere. (In temu primerna je tudi njena krvna intravenozna, nervna in sekirancijska slika)

Poznam , ja , samo meni bolj sladki vonji odgovarjajo .
Trenutno spet od T.Muglerja , he , he , Cologne – pejd povohat , bi ti bil najbrž všeč , ker je tako sladko-svež ostali , ki so me mal postiskali pri Kitajcu , so ga morali zavohat :))) , pa še Cacharelova Gloria – njammmm , za pojest :))

Nikitka se brez parfuma počuti naga

New Report

Close