Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Ne mi zamerit…..

Ne mi zamerit…..

Pa Jano, pa Lady, pa še ostala taka jajca…

Jezek prav razveselila sem se, ko sem videla, da si le pokukal sem gor in spomnila sem se ene pesmice, ki jo poje moj malček in se pravzaprav dotika mene in tebe:

Ježek gre po gozdni poti, medved pride mu naproti:
“Ježek Bežek kam pa kam, greš ves s hruškami obdan,
ježek Bežek kam pa kam, greš ves s hruškami obdan?”

“V svojo hiško, zdaj grem spat,
nima oken in ne vrat.
V njej vso zimo bom ostal malo jedel malo spal,
v njej vso zimo bom ostal, malo jedel, malo spal!”

Ježek moj, ne oditi spet. Oglasi se nam večkrat, saj ni zima!

hej zajči .. pa ti veš kolkokrat je že bilo pri Jonasovem miljonarju vprašanje .. vzeto direkt iz Lady :)))))) in ostalega rumenega tiska :))))) hehehehe .. B. pravi .. vse za splošno izobrazbo .. pa čeprav je to Lady :)))

Men se pa za Lady tko zelo škoda zdi denarja. Čeprav se včasih z naslovnice kaj kar dobro sliši

Pandica, ki je doslej še ni premamilo, da bi jo kupila

saj pravim, da teh časopisov ne berem. Sem prerasla, hehe…

hmmmmmm .. a veš da tud jest še nikol nisem kupila ne Lady ne .. kaj so že vsi ostali .. če včasih na brzino prelistam v trgovini .. predno me prodajalke začnejo nadirat, če ne vidim napisa, da se tega ne sme počet :)))

ma sej če nabrzino prelistaš .. tko vse izveš 🙂 vprašanje je le .. kaj od vsega je res :)))

leksikon, križanke , pa gre…
pa medicina barbi, medicina…

hahahahaha .. hočeš rečt, da pod vplovom špinela … veš odgovore na vse :)))))))

Uf zajček. Ti torej prisegaš na izobraževanje – pa sej tud lady obravnava nekaj medicinskih pojmov – kdo s kom na kak način

hja, samo tisto me ne zanima…
bi bilo bolje, ko ne bi pisalo kdo s kom, ampak kako in na kakšen način najbolj ugaja vsem :))))))))))) tako, na splošno, izobraževalno, ja, uhuhu…

No zajček, saj mideve, dve zvezd(n)ici se pa ja lahko poistovetiva z obravnavanimi…

odgovora na to pa verjetno ne boš dobila … a nebi blo dolgčas .. če bi vsem pasalo … isto :)))))

hehe, pandica moja, kako pusto bi mi bilo v gmajni brez tebe, hahaha…….

Najbrž res, Barbi….

no, nekaj zdaj že vem, vse odgovore moram najti sama :)))))

Veš kaj zajček, vsak od gmajnarjev da nekaj k duši tega foruma. In če eden manjka to ni več isto

Pandica, ki pogreša Maričko

Ej ne boš verjela..ampak ravno ta pesemca mi danes po glavi hodi!
Ježek bežek kam pa kam..greš ves z lubčkami obdan! Oh joj..ježek kratko ampak sladko! a vidiš kolk te težko vsi čakamo??!!!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

.. to je pa odgovor za deset Jonasovih miljonov :)))

Muca a jo pri vas tud pojete?

Kako zelo resnične, so tvoje besede !!

In tako je zajček spet povedal modre besede :))))))))

Aha..jo mamo v zasebni zbirki..Veš kolk pesmic znam..sem rekla da bom enkrat preiskusila in zapisala,boh ve kje se stevilka ustavi!!Bi blo zelo zanimivo res!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

No, pol bomo pa meli pevske vaje, eno ti zapoješ na forum, eno jaz, pol pa vsi drugi

Ja, v cajtengu Finance, so menažerčkom priporočili, da od časa do časa vzamejo v roke Lady, pa Hopla, pa Novo, itd, češ kao zaradi tega, ker je treba bit na tekočem, kdo je s kom, pa katera je od koga žena, pa kaj ma kdo hobijev ipd, potem greš pa z njim na golf, pa je čist oduševljen, ker to veš, pa dobiš posel.

No a vidite?

Brusko tudi bere Lady, ker ga full skrbi kraljeva družina v Angliji, pa zdravje Monaškega monarha, pa kraljevičev gleženj na Norveškem, pa kaj je Marko Aron rekel svoji Marti ko ji je kupil srebrni TT, na samem seve, ni noben slišou, razen lady,

O bom pa šla res….drugače se na parfume ne spoznam kaj dosti.sploh tile novi…..Nek vonj je pri meni aktualen nekaj čsa,,ko s ega naveličam..zamenjam…zame mora…Lepo diskretno,osvežujoče..dišat…predvsem zapeljivo ni vazno kakše parfum je..mislim predvsem na znammko važno je kako moji koži,ki diha z mano paše….

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

New Report

Close