Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek ne morem sprejeti manj

ne morem sprejeti manj

Izkusila sem tisto globoko ljubezen. Zdaj pa ne morem več sprejeti manj. Veliko tipov me osvaja, ampak jaz se ne morem zaplesti z nikomer, če ni že na začetku simpatije do njega. Saj se počutim,kot da sem ena naivna najstnica, pa so za mano že lepa leta zveze. Ne morem biti z nekom samo zaradi tega, da ne bi bila samska, da bi me ljudje videli, da sem si našla nekoga, da bi mi nudil udobje, itd. Če ni tisith pristnih obojestranskih čustev, bi imela občutek, kot da sem prevarala sebe, kot da živim zlagano življenje. Tega pa nočem, ker ni potrebe. Še kdo tako?

 

Veliko je takih. Ostali so samski.

Ja, itak. Kaj misliš, da si edina razočarana v ljubezni? Da lahko ljubiš samo enkrat, je floskula. Je pa vsaka ljubezen drugačna. Predpogoj je seveda obojestranska simpatija. Večinoma se po razočaranju poberemo in znova ljubimo.

nova
Uredništvo priporoča

Če ne boš dala v rit pač ne boš izkusila prave ljubezni.

Odgovor na objavo uporabnika
Allright, 13.08.2022 ob 21:36

Veliko je takih. Ostali so samski.

Zgleda, da mi ni pomoči. Ljubim samo na tak način (globoko, iskreno, predano) in nočem drugače. Pričakujem da je obojestranso, ali pa raje nič.

 

Raztegni svojo mrežo in ribari drugje. Slovenski ribnik je premajhen, da bi imela dobre šanse se spet z nekom “ujet”.

Najbolje, da iščeš na severu. Avstrija, Nemčija, Skandinavija, itd. Tam so pravi moški, ki dajo nekaj nase in cenijo ženske, ne pa slovenclji in južnjaška zalega.

Če ne pobereš prvega kretena, ki pride mimo, ostaneš samski 😂

Odgovor na objavo uporabnika
kje pa iščeš, 13.08.2022 ob 21:50

Raztegni svojo mrežo in ribari drugje. Slovenski ribnik je premajhen, da bi imela dobre šanse se spet z nekom “ujet”.

Najbolje, da iščeš na severu. Avstrija, Nemčija, Skandinavija, itd. Tam so pravi moški, ki dajo nekaj nase in cenijo ženske, ne pa slovenclji in južnjaška zalega.

Sploh ne iščem, ker imam preveč dela s tipi, ki me osvajajo, da jih na “nežen” način odženem.

Odgovor na objavo uporabnika
prevarati sebe, 13.08.2022 ob 21:43

Zgleda, da mi ni pomoči. Ljubim samo na tak način (globoko, iskreno, predano) in nočem drugače. Pričakujem da je obojestranso, ali pa raje nič.

 

Veš kaj, kar priznaj si: najraje bi se poročila z očkom in za večno ostala očkova punčka v njegovem objemu, sedeč na njegovih kolenih.

Ja sej.

In zakaj te globoke ljubezni nimaš več?

Odgovor na objavo uporabnika
Dean563, 13.08.2022 ob 22:52

In zakaj te globoke ljubezni nimaš več?

Mogoče je vdova?

Pač ostani sama.  Itak bodo vremenske spremembe in vojne seveda v bodoče naredile totalno štalo na vseh področjih življenja.. Kdo se je z dušo nakresal se  pač je, kdo se ni, se verjetno tud ne bo.

Nič ni treba ostati sama. Traja nekaj časa, a se najde. Pravih ljudi zate je enak odstotek, kot v mladosti, le deli z 2, ker je nekaj oddanih.

Sicer pa nisi edina, kje pa. Nas je kar nekaj.

Kdo te pa sili sprejeti manj?

Sicer pa, praviš, da ti mora biti tip na začetku simpatičen. Ja normalno, sej vsaki mora bit tip na začetku (VSAJ) simpatičen.

 

zakaj pa sploh bi?

V sodobnem času so se razpasle fukfrendovske naveze-ker se tipi nočejo vezat in predat, ženske pa večinoma, ker upajo, da jih bo vzljubil… Razumljivo da s takimi ne deliš svojega telesa. Drugo pa je, da moški hoče biti samo tvoj, ves tvoj in ti njegova (v partnerstvu seveda).

Odgovor na objavo uporabnika
Popay363, 14.08.2022 ob 08:33

Pač ostani sama.  Itak bodo vremenske spremembe in vojne seveda v bodoče naredile totalno štalo na vseh področjih življenja.. Kdo se je z dušo nakresal se  pač je, kdo se ni, se verjetno tud ne bo.

to štalo je že internet naredil.. folk išče virtualni sex kje si to videl ejjjj…

Samo obupanke, ki jih je strah biti same in finančne odvisnice sprejemajo manj.

    Ti veš kaj si imela in od tega ne odstopaj.

Kako si ženske domišljate, da vas tipi osvajajo. Kronično samske, ki se vam pajčevine že leta in leta nabirajo, najbolj fantazirate, kako spolno zaželjene ste, koliko snubcev imate, vsi vas nekaj kakor pecajo … Očitno vam spolna suša povzroča privide. En dec vas prijazno pozdravi v službi, ve ga pa že beležite med interesente, čeprav sploh ni tako mislil. Se je tudi že meni zgodilo, da me je sodelavka vprašala, zakaj ignoriram njeno kolegico. Mi ni bilo jasno, kaj hoče, pa mi pove, da se ji je kolegica potožila , kako sem se zanimal zanjo, kako je začutila neke iskrice, zdaj pa da sem se kar naenkrat ohladil. Sploh nisem vedel, o čem govori. Očitno sem bi z njo malo preveč prijazen, ali kaj, pa si je to začela po svoje razlagat.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Teorija Z, 14.08.2022 ob 10:29

Kako si ženske domišljate, da vas tipi osvajajo. Kronično samske, ki se vam pajčevine že leta in leta nabirajo, najbolj fantazirate, kako spolno zaželjene ste, koliko snubcev imate, vsi vas nekaj kakor pecajo … Očitno vam spolna suša povzroča privide. En dec vas prijazno pozdravi v službi, ve ga pa že beležite med interesente, čeprav sploh ni tako mislil. Se je tudi že meni zgodilo, da me je sodelavka vprašala, zakaj ignoriram njeno kolegico. Mi ni bilo jasno, kaj hoče, pa mi pove, da se ji je kolegica potožila , kako sem se zanimal zanjo, kako je začutila neke iskrice, zdaj pa da sem se kar naenkrat ohladil. Sploh nisem vedel, o čem govori. Očitno sem bi z njo malo preveč prijazen, ali kaj, pa si je to začela po svoje razlagat.

In zdaj si ti zaradi enega samcatega primera ves ženski svet v en koš zabrisal? Pa še kao užaljen, ker se je ena zate zanimala? Je s tabo vse ok?

 

Odgovor na objavo uporabnika
Koš, 14.08.2022 ob 11:01

 

In zdaj si ti zaradi enega samcatega primera ves ženski svet v en koš zabrisal? Pa še kao užaljen, ker se je ena zate zanimala? Je s tabo vse ok?

 

Ne zdaj jokcat, če ni vse tako, kot si ti domišljaš. Dejstvo je, da fantazirate neke namišljene snubce, po drugi strani pa jamrate, da ni pravih moških za vas.

Vsi vas kao pecajo, toliko menda enih fehtarjev okoli vas, potem pa tukaj sprašujete, kje spoznati moškega. Pa da ni več pravih moških, sami mamini sinčki so. kaj smo zdaj, fukfehtarji ali sinčki? Oboje skupaj ne moremo bit. In take koze se potem tukaj pritožujete o posploševanju, da vas desci vsi neupravičeno mečejo v isti koš.

Dobro so ti povedali, da je povsem normalno, da ne sprejmeš manj. Prav tako so ti dobro povedali, da  najverjetneje zelo močno varaš sama sebe, da si oh in sploh zaželjena…

Zato zmanjšaj dramo…  🤣

.https://www.youtube.com/watch?v=7NmXV_iLKEk

Jaaaa iskat moraš luba duša

 

Traja ampak se najdejo moški ki želijo podobno!! Traja. Leta. Ampak moraš ven,  greš na ne obvezen zmenek. Nikoli ne moreš vedet khe se skriva globina…. Če se malce ne spoznavaš

 

Odgovor na objavo uporabnika
Teorija Z, 14.08.2022 ob 11:08

Ne zdaj jokcat, če ni vse tako, kot si ti domišljaš. Dejstvo je, da fantazirate neke namišljene snubce, po drugi strani pa jamrate, da ni pravih moških za vas.

Glej, če si bil večkrat našutiran, si ne jemlji preveč k srcu. Pač ne spadaš v določen rang kvalitete. Drži se svojega nivoja. Jej svoj burek in se ne jezi, če drugi čakajo na svoj stake.

 

New Report

Close