Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Ne morem več odpreti srca

Ne morem več odpreti srca

Odgovor na objavo uporabnika
Stiska v prsih, 27.07.2024 ob 11:32

Jap, zveza ni bla cimrska iz moje strani, močno me je privlačil, sumim celo da gre za karmični odnos. Oni na drugi strani so pa potrebovali eno za k hiši in ker so leta taprava. Iz moje strani je bila res ljubezen, ne finance ne tašča, nič me ni brigalo ne motilo. On pa je na koncu še priznal, da me ni cenil. Naključno sem ugotovila, da je vzdihoval za drugo. Samozavest mi je zbil na poden. Ko sem ga pustila pa smsi pogrešam te, a naslednji dan je šel na izlet, ki je meni kljub, a me no vzel zraven npr. Po temu sem videla, da me nima zares rad. Pristanek na realnoh tleh je bil res boleč, kje v njegovem srcu vbistvu sem. Zato se tako dolgo pobiram.

Kaj mi pomaga vso premoženje, ki bi ga bila deležna, če me v srcu nima.

@Stiska v parih

Mozno da je šlo za karmicni odnos.  Značilno za karmicni odnos je da je najprej magnetna privlačnost, res izjemna privlačnost ki se ji ne moreš upreti. Hkrati pa polno opozoril, rdečih alarmov, intuicija opozarja, da se ne zapleti s to osebo. Ampak tista privlačnost pripomore da kljub oviram  vstopita v vezo. In začne se poravnavanje karme, neporavnanih zadev , relacij od prej. To je odnos poln bolečine.odnos je poln vzponov in padcev. Lahko je eno obdobje sanjsko lepo, nato se spet začne drama.  na vlakci Dostikrat gre za izkoriščanje, finančno, moralno. Nekdo je pogosto sveže ločen, z vso nepredelano čustveno prtljago vstopi v nov odnos. Kakor ju hitro potegne v odnos, se hitro ohladi privlačnost. Začne se odmikanje. Varanje. Ljubosumje. Karmicni odnosi se vedno  končajo.  To je veza ki nima prihodnosti. Cilj pa je, da spoznamo neko lekcijo. Zakaj smo tega človeka pritegnili, kaj nas mora naučiti. Mogoče moraš spoznati, kaj je prava ljubezen? Da vidiš razliko , med tem bolanim odnosom, ki ga nekateri zamenjajo za ljubezen in pravo ljubeznijo. Karmicni odnos ni prava ljubezen. So pa te energetske povezave izjemno boleče. Boli kot bi srce rezal. Spoprijeti se moraš z tako globokimi čustvi nesprejetja, počutiš se zavrženega, osamljenega, neprivlačnega. To moraš predelati, takrat tudi čustveno in duhovno močno  dozoriš. Vse dobro ti želim. Že to da si pomislila na ta odnos, da gre za karmicni odnos, je ogromen korak.

“Osebe, ki odidejo iz prijateljskega ali ljubezenskega odnosa brez pojasnila (ghosting), nikakor niso zrele, pač pa so toksične, otročje, strahopetne, manipulativne in zahrbtne hkrati.”

v sodobnem svetu je tega precej, verjetno ravno zaradi vseh teh internetnih možnosti spoznavanja, druženja.. je zanimivo, tehnologija napreduje, vrednote nazadujejo, odnosi nazadujejo.. se družba glih ne more pohvalit s čim lepim v to smer..

Odgovor na objavo uporabnika
Xvb, 27.07.2024 ob 11:49

@Stiska v parih

Mozno da je šlo za karmicni odnos.  Značilno za karmicni odnos je da je najprej magnetna privlačnost, res izjemna privlačnost ki se ji ne moreš upreti. Hkrati pa polno opozoril, rdečih alarmov, intuicija opozarja, da se ne zapleti s to osebo. Ampak tista privlačnost pripomore da kljub oviram  vstopita v vezo. In začne se poravnavanje karme, neporavnanih zadev , relacij od prej. To je odnos poln bolečine.odnos je poln vzponov in padcev. Lahko je eno obdobje sanjsko lepo, nato se spet začne drama.  na vlakci Dostikrat gre za izkoriščanje, finančno, moralno. Nekdo je pogosto sveže ločen, z vso nepredelano čustveno prtljago vstopi v nov odnos. Kakor ju hitro potegne v odnos, se hitro ohladi privlačnost. Začne se odmikanje. Varanje. Ljubosumje. Karmicni odnosi se vedno  končajo.  To je veza ki nima prihodnosti. Cilj pa je, da spoznamo neko lekcijo. Zakaj smo tega človeka pritegnili, kaj nas mora naučiti. Mogoče moraš spoznati, kaj je prava ljubezen? Da vidiš razliko , med tem bolanim odnosom, ki ga nekateri zamenjajo za ljubezen in pravo ljubeznijo. Karmicni odnos ni prava ljubezen. So pa te energetske povezave izjemno boleče. Boli kot bi srce rezal. Spoprijeti se moraš z tako globokimi čustvi nesprejetja, počutiš se zavrženega, osamljenega, neprivlačnega. To moraš predelati, takrat tudi čustveno in duhovno močno  dozoriš. Vse dobro ti želim. Že to da si pomislila na ta odnos, da gre za karmicni odnos, je ogromen korak.

@Stiska v psih

Zelo značilno za karmicni odnos je tudi da nekdo  pričakuje da bo drugi njegov rešitelj. Veliko o tem piše na netu, tudi na hrvaških in srbskih internetnih straneh je odlično opisano, če te zanima, malo preberi.

New Report

Close