Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Ne najdem normalnega, po ločitvi!

Ne najdem normalnega, po ločitvi!

Ne vem ce je pametno po vseh izkusnjah zanasati se na dobro situiranost drugih. Mlada si se, zase in otroka poskrbi -pa ne preko moske denarnice, ker nikjer ne pise, da se ti zgodba ne more ponovit.

Odgovor na objavo uporabnika
situirani, 11.10.2021 ob 12:57

Če ženska uspe dobiti situiranega tipa, mora vedeti, da se mu bodo druge ženske ponujale. Večina takšnih moških, bo tudi kdaj kam namočilo. Če se tega ne zavedaš, si pač res neumnica…. to sodi zraven, vse ima svojo ceno

meh, saj se ne ponujajo NJEMU, ampak zgolj hočejo do njegovega denarja prit. Okej, je pomoču, ampak zarad denarja, ne sebe.

Drugače pa-normalno ni nujno zdravo, in v današnjem času je večinoma normalno nezdravo. Kar poglej koronsko situacijo 😁.. da o tipih ne začnemo.

Vprašaj se raje, zakaj rabiš moškega. če zato, da nisi sama, predelaj ta vzrok. če zaradi ekonomske varnosti, si jo sama zagotovi.. itd.

Ker če je zaradi ljubezni-je pa to potem itak vezano na točno določenega-tega pa ne poznaš..še.. tako da, zdili s potrebo, da te ne bo takole brezveze uničevala. želja pa ko pride točno določen, potem pa vidiš kaj in kako..

Odgovor na objavo uporabnika
Nika918, 11.10.2021 ob 12:16

Odgovor na objavo uporabnika
kako naprej749, 11.10.2021 ob 12:02

Stara sem 34 let, ločena z otrokom. Imela sem 2  fanta, dokler nisem spoznala svojega moža. On je bil takorekoč moja prva velika ljubezen, izgleda pa, da jaz ne njegova. Ločila sva se in ostala sem sama z majhnim otrokom. Sedaj pa ne morem spoznati enega normalnega moškega, ki bi bil pripravljen na družinsko življenje. Moj bivši mož je sicer precej situiran in takšnega življenja sem tudi navajena. Kar pa sedaj spoznavam, so pa tipi, ki še sami zase niso sposobni skrbeti, kaj šele za družino.

 

Kakšne so kaj vaše izkušnje mamice?

Pri teh letih z otrokom si boš težko našla enega dobro situiranega moškega, ki te bo finančno podpiral..  Oni imajo toliko dvajsetletnic okoli sebe, da si ti za njega že veliko prestara…. Mogoče kakšnega 50 letnika, ampak še tega boš morala ti živeti… Prepozna si ljubica, prepozna!

hehehehe – avtorica….

Tak, ki je “dobro situiran v tvojih letih” pa vse tja do 50ega dobro stoječi situiranež, se tega preklemano dobro zaveda,  in izgiba žensk s prtljago, če tudi ona nima na računukak milijon pa službe na precej vodilnem položaju.

Tak lako frca dol z ramen 20+ letnice- zakaj bi eno tako, kot si ti imel? Moški ego in spodnja glava moškega v tvojih letih in do njihovega 50ega drugače razmišlja, kot tvoja zgornja 🙂

 

Taki so ponavadi tudi polni ega  in samega sebe, taki ne bodo niti šli v zvezo s tujim moškim semenom”, bodo svojega posadili  na še nezasejano- kruto, a resnično 🙂

Ja, če boš našla kakšnega podobnega obupančka s tako malih otrokom – druga bi bila, če bi bili otroci že polnoletni, praktično na svojem. Potem se pa najde kaj.  ALki pa kak 60, 70 letnik, da se te usmili, – tak ima poln tošl ja, je lahko situiran, samo vprašanje, če si ti pripravljena bit negovalka in če imaš tudi dovolj vzdržljiv želodec.

 

Zelo malo je slovenskih moških, ki  jim ego da, da bi sobivali  z žensko, ki ima otroka ali več otrok od prej, tako mladoletnega, če niti dodobra v puberteti, da se razumemo. Kar tak tudi takoj pomisli, kaj vse je narobe s tako žensko, da ni mogla zdržat v familiji,da se ji je familija razbila, pri tako malem otroku. Da ne znaš potrpeti… Žal, v določenih primerih je treba potrpeti – če te mož ne tolče, če ni zaničljiv nasilen  do žene ali otrok, se počaka, da gredo otroc iz gnezda 🙂 POslanstvo obeh torej potem izpolnjeno. Ne pa kukavičja jajčka tujim moškim pa to – veliko Slovencev, zaradi svoje nature tega žal ne mara in ne želi. Ker se tolčejo po svojih jajcih in si pravijoi, da dokler si je svojega sposoben namigat, tujega ne potrebuje. Žal…

 

 

 

Odgovor na objavo uporabnika
žalostna974, 11.10.2021 ob 13:56

Sem v podobni situaciji. Ko sem bila še poročena, se jih je kar nekaj slinilo po meni, mi govorilo, kako super izgledam in kako super punca sem nasploh. Sedaj jih več kot očitno ne zanimam več! Takšni so moški, oni so takrat želeli samo zabavo z menoj, sedaj ko pa jaz želim kaj več, jih pa ni nikjer!

bojijo se stroškov in obnašanja tvoje prtljage. Žal, kruta reala. Taki gledajo samo za jajca spraznit, sedaj pa imaš realno na dlani, kaj pravzaprav sploh špričakujejo nekateri taki od ženske -Občasnost, ko je doma pospravljena v neki fejk zvezi, otrok pa ima očeta. Nekateri ne želijo špilat takemu potomcu občasnega ali pa prednega očeta tujemu otroku-čerpav ga otrok ima.

Odgovor na objavo uporabnika
yram, 11.10.2021 ob 17:49

Ne vem ce je pametno po vseh izkusnjah zanasati se na dobro situiranost drugih. Mlada si se, zase in otroka poskrbi -pa ne preko moske denarnice, ker nikjer ne pise, da se ti zgodba ne more ponovit.

Imaš prav, yram – moj bivši dobro situiran za slovenske razmere, nagrabil za na svojo starost skrivoma zadnjih 20 let – in mi je že enkrat rekel, sicer bolj kot ne v šasli, ko je bil pijan pa se mu je jezik razvezal ( in vino veritas, ha ha) da če se kdaj zgodi, da razpade naša familija, da ni govora, da bo on katerokoli drugo sofinanciral , zalagal z denarjem, pa njene eventuelne potomce – da tega ne rabi – za svoje otroke  bo dal sve ( in tudi daje, kar je tudi prav)da ona pa bo  šele tazadnja – peljal naokoli in sofinanciral ravno toliko, da se bo imel fajn, doklre se bo lahko. Šele ko bo star in betežen in ko bo rabil negovalko, se bo morda kaj več stegnil. In baje je res tako 🙂

Kako naprej. Dobro vprasanje. Zivi vsaki dan kot da je zadnji. Uzivaj z otroki vsak trenutek. Za sproti se pa ze najde.

Odgovor na objavo uporabnika
srečna ločenka od bivšega, 11.10.2021 ob 18:13

Imaš prav, yram – moj bivši dobro situiran za slovenske razmere, nagrabil za na svojo starost skrivoma zadnjih 20 let – in mi je že enkrat rekel, sicer bolj kot ne v šasli, ko je bil pijan pa se mu je jezik razvezal ( in vino veritas, ha ha) da če se kdaj zgodi, da razpade naša familija, da ni govora, da bo on katerokoli drugo sofinanciral , zalagal z denarjem, pa njene eventuelne potomce – da tega ne rabi – za svoje otroke  bo dal sve ( in tudi daje, kar je tudi prav)da ona pa bo  šele tazadnja – peljal naokoli in sofinanciral ravno toliko, da se bo imel fajn, doklre se bo lahko. Šele ko bo star in betežen in ko bo rabil negovalko, se bo morda kaj več stegnil. In baje je res tako 🙂

Ni se za zanasat na moske. Vsaki zenski svetujem poskrbi zase. Lahko leta zivimo z mozem, pa ni garancije, da mu ne bo sosedova trava kar na enkrat bolj zelena, sploh ce je trava mlada :))

Spet je lazje, ce imas svojo denarnico, vsaj ena skrb manj.

Odgovor na objavo uporabnika
yram, 11.10.2021 ob 18:21

Ni se za zanasat na moske. Vsaki zenski svetujem poskrbi zase. Lahko leta zivimo z mozem, pa ni garancije, da mu ne bo sosedova trava kar na enkrat bolj zelena, sploh ce je trava mlada :))

Spet je lazje, ce imas svojo denarnico, vsaj ena skrb manj.

imaš še kako prav. Ampak si pa tudi rečeš, da pa takemu pa res ne bom negovalka na starost, če ni do mene spoštljiv,  če ga je spodneslo na določenih področjih materialne morale in če mi odtujuje in skriva in grabi požrtno in egoistično potem in samo za svojo rit, kljub temu, da oba enakopravno prispevata XX let.. Ja, svoja denarnica je pa zakon, se strinjam.

na instagramu objavi fotke svoje na pol nage ritke. Deluje. Preverjeno.

Moram reči, da meni ni žal neemancipiranih žensk, ki še vedno živijo v devetnajstem ali še poznejših stoletjih. Take zavirajo cilje feminizma še bolj kot šovinisti. Če bi se izobraževala in delala na samostojnosti, se ti danes ne bi bilo treba pri teh letih metati za moškimi, ki te bodo vzdrževali. Samostojna ženska ne potrebuje desca za vezo in preživetje. Nesamostojna pa mora prenašati moške kaprice in poniževanja za streho nad glavo in tri obroke hrane.

Odgovor na objavo uporabnika
Desperadodajka, 11.10.2021 ob 18:27

Moram reči, da meni ni žal neemancipiranih žensk, ki še vedno živijo v devetnajstem ali še poznejših stoletjih. Take zavirajo cilje feminizma še bolj kot šovinisti. Če bi se izobraževala in delala na samostojnosti, se ti danes ne bi bilo treba pri teh letih metati za moškimi, ki te bodo vzdrževali. Samostojna ženska ne potrebuje desca za vezo in preživetje. Nesamostojna pa mora prenašati moške kaprice in poniževanja za streho nad glavo in tri obroke hrane.

No, ne pozabi na primere, ko so  v zvezah moški hudi karieristi ( res  top top vodilna delovna mesta s plačami po 10k EUR neto na mesec), ko ne bi priplezali kamor so, če ne bi imeli zadaj partnerice, ki bi jim zadnjico odnašala in to omogočala, praktično sama vzgajala otroke in poskrbela za vse ostalo, tudi zanj. Je kar nekaj takih primerov. Pa so bile izobražene že prej, predno je postal tak moški in oče hud karierist – pa so po dovogoru njemu omogočile delanje kariere, ker oba  kot starša ne bi mogla sočasno svojih karier ddelat, ker bi otroci rasli  v tem primeru kar lepo ob varuškah, če ne bi bilo ravno starih staršev pri roki.

Spet ti z svojimi…

Bolje biti gologuza mučenica. Povej jim.

Odgovor na objavo uporabnika
srečna ločenka od bivšega, 11.10.2021 ob 18:24

imaš še kako prav. Ampak si pa tudi rečeš, da pa takemu pa res ne bom negovalka na starost, če ni do mene spoštljiv,  če ga je spodneslo na določenih področjih materialne morale in če mi odtujuje in skriva in grabi požrtno in egoistično potem in samo za svojo rit, kljub temu, da oba enakopravno prispevata XX let.. Ja, svoja denarnica je pa zakon, se strinjam.

Seveda, cim skriva in kupcka denar zase in skrtari pri druzini nimas kaj vec s takim delat. Kdo rabi takega.? Nihce pameten :))

Merimce… Daj neki fazon.

A za zenske velja isto?

katera nebi hotela živet z moškim, katerega vidi samo čez vikend. Ali pa še to ne. In ji vsaki mesec prinese domov 3.500,00 € neto plače. Katera?

Tako merimice??? Tako a???

E neš više bit moja maza! E neš!!!

Odgovor na objavo uporabnika
dongseong-aehyeom-oseong aniseu, 11.10.2021 ob 18:37

Merimce… Daj neki fazon.

A za zenske velja isto?

Isto velja. Skrtuhi, odrasli pubertetniki itd vse je to beda :))

Moja mati se je tudi davno ločila in prav tako še dve z moje ulice skoraj istočasno… Najbrž so kofetkale cele dneve pa pljuvale čez svoje moške… So bile tako pametne, danes pa živijo v garsonjerah ali pri mamicah pri 50-60 letih…

S takim razmišljanem ne boš daleč prišla, če drugega ne v ljubezni in v toplini svojega partnerja.

Ti kar “guli” to… Na koncu boš pogledala skozi življenje in ostala boš sama brez lepih trenutkov in črnogleda, ki pljuva po nasprotnem spolu.

Bljak.

Odgovor na objavo uporabnika
Kr tko, 11.10.2021 ob 17:22

Pa ni čist tko, jaz kot ločenka z otrokom, stara čez 40 sem nekaj časa hodila z bogatim. Je reklel, da se mu ponujajo 20 letnice, pa ga to ne zanima. Jaz sem pa rekla, da me tudi ne zanima to, da je tip bogat. Se je s tem kar ven metal, ampak meni to ni bilo dosti, če ga pač nisem vzljubila. Niso vsi bogati oz normalno preskrbljeni tudi neumni in si ne želijo vsi, da je 20letnica z njimi samo zaradi denarja.

In ti si mu verjela?

Deluješ kot ženska, ki lovi moškega. Imaš dva otroka, njima se posveti. Ko bo šel pravi mimo, bosta kar vedela. Do tačas pa ne mešaj otrokm glave s patetičnimi poskusi uloviti jimo očeta.

Odgovor na objavo uporabnika
Janez928, 11.10.2021 ob 13:03

Iz iste sredine.

 

Glej veckrat si nasprotujemo. Ampak v/o enih stvareh se pove realno stanje. In to za “mamice” je ena od teh.

Ker normalen moski bi hotel tujega otroka gledat? Ker? Prilagajat se, gledat, placevat za tujega otroka? No ker?

Sem ze pisal to. Obstaja hadis… Da bo tisti ki skrbi za siroto z poslancem v raju skupaj kot palec in sredinec. (npr da bi bila ta vdova in najde novega)

Zakaj mislis da je to? Da bos tako v raju? Ker je to lahko? Al ker predstavlja izziv in ker je tezko?

Tudi enkrat sem govoril za tisto oddajo iz izraela kako stopajo v zakone…

25 je bila stara. Locena BREZ otrok. Stari moj… Slisat ni hotel. Slisat. Ni mogla najt nobenga. Res. So se prav jezile te “menedzerke”. Zakaj bi nekdo vzel “samo” loceno ce pa lahko neporoceno. Pa ponavljam 25 je bila stara.

Tako da ste ve tu se na dobrem kako je tam.

 

Evo da ne bo izpadlo kaki grdavsi smo… Povejte ve realno katera bi vzela locenca z otrokom? No katera?

 

Pa par dni nazaj je bila tema o eni ki obzaluje… Kaj ma nek sindrom bad daddy al nekaj na to foro al sem jaz zamesal…

Pustimo to. Samo odgovori. Bi vzele? Itak vem. No vidis to je dvolicnost… Ker ve ne-je ok. Ker pa mi ne-smo pa odurni…

Pokazi na primeru.

Ti pa že nisi Janez. Ampak prej kak Haso ali Mujo, islamske veroizpovedi. Prav v oči bode to. Čudni nazori…

Pa naj ti odgovorim na vprasanje, jaz bi očka vzela. Zelo verjetno tudi, (ker sem  zrela v glavi za razliko od tebe), če bi svoje lahko imela.

Pa ženska je stara 34,  ne 54!! In moški niste vsako leto mlajši!!

lepo. Ja. Jaz nisem (ce lahko recemo) na tej stopnji.

Pa o čem vi to?

Zdaj pred kratkim se je starejša ženska, povprečnega plastičnega videza, s prtljago …. poročila z dobro situiranim  moškim!

Tako da ja …. drage moje …. ne obupajte …. samo ne iščite takoj za prvim vogalom, ampak tudi malo dlje  …

Biseri in diamanti so včasih malce bolj skriti …

 

New Report

Close