Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Ne najdem normalnega, po ločitvi!

Ne najdem normalnega, po ločitvi!

Odgovor na objavo uporabnika
Poklicni voznik, 11.10.2021 ob 18:46

katera nebi hotela živet z moškim, katerega vidi samo čez vikend. Ali pa še to ne. In ji vsaki mesec prinese domov 3.500,00 € neto plače. Katera?

Nas je še vedno nekaj takih.

Hvala lepa za takega moža!

Moj bivši je dobro zaslužil, imel mercedeza, hodili smo po hotelih.Trije otroci.

Ampk žleht ko pes.

Danes imam takega, ki  ima pol manj denarja, je pa prijazen do mene in do mojih otrok -in je z mano doma.

Sicer imam pa tudi jaz dobro službo in prinesem domov dober kupček denarja.

Srečni smo.

Bolj kot prej kdajkoli.

ta, ki je odprl to temo je čisto nakladnje nekoga, ki je pač napisal nekaj, ko mu je bilo dolgčas….., pazi naslov…, ne najdem normalnega, po ločitvi…, pol pa napiše, kaj naj bi bila ta normalnost…., dobro situiran…., seveda, hehe.. in se zdej smeje komentarjem..

Kot je bilo tukaj že napisano, samskih moških od 35 do 50 let starih, ki so vsaj približek normanega, enostavno ni. Takšni so zasedeni. Ostanejo v tej kategoriji večni sanjači, kvazi poklicni športniki ki čakajo, da njih nekdo odkrije, bitcoinerji, gamblerji, večni študenti, poslovneži polni idej, ki se ena za drugo izfizijo in seveda še cel kup maminih sinčkov. Loečnih očkov je tudi nekaj, vendar za njih velja enako, če so za kakšno uporabo si sami najdejo kar hitro novo partnerko, brez prtljage. Torej ti iz te kategorije ostanejo alkoholiki, brezdelneži in podobno, za katere boš poleg svojega otroka pač prevzela skrb. Starejši samski, ki imajo že samostojne otroke ali pa otrok sploh nimajo, se ne bodo ukvarjali s teboj, ker sej veš, majhen otrok, ki ni tvoj ni nekaj kar si zrel moški želi gledati vsak dan.

Kruto, vedar resnično je, da je ločitev po otroku za normalne moške veliko lažja kot za normalne ženske. Že po naravi bo ženska prej sprejela tuj naraščaj kot pa moški. Poleg tega so moški, kakršnega si ti želis, torej uspešni, tudi veliko bolj odločni- Takšne, tudi če že ima otroka, bo zelo jasno dal vedeti kaj želi in česar pač niti pod razno ne sprejme. Takšni moški so po naravi dominantni in to premami marsikatero žensko, ki še nima svojega otroka, da je z njim.

Draga moja,denar si moraš preskrbeti sama,moški bo vzdrževal le veliko mlajšo saj se zavedajo,da ga ne more ljubiti.mene je zapustil mož ke5r sem morala skrbeti za ostarelega očeta in mu je ta šel na živce.Našla sem si 12 let mlajšega.Popolnoma jasno mi je bilo,da ne bo trajalo že zato ker sem povprečna na zunaj on lepotec.Na nič se nisem ozirala zivela sem za tiste srečne trenutke./ let se je tudi družil z mojim sinom,dobro nam je šlo.pri denarju je bil fer,v glavnem vsak pol za izlete,večerje itd ker nisva živela skupaj.Trpljenje ob razhodu je bilo nepopisno a sem ga izpustila v imenu tega,da sta s sinom ostala velika prijatelja.Pri 52 sem se ponovno srećala z sošolcem.Zacela sva čisto brez veze,ker je imel ogromno dolgov iz naslova preživnin in razpadle firme.Sedaj sva skupaj 20 let.Živiva v veliki revščini,kot podnajemnika na mali vasici oz.hribu.mački,psi ptiči dve kozici kaj naj rečem zabluzila finančno sla v skromnost a zvečer se stisneva stuširana…saj zna biti življenje lepo tudi tako.

Odgovor na objavo uporabnika
kako naprej749, 11.10.2021 ob 12:02

Stara sem 34 let, ločena z otrokom. Imela sem 2  fanta, dokler nisem spoznala svojega moža. On je bil takorekoč moja prva velika ljubezen, izgleda pa, da jaz ne njegova. Ločila sva se in ostala sem sama z majhnim otrokom. Sedaj pa ne morem spoznati enega normalnega moškega, ki bi bil pripravljen na družinsko življenje. Moj bivši mož je sicer precej situiran in takšnega življenja sem tudi navajena. Kar pa sedaj spoznavam, so pa tipi, ki še sami zase niso sposobni skrbeti, kaj šele za družino.

 

Kakšne so kaj vaše izkušnje mamice?

Kao naprej749 men se javi sem brez predsodkov otrok mi ni ovira če bereš se javi lp.David

To pač tko je. Tak situiran tip jih ima lahko 20, ravno za to, ker z ostalimi ni nič. Sama si najdi boljšo službo. Pol si lahko s komerkoli. Boš videla, da boš bolj ljubljena, če ti ne bo treba stati v vrsti za ljubezen.

Najdeš že lahko, če si zrela osebnost, če imaš kaj v glavi. Poznam ločenko, nase bi dala vse, od nohtov, frizerji, cunje, ampak glava pa bože moj, kot da je včeraj prišla na svet, nimaš se kaj z njo pogovarjati, nič ne razume. Ona si tudi želi bogatega, sanja o njemu, se mi zdi da bolj ko si želi, bolj se to odmika.  spoznava pa same reveže v najemu. Če bi bila ona sposobna, podjetna, imela neke finance, bi tudi podobnega privlačila. Tu so navzkrižni interesi, ko ljudje niso realni

 

oj pisi na [email protected]

zakaj sploh iskati?

ne razumem?

Sem par let mlajši kot ti, zgledam dobro, sem s.p…., ne moti me in nimam predsodkov če imaš otroka…lahko se spoznava če si vredu…zakaj pa ne 🙂

Piši na: 051 323 454

 

bebooo gde te najdem 🌹😍

Jaz sem locena pri 30, z enim otrokom. Nasla sem si malo mlajsega. Takrat se student. Mal sm ga jaz zivela, potem si je pa hitro najdu sluzbo, danes veliko bolj placan kot jaz.  Skupaj imava se enega otroka. Ljubim ga in on mene. Stala sva si ob strani ne glede na vse. In sva srecna 🙂

Draga mamica, ti iščeš materialno zagotovilo in lagodno življenje,  ki si ga imela z očetom svojega otroka. Po tvojem pisanju sodeč, si ti imela rada njegov denar in ne njega … veš, v Štajerskem slengu bi ti rekli kešpička, no, pa veliko sreče s sponzorjem …

nekaj tem višje en revež sprašuje, kje najti eno normalno žensko. Ti pa iščeš enega normalnega tipa. Se nebi vidva povezala.

Zivjo punca lahko me  kontaktiras  na meil [email protected]

Še ena moderna zenska. To se zove plačenec, kar pomeni, da si zvesta samo svoji duši. Se pravi da ti malo v detail razlozim. Temelj zveze je zakon in potem se začne na temeljih gradit, hiša, otroci itd. Zakaj te klicem moderna je ker v današnjem času vam zakon absolutno nič ne pomeni in niti ne veste kaj to pomeni generalno in kaj so vaše naloge. V današnjem času se poročite samo zaradi denarja da potem se lepo ločite in ste priskrblene. Druga zadeva je 2 fanta pred tem to ti nihšče ne verjame, in kako to vem, ker si napisala da ni dobrih fantov, kar pomeni da si nenormalno zbirčna kot večina zensk,  kaj so ponavadi punce na tinderu kjer izberejo manj kot 1 % tipov. Tipi izberejo 60%. Se pravi kar ti iščeš je nekdo ki je bogat, status, lep, natreniran, alfa samec in to je manj kot 1%. Ti alfa samci podirajo rajši lepe 20 letnice. Medtem ko onih 99% moških nočeš pogledat in od teh je 70% dejansko primernih. S tem da sama nimaš nič za ponudit(tradicionalnih lasnosti) kaj moški dejansko rabi in zraven se imaš prtlago. Tvoji dnevi so šteti in to boš spoznala do 35, kupi si mačko in potem do 80 lepo sama. Vsak je svoje sreče kovač.

Sem se s svojo ločeno prijateljico enkrat zarad tega zapela, ampak jaz res ne razumem, zakaj iščeš novega partnerja? Če bi jaz ostala sama z otrokoma, ga ne bi. Se mi enostavno ne bi dalo. Kovčke, otroka, avto natankat pa hop po svetu in v svobodo. Če pride ljubezen, pride, če ne pa jebiga… življenje je prekratko za iskanje nekoga, ki se tebi in otroku najbrž ne bo nikoli popolnoma prilagodil. Ker meni bi bil otrok na prvem mestu, novi partner pa nekje daleč za njim… Ampak vsakemu svoje, pa veliko sreče!

Odgovor na objavo uporabnika
Kr tko, 11.10.2021 ob 17:22

Pa ni čist tko, jaz kot ločenka z otrokom, stara čez 40 sem nekaj časa hodila z bogatim. Je reklel, da se mu ponujajo 20 letnice, pa ga to ne zanima. Jaz sem pa rekla, da me tudi ne zanima to, da je tip bogat. Se je s tem kar ven metal, ampak meni to ni bilo dosti, če ga pač nisem vzljubila. Niso vsi bogati oz normalno preskrbljeni tudi neumni in si ne želijo vsi, da je 20letnica z njimi samo zaradi denarja.

Ne gre se zaradi denarja, se vidi da si zenska. Gre se da 20 letnica nima  ali ima malo kilometrina, je polna energije, prijazna, in najbolj pomembno lepa. Pri 35 z otrokom pa najdeš tečne zenske, z veliko kilometrine, čustvena nihanja vsako dnevna. brez energije, ter ni več lepa (privlačna kot 20 letnica). Moške sploh ne zanima vaša kariera, izobrazba, ali vaš status(denar).

    Odgovor na objavo uporabnika
    Janez928, 11.10.2021 ob 13:03

    Iz iste sredine.

     

    Glej veckrat si nasprotujemo. Ampak v/o enih stvareh se pove realno stanje. In to za “mamice” je ena od teh.

    Ker normalen moski bi hotel tujega otroka gledat? Ker? Prilagajat se, gledat, placevat za tujega otroka? No ker?

    Sem ze pisal to. Obstaja hadis… Da bo tisti ki skrbi za siroto z poslancem v raju skupaj kot palec in sredinec. (npr da bi bila ta vdova in najde novega)

    Zakaj mislis da je to? Da bos tako v raju? Ker je to lahko? Al ker predstavlja izziv in ker je tezko?

    Tudi enkrat sem govoril za tisto oddajo iz izraela kako stopajo v zakone…

    25 je bila stara. Locena BREZ otrok. Stari moj… Slisat ni hotel. Slisat. Ni mogla najt nobenga. Res. So se prav jezile te “menedzerke”. Zakaj bi nekdo vzel “samo” loceno ce pa lahko neporoceno. Pa ponavljam 25 je bila stara.

    Tako da ste ve tu se na dobrem kako je tam.

     

    Evo da ne bo izpadlo kaki grdavsi smo… Povejte ve realno katera bi vzela locenca z otrokom? No katera?

     

    Pa par dni nazaj je bila tema o eni ki obzaluje… Kaj ma nek sindrom bad daddy al nekaj na to foro al sem jaz zamesal…

    Pustimo to. Samo odgovori. Bi vzele? Itak vem. No vidis to je dvolicnost… Ker ve ne-je ok. Ker pa mi ne-smo pa odurni…

    Pokazi na primeru.

Jaz sem ga mlada brez svojih otrok vzela. Bil je kar starejši od mene pa me je svinjsko zamenjal za še starejšo, nikakvo in nemarno od sebe. Nisem in verjetno nebom nikoli razumela, da imaš na voljo mlado in voljno izbereš pa staro in zgubano, da o videzu in vsem tudi gospodinjskih opravilih ne govorim….čudna so pota gospodova

Za situirano življenje si boš verjetno morala najti dobro plačano službo. Lahko sicer čakaš in upaš na normalnega bogatuna, ampak verjetno boš čakala zaman.

Star sm 33 let samski , lahk me dobiš za fanta

Star sem 38 z hčerko

Pa se isto sprašujem če kje še obstaja normalna ženska

Star sm 33 let samski , lahk me dobiš za fanta

Postavi se na drugo/moško mesto. Recimo, da si moški, star med 30-40let, dobro situiran. Bi te zanimala 34 letna ločenka z otroci? Najveretneje bi morala imeti določene prednosti (biti vizualno/seksualno privlačna ali sama dobro situirana, ali…), da bi moški izbral izmed morja rib prav tebe. Razen, če ima sam večje pomanjkljivosti in je njegov edini “bonus”, da je situiran… Ko se ozrem okoli sebe, večina situiranih moških vedno bolj premišljeno izbira partnerice za resno vezo. Nekaj so posteljne aktivnosti z 20letnicami, drugo je pa nek odnos oz. družinsko življenje. In nekdo zares situiran z vsemi drugimi kvalitetami običajno ne hlepi po tem, da bi bil sponzor.

Mi ni jasno kaj naj bi počel s starejšo gospo z otrokom!

New Report

Close