Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Ne najdem normalnega, po ločitvi!

Ne najdem normalnega, po ločitvi!

Se v takih temah jasno vidi, da marsikdo človeka sploh ne vidi, ne sliši. Vidi kaj ima in kaj nima, ne pa človeka samega.

Zakaj se v Sloveniji vse zacne in konca pri denarju? Na vsako temo!

Odgovor na objavo uporabnika
kako naprej749, 11.10.2021 ob 12:02

Stara sem 34 let, ločena z otrokom. Imela sem 2  fanta, dokler nisem spoznala svojega moža. On je bil takorekoč moja prva velika ljubezen, izgleda pa, da jaz ne njegova. Ločila sva se in ostala sem sama z majhnim otrokom. Sedaj pa ne morem spoznati enega normalnega moškega, ki bi bil pripravljen na družinsko življenje. Moj bivši mož je sicer precej situiran in takšnega življenja sem tudi navajena. Kar pa sedaj spoznavam, so pa tipi, ki še sami zase niso sposobni skrbeti, kaj šele za družino.

 

Kakšne so kaj vaše izkušnje mamice?

Živjo..

Ko imam čas preberem kaj ljudje pišejo. Komentiral pa se nisem.

Res je za vsakega obstaja nekdo. In te razumem. Sem ločen in si tudi jaz želim spoznati podobno žensko kot si ti.. V tem času je zelo težko spoznati normalnega partnerja.. Če bi vedel kdo si bi te povabil na kavico😊..

Odgovor na objavo uporabnika
poklicnemu šoferju v odgovor, 12.10.2021 ob 08:08

Odgovor na objavo uporabnika
Poklicni voznik, 11.10.2021 ob 18:46

katera nebi hotela živet z moškim, katerega vidi samo čez vikend. Ali pa še to ne. In ji vsaki mesec prinese domov 3.500,00 € neto plače. Katera?

Nas je še vedno nekaj takih.

Hvala lepa za takega moža!

Moj bivši je dobro zaslužil, imel mercedeza, hodili smo po hotelih.Trije otroci.

Ampk žleht ko pes.

Danes imam takega, ki  ima pol manj denarja, je pa prijazen do mene in do mojih otrok -in je z mano doma.

Sicer imam pa tudi jaz dobro službo in prinesem domov dober kupček denarja.

Srečni smo.

Bolj kot prej kdajkoli.

Ti si torej rabila psa čuvaja kateri bo sedel ob tebi in čakal na ukaz..

Kake ogabne komentarje imaš, Janez! Jaz imam majhnega otroka, svojo hišo novo v lj in mi sploh na misel ne pride, da, če bi šla narazen s partnerjem skočim kar na drugega. Moj otrok je meni vse na svetu. Šele čez leta, če bi se naključno srečala s kom, ki bi se razumela in bi imel rad mene in mojega otroka, jaz pa seveda njegovega bi šla lahko skupaj. Seveda pa me ne zanima koliko ima denarja, pomembno je, da je dober človek, zabaven, da se v njegovi družbi dobro počutim. Mora pa imet svoje dohodke seveda, tudi, če minimalne. Lep dan!

Odgovor na objavo uporabnika
Ne moreš verjet, 13.10.2021 ob 08:09

Kake ogabne komentarje imaš, Janez! Jaz imam majhnega otroka, svojo hišo novo v lj in mi sploh na misel ne pride, da, če bi šla narazen s partnerjem skočim kar na drugega. Moj otrok je meni vse na svetu. Šele čez leta, če bi se naključno srečala s kom, ki bi se razumela in bi imel rad mene in mojega otroka, jaz pa seveda njegovega bi šla lahko skupaj. Seveda pa me ne zanima koliko ima denarja, pomembno je, da je dober človek, zabaven, da se v njegovi družbi dobro počutim. Mora pa imet svoje dohodke seveda, tudi, če minimalne. Lep dan!

Hvala bogu, vsaj ena normalna oseba tu…

Situirani… sama niti enkrat nisem pomislila, da bi iskala partnerja na podlagi tega kar “ima”. Jaz situiram sama sebe. Lep sem zakljucila magisterij, se specializirala na svojem podrocju, nasla dobro sluzbo… vec zasluzim, kot partner. Vzdrzujem se sama, pa tudi privoscim si lahko veliko. Nikoli mi na kraj pameti ni prislo, da bi bila odvisna od moskega.

Jan, prav vprašaš se kam je šel ta svet… Sem že razmišljala, da v takem primeru, da bi bila samska niti povedala ne bi moškim kje in kako živim… Očitno se ljudje lepijo samo še na denar, zato so pa večinoma nesrečni!

jaz bi se na tvojem mestu fokusirala na otroka in sluzbo. ce pride kdo mimo ok poves da niti za zajebancije in se tako hitro loci plevel. je tezko ni pa nemogoce. poznam kar nekaj zensk ki so dobile normalnega moskega ki je sprejel otroka iz prvega zakona… kot si rekla je bil bivsi dobro situiran tako da verjetno nimas tezav z dobro prezivnino ostalo pa zasluzis sama. ce si vajena bogataskega zivljenja je mogoce cas da zacnes cenit svobodo cetudi moras spustiti kriterije kar se tice denarja in cesa si lahko privoscis. bodi rajsi srecna da imas streho nad glavo da tvoj otrok ne bo cutil pomanjkanja.. se da bit urejena tudi za manj denarja. je pa res da verjetno ne bos mogla si privoscit luksuza. jaz bi rajsi ostala sama in srecna kot pa z nekim kretenom.

Odgovor na objavo uporabnika
hsshhs, 13.10.2021 ob 09:29

jaz bi se na tvojem mestu fokusirala na otroka in sluzbo. ce pride kdo mimo ok poves da niti za zajebancije in se tako hitro loci plevel. je tezko ni pa nemogoce. poznam kar nekaj zensk ki so dobile normalnega moskega ki je sprejel otroka iz prvega zakona… kot si rekla je bil bivsi dobro situiran tako da verjetno nimas tezav z dobro prezivnino ostalo pa zasluzis sama. ce si vajena bogataskega zivljenja je mogoce cas da zacnes cenit svobodo cetudi moras spustiti kriterije kar se tice denarja in cesa si lahko privoscis. bodi rajsi srecna da imas streho nad glavo da tvoj otrok ne bo cutil pomanjkanja.. se da bit urejena tudi za manj denarja. je pa res da verjetno ne bos mogla si privoscit luksuza. jaz bi rajsi ostala sama in srecna kot pa z nekim kretenom.

 

Ona pišie, da je bil on njena ljubezen. iz tega sklepam, da ga nima za kretena in, da je njej bilo z njim super.

 

Sem star 35 let z redno službo, svojo hišo. V glavnem priskrbljen kar se tiče materialih stvari.

Znam kuhat likat prat..

Bil sem dolga leta samski, ker pač v moji osebni naravi je tak da ne vzamem vsake ki stoji za vogalom in tudi tistih za eno noč ne.. Ja sem drugačen moški od ostalih ki skočijo na vse kar leze in plazi.

Sem tud spoznal pred letom punco z 1mesecno hčerko in sem zelo srečen za vse tri nas in tudi ona je srečna z mano.. Upam 🙂 hčerko sem vzel kot svojo….. Hočem rect da tudi samski normalni moški obstajajo v takih letih. Ampak financ ministra nekomu pa ne mislim igrat. Na koncu je pa vse stvar dogovora in narave obeh oseb če sta kompatibilna

Jaz sem v tej kategoriji, star sem 39 let, menda privlačen, vsekakor postaven. Imam prihodek 17k mesečno, že kar nekaj let. Živim razkošno in si privoščim tisto, kar mi v določenem trenutku paše. Samski sem po svoji izbiri. Dolgčas meni ni nikoli, 3-4 x tedensko imam tudi družbo v postelji cež noč, ostale dni posvečam samemu sebi in svojim hobijem. Za družbo imam cel spekter punc in žensk, od študentk do mamic. Meni se zdi, da se imam preveč lepo, da bi vsak dan gledal eno in isto in nikoli imel čas zase.

Ma dajte bluzit. Poznam kar nekaj mamic v 30ih, z otroki in so si uspele najti čisto ok moške, tako po videzu, kot tudi karakterju in denarnici. Dva moška v 30ih,sicer oba v vezi in z otroci sta mi na vprašanje, katero žensko bi izbrala, če bi bila na voljo mlada sočna samska 20 letnica in ena samska mamica, odgovorila, da tisto, ki bi jima bila bolj všeč in bi se z njo bolj ujela. Otrok gor ali dol. Tako da očitno moški ne razmišljajo ravno tako, kot tu pišete privoščljive coprnice.

No, no, tko hudo pa tudi ni.  Pri 34  letih bo verjetno sigurno še kdo prišel.

Sama isto ločena s 6 letnim otrokom. Spoznala super tipa brez otrok, zdaj sva že 14 let skupaj in imava še 2 otroka.

Tako da…. kar pogumno, pravi še pride.

Odgovor na objavo uporabnika
saj niste resni, 13.10.2021 ob 06:30

Ti si torej rabila psa čuvaja kateri bo sedel ob tebi in čakal na ukaz..

    Pravi moški je pes čuvaj, ki živi za svojo družino, jo brani in varuje.Vse ostalo je šrot.

Ne gre niti hitro niti lahko.

Kako podli prazni komentarji….obup

Odgovor na objavo uporabnika
Kr tko, 11.10.2021 ob 17:22

Pa ni čist tko, jaz kot ločenka z otrokom, stara čez 40 sem nekaj časa hodila z bogatim. Je reklel, da se mu ponujajo 20 letnice, pa ga to ne zanima. Jaz sem pa rekla, da me tudi ne zanima to, da je tip bogat. Se je s tem kar ven metal, ampak meni to ni bilo dosti, če ga pač nisem vzljubila. Niso vsi bogati oz normalno preskrbljeni tudi neumni in si ne želijo vsi, da je 20letnica z njimi samo zaradi denarja.

Vse temelji samo na denarju jst sem pristaš da oba delava in s tistim kar imava razpolaga a in lahko ravno tako razkošno živiva samo da oba veva da sva za to morala Delati

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 1782, 13.10.2021 ob 21:19

Vse temelji samo na denarju jst sem pristaš da oba delava in s tistim kar imava razpolaga a in lahko ravno tako razkošno živiva samo da oba veva da sva za to morala Delati

    Me pa lahko avtorica lahko kontaktiras in ti dam kak nasvet imam izkušnje s tem

Draga moja..odvisno kje moškega iščeš..al pa..zakaj sploh iščeš? Za bit srečna z nekom,moraš biti prvo srečna sama s seboj. Jaz imam 38 let..preden sem spoznal sedanjo partnerko sem bil 3 leta sam..od 25-28 leta..pred njo sem imel punco,ki me je zavrnila,nekaj dni kasneje sva se razšla,oziroma me je ona pustila. Po tem..nisem iskal. Bila je kakšna kratkotrajna “romanca”..in to je vse. Nekega dne pa se pojavi ona..moja sedanja partnerka. Imela je otroka starega 4 leta..od dneva ko sva skupaj,je kot moj. Skupaj imava še 2 otroka  Ne delam razlik. Hvala kurcu je njen bivši in oče njunega sina tak idiot,da dejansko nimamo stikov z njim in niti otrok jih noče imet. Ne išči..nima smisla..vse bo prišlo samo od sebe. Vzami si čas zase,vzami si čas za svojega otroka. To je zdaj bolj pomembno,kot pa kdo ti bo posteljo grel ali kej podobnega. Bodi skromna,bodi vesela,bodi srečna za svojega otroka. Hitro rastejo..da ti ne bo en dan žal,da si več časa posvetila iskanju nečesa kar trenutno ne potrebuješ. Pa srečno 😉

Dobrodošla v “Klub srečno ločenih”.

Nisi osamljen primer. To je globalen problem Evropejcev.

Nekoč se moški niso ločevali, so ostali z družino, tudi če je bilo daleč od idealnega. Takrat je bilo vse drugače, tudi stanovanja nisi dobil kar tako, so bila družbena. Danes je veliko ljudi na slabšem kot so bili takrat, nekateri se pa v kapitalizmu res dobro znajdejo, predvsem seveda moški. Zakaj bi tak moški, ki ima nekaj pod palcem pol ostal z žensko, ki mu ne ustreza več? Govorim seveda o tistih, ki res imajo in ne tistih, ki imajo še 26 let kredita na glavi in si ločitve sploh ne morejo privoščiti. Je pa tudi prav, da takšne ženske, ki so imele omenjene moške stopijo na realna tla in spoznajo krutost realnega življenja, jurja plače in nič luksuza.

Verjetno sem nesramna, sam tako je živela tudi moja sestra. Na zivce mi je šla, ko se je bahala kaj vse ima. No zdej je drugač, je ločena in prav je, da malo okusi grenkobo življenja brez denarja

Avtorica, samo nisi še srečala pravega, to je to. Pa  kaj ji eni pišete, da je otrok problem? Kaj pa Heidi Klum, Megan Fox, Madonna itd. – vse z več otroci od prej, vse v novih vezah?  Samo ker so slavne in bogate, ne?

Poznam dve mami s 3 otroci od prej in imata obe novega moškega, ena se je celo poročila znova. In to poročila z moškim, ki ima kar nekaj imetja, pa še v njegovi hiši živijo vsi skupaj. Celo njegova mama za njo reče, da kako je nevesta fejst. Še jaz viham kdaj nos, kako je to mogoče- pa je. Poznam pa tudi eno z 1 otrokom od prej, ki moškega nikakor ne dobi.

In jaz bi si na tvojem mestu iskala enega, ki je tudi sam oče, se mi zdi bolj enakopravno. Niti ne vam kaj bi delala s samskim moškim, ki nima pojma o otrocih, če sem jaz mamica.

Razmisli malo, samski v tebi vidijo nadomestno mamo, ne ženske, zato imaš problem.

Dandanes pa res ni več čudno, da ima ženska otroka ali več njih od prej, ker zakoni in zveze razpadajo kot po tekočem traku. Otroci pa ponavadi vedno ostanejo pri mamah. To je pač nova realnost.

New Report

Close