Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ne prenesem, da me kliče mami

Ne prenesem, da me kliče mami

Med seksom me kliče mami. Tega na prenesem. Vsakič znova mi priseže da tega ne bo več počel in pove da to ni nikakor povezano z njegovo mamo, mene pa vseeno odbija. Ko mi reče mami je kot bi me polil z ledeno mrzlo vodo. Takrat mi enostavno ni več do akcije. Zanima me kaj vi mislite, je ali ni povezano z njegovo mamo in kako the f_ck naj ga to odvadim.

Velikokrat mi tudi kakar naredim kaj zanj, kot je to delala njegova mama, reče hvala mami. Ne prenesem tega, nisem in nočem bit njegova mama. Sem njegova partnerka!!!

 

Ti to resno?

Reci mu, naj te kliče babi.

Dve črki bo pa že zamenjal. Če ne drugače, naj si z nečim zamaši nos.

Mamin sinko, še v postelji ne more brez nje. Ti samo bejži kolikor daleč in hitro te noge neso.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 9063, 12.12.2022 ob 02:14

Reci mu, naj te kliče babi.

Dve črki bo pa že zamenjal. Če ne drugače, naj si z nečim zamaši nos.

Ma 😄

Kao pa sta z mamo sicer? Mi smo imeli znanca, ki sta z mamo imela razmerje celo življenje. S tem ga je držala pri sebi tudi na stara leta. Ogabno!

Tudi jaz, ko mi prihaja vanjo jo kličem mami, mi res hudo špricne ob tem. Zgleda mam tud jaz fetiš na mamice…

Mami mu je že od rane mladosti masirala tistega malega lulčka, pozneje sta pa še kaj več odkrila 🙂 ko je bil dovolj veli 🙂 In to mu je ostalo in tako je mami želela. Navezati ga nase za vsako ceno. Po moje je najboljše, da ga pustiš….tudi če je dober v postelje se ve zakaj 🙂 Mami bo pa vesela in srečna, ko bosinek samo njen….

Bolano! Bolana navezanost na mamo.

Odgovor na objavo uporabnika
Partnerka ne mami, 12.12.2022 ob 01:51

Med seksom me kliče mami. Tega na prenesem. Vsakič znova mi priseže da tega ne bo več počel in pove da to ni nikakor povezano z njegovo mamo, mene pa vseeno odbija. Ko mi reče mami je kot bi me polil z ledeno mrzlo vodo. Takrat mi enostavno ni več do akcije. Zanima me kaj vi mislite, je ali ni povezano z njegovo mamo in kako the f_ck naj ga to odvadim.

Velikokrat mi tudi kakar naredim kaj zanj, kot je to delala njegova mama, reče hvala mami. Ne prenesem tega, nisem in nočem bit njegova mama. Sem njegova partnerka!!!

 

Preprosto mu odgovori: “O, sine, kako ti veš, kaj mamici paše.”

Če ga bo vzburilo, iskreno upam, da ne bosta spočela kake hčere.

I bog pomagi.

Zalep mu usta resno. Poskus se temu nasmejat. Bolj ko bos o tem manjkrat bosta sexsala in se ne bosta vec razumela. Zdaj je vajina veza na preizkusnji.

Me pa zani.a

Kako je to zgledal ko si bila punca njegova.

Oz kdaj je zacel s tem.

Ce od zacetka tega ni pocel je vedel da je narobe.

Tko narobe kot bi rkel.

Oo hcerka to mi deli.

 

🤣🤣

o moj bog… a že imata otroka… sem mislila,da bi te zato mogoče klical mami skupaj  z otrokom sicer ne pa med sexom, da ti pa med sexom reče mami je pa no go… če pa te to po mamici svoji klice – je pa sploh grozljivooo… kaj je z mamo sexsal al kaj???

 

Lahko da gre za fetiš. Če ne, gre lahko za napačne vzorce iz mladosti, ki jih boš odkrila, če boš iskreno raziskala njegov odnos do svoje mame in ju opazovala v njuni dinamiki.

Glede fetiša ti lahko v iskrenem pogovoru pove on sam, če je temu tako. Če gre za napačne vzgojne prijeme se lahko sam niti ne zaveda, da je kaj narobe in tudi ne bo priznal. Tukaj je ključna mama in pa seveda oče, če je kje naokoli. Če ga ni, ga je verjetno smiselno kontaktirat, zakaj je odšel.

Pri sebi boš morala sprejeti odločitev, če je tvoja ljubezen do njega tako močna, da boš “mamico” sprejela kot del njega ali mu pomagala in stala ob strani pri terapijah.

Srečno!

P.S. sam imam fetiš na stopala. Pa mi gre moja draga tudi naproti, ko si jih želim poljubljat med najino intimo.

Odgovor na objavo uporabnika
MMtarzan, 14.12.2022 ob 10:17

Lahko da gre za fetiš. Če ne, gre lahko za napačne vzorce iz mladosti, ki jih boš odkrila, če boš iskreno raziskala njegov odnos do svoje mame in ju opazovala v njuni dinamiki.

Glede fetiša ti lahko v iskrenem pogovoru pove on sam, če je temu tako. Če gre za napačne vzgojne prijeme se lahko sam niti ne zaveda, da je kaj narobe in tudi ne bo priznal. Tukaj je ključna mama in pa seveda oče, če je kje naokoli. Če ga ni, ga je verjetno smiselno kontaktirat, zakaj je odšel.

Pri sebi boš morala sprejeti odločitev, če je tvoja ljubezen do njega tako močna, da boš “mamico” sprejela kot del njega ali mu pomagala in stala ob strani pri terapijah.

Srečno!

P.S. sam imam fetiš na stopala. Pa mi gre moja draga tudi naproti, ko si jih želim poljubljat med najino intimo.

Kaj pa ima njena mama s tem? Saj ga ni ona vzgajala. Prav tako mu ni mama ampak tašča.

On ima rese probleme. Če ne uideš jih boš kmalu imela tudi ti.

Monove glupe petorazredne vroče zgodbe za  cmeravke 🤣🤣🤣

Kaj vse smo že tuki prebral!

Jaooo ženske, ni čudno da je tolk homičev ker ste glupe v glavo

V Španski kulturi rečes mami (mamita) ali papi (papichulo) tistemu s katerim imaš seks. Latinote to ne moti, tebe moti. Zakaj je temu tako, vprašaj sebe.

To nima veze z njegovo mamo, on bi rad, da si ti njegova mama, da imas skrben in ljubec odnos do njega kot mamica do otroka.

Imata otroke?

Meni bi se pritisk dvignil ze ob tem, da me moz na splosno klice mami, kot je to navada v marsikateri druzini. Bljak! Nisem njemu mama! Mama sem najinim otrokom in nikomur vec!

Kaj ste psihoti,vpršajte se kak odnos ste imeli s svojimi starši.

Mogoč misli mami njegovih otrok.

Mogoče ti samo nagaja, ker ve da te moti.

Boljs da te klice mami kot pa oči

Moja je tudi mami ali mamek. Že 30 let. Preprosto zaradi otrok, ki jih imava. Niti enkrat samkrat tega nisva povezovala z mojo mamo. Odkar sva starša, je moja mama mama, in nikoli več mami. Torej, če nimata otrok, nima razloga, da te kliče mami. Če te vseeno, ga skenslaj. Celo življenje bo na mamini zizi.

Ponočnjakinja

ja dobro si ji napisala. ti to resno??    mislim užassss.  polegvseh problemov s kerimi ljudje pridejo na dan. in premalo dnarja, zdravja, prevče dela,  mislim same resne teme.  tej pa ni všeč beseda, ki ji reče med fukanjem.  jaz mislim ,da se vidva morata pogovrit kaj je komu v sexu všeč. karkoli že je. jaz sme imel velik teh pičk.  večini žensk je okvirno všeč. nasilje, bdsm, quicky, taki maldostni  hitri fuk,  z nezancem,  avantura, varanje in incest.  to so ženske fantazije.  pa ga z dildtomom pofuki v rit in mu reči. bo mamica zate poskrbela.  verjetno si mal odolgočasna v posli.   še malo pa boš  kupovala baterije.  pa pripel njega sme gro pa naj pove, kaj o tebi.    ja mami ma najboljšo pizdo. hahahahahaha  mami mami mami mami prihaja mi, mami na . hahahaahhahaha  ojojoj  kakšna kriza. a je to res potrebno tukaj???

Glede na to da delata Deco je že prav da ti pravi mami.

Iz heca rata deca

Nekatere ljudi, so sicer bolj redki, a so, podzavestno vzburja ideja, da med seksom lahko pride do spočetja. Pač prastar naravni nagon. Dvomim, da ima kaj veze z njegovo mamo. Če ti tega ne prenašaš in imaš seveda vso pravico do lastnih čustev, je to velik problem. Jaz bi ga vsakič, ko bi me tako poklical, tisti trenutek odrinila proč, se oblekla in odkorakala iz prostora. Konec akcije, brez pardona. Ko bi nekajkrat ostal na suhem tik pred vrhuncem, bi ga že izučilo. Me pa zanima, zakaj tako zgražanje, ko pa moški šeška žensko in se gresta “ati, a sem bila poredna”, je pa to vsem sprejemljiva seksualna igrica.

New Report

Close