Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ne prenesem njegove ogabne navade

Ne prenesem njegove ogabne navade

😂🤣😄 Da na krožnček 🤣, pomaga po mojem pri hujšanju ☺☺☺

Odgovor na objavo uporabnika
Frida917, 29.09.2022 ob 20:48

O skor sem bruhala!!!!!!

Bljak

Fuj in fej!!!!!!!prvic slisim kaj takega. O moj bog kaj vse hodi po tem svetu.

Kr na bruhanje mi gre!!!!!!

Ti ki hodiš na wc na trdo pod tuš ja 😂☺☺☺

Daj, saj ne more biti nihče v resnici tak pacek. To samo malo pravuciraš, a?

Sam res…ooo fuj

Odgovor na objavo uporabnika
Reginca, 29.09.2022 ob 20:20

Že leta mi mož načenja živce s svojo ogabno, odurno navado. Trenutno sva na točki v zakonu, ko si greva zelo na živce in jaz osebno razmišljam samo še o ločitvi. Zanj ne vem, ker se težko pogovarjam z njim, ker mi gre tako zelo na živce. Sigurno njegova navada, ki sem jo leta “prenašala” ne gre na roko.

Njegova ogabna navada je, da grize postrižene nohte in to sigurno vpliva tudi namoj pogled in odnos do njega. Dejansko si jih postriže, opere pod vročo vodo, jih da na krožniček in jih nato pred televizijo grizlja. Še v življenju nisem srečala nikogar s tako odurno navado. Včasih sem enostavno odšla stran, ko je začel z grickanjem, sedaj pa bi mu najrajši tisti krožnik z nohti vred zabila v obraz. Hčerka, je že nekajkrat bruhala, ko ga je videla. Njemu pa to ni nič takega, kaj šele da bi skrival. Reče samo naj pa stran gledam, če se mi gravža. Ja, se mi gravža in s tem vedno bolj tudi on. Ne da se mi več!

IZMIŠLJOTINA….

Zakaj bi morala zdrzati zaradi otroka? Lahko so vsi bolj srecni,ce se locita. Saj kot sem jaz prebrala,tudi otroku to ni vsec…

na kroznicku za jest di nohte zbira… o fuuuuj… a papirnatega robca ne premore.

 

Ja ok no ce priznam tud jaz sm si ze grizla nohte na roki pa potem dala v usta pa grizla naprej.

Si pogrizem nohte in jih “na suho” pljunem na tla. Od tam dalje ne obstajajo več zame. Kaj takega, kar piše avtorica izpred lanskega leta, pa še ne. Upam, da sta ločena in naj si nabavi nekaj za grickljat, da mu ne bo dolgčas cele dneve.

🤣🤣🤣🤣 temu se reče prilagajanje. Verjetno tudi ti delaš kaj takega, da se njemu gabiš pa je pridno tiho.

Zakaj jih prej opere?

A na nogah jih pa direkt griča, ker mu je škoda ščipalc nucat na dveh različnih koncih in krožnike mazati? 😆🙃☺️☺️☺️

Evo sem se nasmejala do solz. 🤭🤣😀🤣

Če pa spremenim zapisano v sliko, pa o fuj, to že ne more biti res, ampak kot pravi Popay, vse je možno 🤣

Dobro da ne grize sosedovih na nogi.

Daj mu neko omakco zraven, da bo lahko nohtke not namakal. Lahko še malo alkohola dodaš not, da mu bo sprot žnable razkužilo.

Daj mu ga na krožnik še zdrkaj, da bo imel omakico za zraven. Da ne bo tako suho.

    In mi ti verjamemo. Pa kaj res nimaš kaj bolj pametnega za počei kot si izmišljevati take brez vezne zgodbice.

Ti imaš tudi sigurno kako ogabno navado. Vsi imajo neko navado, ki je drugi ne prenašajo…
Ženska. Pojdi stran in ga reši muk… Si smotana… Take niste za zveze. Če ne bi bili nohti, bi bilo pa nekaj drugega… Dobesedno si vedela od začetka, da to dela in se zdaj pališ… Odtrgana…

Marš ogabna tema fuj, ogaben naslov, čeprav ni tako hudo, kot da bi si z glavo med nogami prdce vohal. Pa zakaj si nisi mogla zmislit boljšega naslova??

Odgovor na objavo uporabnika
Kumarica, 30.09.2022 ob 13:37

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimnež, 30.09.2022 ob 11:39

Ej provokatorca, posoliš jih in jih skupaj pogrizeta pa je… Pa zraven še fumare in flašo vina. Dober tek.

Kaj ste to za eni prasci z bolano domišljijo!!!

Meni se zdi, da so boljši s gorčico ali ketchupom… mljask,… 😁😁😁

New Report

Close