Najdi forum

Naslovnica Forum Style.Over.Net Opravljivka Ne razumem, komu lažejo ženske, polne botoksa in make-upa: Sploh veste, kaj si želite?

Ne razumem, komu lažejo ženske, polne botoksa in make-upa: Sploh veste, kaj si želite?

Vsak dan srečujem dekleta, ženske, mlade in zrele, ki ne sprejemajo svojega naravnega videza. Želijo si postati še lepše, še boljše, dokler se same ne zavedajo, kaj v resnici je lepota.

Ravnajo si lase, jih barvajo, na obraz nanašajo sloje pudra in tako uničijo lepoto, ki jim jo je dala narava. Postanejo blede – brezoblične barbike. S takim videzom lahko pritegnejo le prav tako brezosebnega moškega, ki jim bo ponudil kratko zakonsko igro, ki se bo na koncu zaključila s prevaro.

Ali to pričakujete od princa, pri tem pa sami niste princesa?
Če si oblečete najlepšo obleko, poudarite prsi, si naličite obraz, frizuro uredite »v nulo« in odidete v klub – tam lahko najdete le infantilnega dečka, s katerim boste lahko manipulirali ali pa boste naleteli na norca in prevaranta, ki mu je pomemben samo videz. Vse to se konča s solzami in preklinjanjem usode.


Ker moški pa sprejemajo svoje od narave dane nogice… in si omislijo Ferrarija oz. starega BMWja, če prvo ne rata?

De omnibus disputandum..

OK.. če odmislimo česanja tistih nekaj pramenov lask preko pleše in podobne moške oholosti, so si ljudje postali isti.

Snapchat kirurgija je najnovejši absurd, kjer ljudje želijo izgledati enako kot njihov obraz pognan skozi fotgrafske filtre omenjega socialnega omrežja (ki z veseljem za vami vohuni!).

Dolgo mi ni bilo jasno, zakaj se ljudje sploh odločajo za plastično kirurgijo.. potem se je zgodila kombinacija dveh dokumentarnih oddaj, ki so to pojasnile.

Enaj je britanska Sculpture diaries kritika in novinarja Waldemarja Januszczaka.. od Wilendorfske Venere do danes.. smo šli ljude dolgo pot simbolik in upodabljanja svojih teles.
Če so se antični grki dolgo časa trudili ujeti foto-realistično upodobitev človeka (začeli so z bolj 2D kipi egipčanskimi kopijami).. se je v trenutku, ko so to fotorealističnost ujeli, zgodilo nekaj zanimivega.
Samo ena generacija kiparjev je upodabljala v tem realističnem stilu. Zakaj?
Waldemar Januszczak ponudi odgovor: Navadnih realisitčnih ljudi je poln svet okoli nas. Zakaj bi imel potem še kip, ki izgleda enako?
Takoj naslednja generacija kiparjev je začela upodabljati NADljudi.. anatomsko nekorektne (manj reber npr.!), a estetsko z zlatim rezom nadgrajenimi.

Nekaj podobnega sedaj plastična kirurgija kipari v živo.. še manekenke si odstranjujejo rebra (samo grki so to počeli kipom, kirurgi ljudem!).

Drug dokumentarec, katerega naslova se ne spomnim, pa je govoril o Hollywoodu, kjer je beseda naletela prav na vse te predelane ksihte.
Coppola je to komentiral pred časom, da v Hollywoodu ni moč najeti igralke po 36 letu starosti, ki bi bila z obrazom sposobna odigrati ves nabor človeških emocij (posledica botoksa in plastičnih kirurgij, ki obraz okameni in omrtvi mišice potrebne za izražanje čustev in mikroizrazov).
Drug človek, žal se ne spomnim imena, je to pokomentiral takole: “Hollywoodčani ne opazijo, da so čudni v svoji plastični negibnosti obraza. Zakaj? Ker so vsi ostali okoli njih enaki!”

Si fueris Romae, Romano vivito more; si fueris alibi, vivito sicut ibi – Če živiš v Rimu, živi kot vsi v Rimu; če živiš drugje, živi tako kot živijo tam.

De omnibus disputandum..

Še dolgo nazaj sem tudi sama razmišljala o uporabi botoxa, potem sem si premislila. Opazila sem, da je postaran obraz, ki je zmožen delat normalne mimike, veliko lepši in bolj normalen. Nekako si si še vedno podoben. Zbotoksiran obraz pa s časoma popači in predrugači videz, da si ljudje sploh niso več podobni. To se je recimo zgodilo igralkam Helen Hunt, Rene Zellweger, Meg Ryan in mnogim drugim. Botox, v mejah normale seveda, da odlične rezultate tja še do 48 leta. Naprej pa izgleda katastrofalno, sploh, če so ženske zgodaj začele z botoksom in polnili.


še ena ki nima pojma o botoksu in polnilu
prej ko začneš boljše je.
ker če prepozno začneš so gube že globoke in jih ne moreš čisto zabrisati.
katastrofalno pa izgleda,če ženske pretiravajo.
drugače ne.ga imam že 2 leti,polnila 1 leto pa noben sploh ne ve da ju imam.
toliko v vednost…


še ena ki nima pojma o botoksu in polnilu
prej ko začneš boljše je.
ker če prepozno začneš so gube že globoke in jih ne moreš čisto zabrisati.
katastrofalno pa izgleda,če ženske pretiravajo.
drugače ne.ga imam že 2 leti,polnila 1 leto pa noben sploh ne ve da ju imam.
toliko v vednost…
[/quote]
Moje mnenje je pa tako, da so vsa polnila, ki so trenutno v rabi, ravno tako botoks, na obrazu še kako očitna. Jaz jih opazim. Vedno. Mi pa na pamet ne pade, da bi šla koga o tem spraševati ali komentirati, ker ni moja stvar. Tako da na tvojem mestu ne bi bila tako zelo prepričana, da nihče ne ve, da uporabljaš polnila in botoks. Nekateri ljudje samo ne komentiramo.

Obstajajo pa seveda tretmaji, kjer rezultat zares izgleda naravno. Na primer tretmaji z ultrazvokom, laserjem itd., samo to so zelo drage terapije.

Ravno v tem tvojem opažanju je odgovor, zakaj so ženske takšne. Analiziraš jih do kosti, tiste naravne pa enostavno spregledaš. Zakaj ste moški takšni hinavci?


Moje mnenje je pa tako, da so vsa polnila, ki so trenutno v rabi, ravno tako botoks, na obrazu še kako očitna. Jaz jih opazim. Vedno. Mi pa na pamet ne pade, da bi šla koga o tem spraševati ali komentirati, ker ni moja stvar. Tako da na tvojem mestu ne bi bila tako zelo prepričana, da nihče ne ve, da uporabljaš polnila in botoks. Nekateri ljudje samo ne komentiramo.

Obstajajo pa seveda tretmaji, kjer rezultat zares izgleda naravno. Na primer tretmaji z ultrazvokom, laserjem itd., samo to so zelo drage terapije.
[/quote]
iz svoje izkušnje ti povem,če se ne spoznaš na estetiko enostavno ne opaziš.
ko enkrat vidiš prej- potem takoj opaziš.
moj komentar moje mami o sosedi,ki to uporablja:
kako je negovana.ja seveda…. pri 40 ti nobena krema ne dela čudežev…
in ne te laserji ne delajo čudežev.sem bila…. ampak sorry men je to naivno da pričakuješ da ti bo nek laser nApel kozo do te mere,da bodo gube izginile.
z laserjem če začneš dovolj zgodaj se bodo prve gubice malo kasneje pojavile….mogoče mini gubice malo zgladijo…
ampak pričakovati da bodo gube zaradi laserja izginile je NAIVNO.
laserji so bolj zato,da veš da narediš nekaj dobrega za svojo kozo(vzpodbudiš proizvodnjo kolegena)
ampak navadnemu smrtniku z druzino in minimalno plačo je to nadosegljivo(redno polnila,botoks,laserji)

Ampak-zakaj pa nasedate tem lažnim ženskam?


iz svoje izkušnje ti povem,če se ne spoznaš na estetiko enostavno ne opaziš.
ko enkrat vidiš prej- potem takoj opaziš.
moj komentar moje mami o sosedi,ki to uporablja:
kako je negovana.ja seveda…. pri 40 ti nobena krema ne dela čudežev…
in ne te laserji ne delajo čudežev.sem bila…. ampak sorry men je to naivno da pričakuješ da ti bo nek laser nApel kozo do te mere,da bodo gube izginile.
z laserjem če začneš dovolj zgodaj se bodo prve gubice malo kasneje pojavile….mogoče mini gubice malo zgladijo…
ampak pričakovati da bodo gube zaradi laserja izginile je NAIVNO.
laserji so bolj zato,da veš da narediš nekaj dobrega za svojo kozo(vzpodbudiš proizvodnjo kolegena)
ampak navadnemu smrtniku z druzino in minimalno plačo je to nadosegljivo(redno polnila,botoks,laserji)
[/quote]
Da, seveda zaradi laserja gube ne bodo kar čudežno izginile.

Vidim pa, da se zgoraj nisem dovolj natančno izrazila in midve primerjava dve različni stvari.
Eno je, kaj se po nekem postopku zgodi z gubami. Drugo pa, kakšni so še drugi efekti tega postopka na sam obraz kot tak – torej kako opazen je sam obstoj postopka in kako “naravno” ali pa nenaravno izgleda obraz po njem.
V zgornjem zapisu primerjam predvsem te druge, torej stranske učinke tretmajev, ne pa njihove efektivnosti v boju proti gubam in uveli koži.

Ali nekdo obraz s temi stranskimi učinki dojema kot bolj privlačenega oz. lepšega od obraza z gubami, je pa seveda stvar osebnega okusa in preference. Marsikomu se prvo zdi bolj moteče in neestetsko od drugega.

to kar si napisal je ne velik lari fari. Zakaj pa potem vsi moški padate na umetne ženske če so vam tako grozne? gledate samo na izgled, kera ima večjo rit, kera ima večje joške, polnejše ustnice itd. Tko da ne bluzi nekaj v tri dni


še ena ki nima pojma o botoksu in polnilu
prej ko začneš boljše je.
ker če prepozno začneš so gube že globoke in jih ne moreš čisto zabrisati.
katastrofalno pa izgleda,če ženske pretiravajo.
drugače ne.ga imam že 2 leti,polnila 1 leto pa noben sploh ne ve da ju imam.
toliko v vednost…
[/quote]

In kako veš, da nihče ne ve, da ju imaš? A res misliš, da bo kdo pristopil k tebi in direkt vprašal? Za hrbtom te obirajo pa do kosti. Seveda se opazi. Pa ne razumi napak, nimam nič proti temu, ampak se opazi, tudi če se ti prepričuješ v nasprotno.


še ena ki nima pojma o botoksu in polnilu
prej ko začneš boljše je.
ker če prepozno začneš so gube že globoke in jih ne moreš čisto zabrisati.
katastrofalno pa izgleda,če ženske pretiravajo.
drugače ne.ga imam že 2 leti,polnila 1 leto pa noben sploh ne ve da ju imam.
toliko v vednost…
[/quote]

Seveda se vidi. Ravno včeraj sem po nekaj tednih srečala nekoga, ki je zdaj očitno botoksiran. Bila sem tiho in tudi on verjetno misli, da se ne vidi. Obrazna mimika pove vse. Meni zgledate kot roboti.

to kar si napisal je ne velik lari fari. Zakaj pa potem vsi moški padate na umetne ženske če so vam tako grozne? gledate samo na izgled, kera ima večjo rit, kera ima večje joške, polnejše ustnice itd. Tko da ne bluzi nekaj v tri dni
[/quote]

Glej… enako se da napisati tebi (namreč, da je tvoje pisanje velik lari fari).
V pisanju ima prav – za določen tip ljudi. Se je pa treba zavedati, da je vseeno kar nekaj moških, ki ne pademo na te zadeve, enako kot je vseeno kar nekaj žensk, ki tega ne počno.
Saj tudi opisan ženski pristop sam po sebi ni problem – zoprno postane šele z jamranjem, zakaj ne deluje. V smislu tega da rezultat postopka ni večna sreča…

In kako veš, da nihče ne ve, da ju imaš? A res misliš, da bo kdo pristopil k tebi in direkt vprašal? Za hrbtom te obirajo pa do kosti. Seveda se opazi. Pa ne razumi napak, nimam nič proti temu, ampak se opazi, tudi če se ti prepričuješ v nasprotno.
[/quote]
enostavno zato,ker se ne spoznajo na to.
pa tudi pretiravam ne.
pri 30-40 se ne opazi.
po 45-50 se pa seveda vidi…
sam poglej si pevke pri 50…
pri izraziti mimiki se opazi ampak jaz je nimam tako da…

U, jebote, je 14 dni že minilo? Mater, kako čas hitro teče!

Vsi bi naravne ampak kot iz Instagram fotke haha
Naj ti zaupam skrivnost-ne obstajajo take ženske


enostavno zato,ker se ne spoznajo na to.
pa tudi pretiravam ne.
pri 30-40 se ne opazi.
po 45-50 se pa seveda vidi…
sam poglej si pevke pri 50…
pri izraziti mimiki se opazi ampak jaz je nimam tako da…
[/quote]

Tole je pa tako, da se ne opazi je zgolj zato, ker ponavadi nihče ne buli vate. Se pa potem zgodi poletje in če resnično ne obvladaš mejkapiranja v 0, se vidi.
Imam nekaj znank, ki so prepričane, da ne opazimo filanja, ampak to je zgolj njihova naivnost in če je opazil že moj mož, da je obraz sodelavke pri zgolj 42 čuden, potem…..
Je pa z gubami tako, mogoče se da nafilati obrazne, duševnih se ne da, in hudič je, ker samo tiste štejejo kar se zadovoljstva tiče, sploh po letu 50.

Samo v bistvu ste njihovi kritiki tudi njihovi največji oboževalci. Sej samo take opazite. Naravne pa spregledate, zakaj le?…

Tole je pa tako, da se ne opazi je zgolj zato, ker ponavadi nihče ne buli vate. Se pa potem zgodi poletje in če resnično ne obvladaš mejkapiranja v 0, se vidi.
Imam nekaj znank, ki so prepričane, da ne opazimo filanja, ampak to je zgolj njihova naivnost in če je opazil že moj mož, da je obraz sodelavke pri zgolj 42 čuden, potem…..
Je pa z gubami tako, mogoče se da nafilati obrazne, duševnih se ne da, in hudič je, ker samo tiste štejejo kar se zadovoljstva tiče, sploh po letu 50.
[/quote]
spremembe se sploh ne opazi.če res nazdorno ne gledaš(govorim za polnila)
kar pomeni,da kdor opazi mora res nadzorno gledati vate(beri buliti)
še jaz nebi opazila spremebe če se nebi slikala preden sem prvič šla…
dala sem minimalno…
botoks se seveda opazi šele,ko se smejiš oz mršiš


spremembe se sploh ne opazi.če res nazdorno ne gledaš(govorim za polnila)
kar pomeni,da kdor opazi mora res nadzorno gledati vate(beri buliti)
še jaz nebi opazila spremebe če se nebi slikala preden sem prvič šla…
dala sem minimalno…
botoks se seveda opazi šele,ko se smejiš oz mršiš
[/quote]

če se ne bi nič opazilo, potem je brez veze, da se pumpaš?
za vsako pri 40+, ki ima kar naenkrat visoke ličnice za večji zgornji žnabel kot spodnji je jasno, da je nafilana kot paprika.
potem čez čas si še oči zategnejo čez pol čela, da zgledajo kot zlobne kraljice iz pravljic.


še ena ki nima pojma o botoksu in polnilu
prej ko začneš boljše je.
ker če prepozno začneš so gube že globoke in jih ne moreš čisto zabrisati.
katastrofalno pa izgleda,če ženske pretiravajo.
drugače ne.ga imam že 2 leti,polnila 1 leto pa noben sploh ne ve da ju imam.
toliko v vednost…
[/quote]

Očitno ti nimaš pojma, ker si tako kot vse umetne napihnjenke, ki mislijo, da zgledajo lepo in da se sploh ne opazi. In ker ti noben ne upa v fris povedat kaka zagledaš in te vprašat, kaj si naredila iz sebe, se filaš in filaš vse do neprepoznavnosti.

Sicer pa. Zakaj pa si se nafilala, če ni razlike? Daj to mi razloži. Prosim.

In če bi botox samo zakrival gube…zakaj pa potem vse zgledajo kot zabuhle race, za katere ne veš al je žalostna, vesela…ko se nasmeji se je zaprejo oči, usta pa so še vedno zaprta…res dobro zakrivanje gub.
Hohohohohoho.

Meni se smilijo. Ko jih vidim me stisne pri srcu kakšna to notranja beda človeka žene v ta dejanja. Nimajo se dovolj rade, ne spoštujejo se dovolj, sebe podcenjujejo. Iz silne potrebe privleči prave osebe vlečejo kot čigumi nase ravno NEprave oz nekvalitetne. Enako notranje poškodovane in površinske kot so same. Ne bo iz tega neke globine osrečujočih odnosov. To je ta žalosten paradoks. Mislim si, da so desperate, obupane. Meni je prav žalostno. In seveda je potem to droga in namesto rahlo otečenih drobni ustnic (kar se tudi še vedno precej vidi čeprav vsaj te ne izgledajo kot opičja ritka) nadaljujejo vse do oči, ki postanejo zlobnega izgleda. Sila sila žalostno kam je Ženska dandanes prišla.

Očitno ti nimaš pojma, ker si tako kot vse umetne napihnjenke, ki mislijo, da zgledajo lepo in da se sploh ne opazi. In ker ti noben ne upa v fris povedat kaka zagledaš in te vprašat, kaj si naredila iz sebe, se filaš in filaš vse do neprepoznavnosti.

Sicer pa. Zakaj pa si se nafilala, če ni razlike? Daj to mi razloži. Prosim.

In če bi botox samo zakrival gube…zakaj pa potem vse zgledajo kot zabuhle race, za katere ne veš al je žalostna, vesela…ko se nasmeji se je zaprejo oči, usta pa so še vedno zaprta…res dobro zakrivanje gub.
Hohohohohoho.
[/quote]
a zakaj????
ker hujšanje je naredilo svoje.
šla sem,da se ne skiram.zato.
gube sem zmanjšala.
razlika je ampak le če načrtno gledaš v določen del obraza.
se ti vidi da se ne spoznaš…

ženske izgledajo zabuhle ker imajo napumpane lice z polnili(jaz tega nimam)
je velika razlika med naravnim videzom in umrtnim-pretiravanjem.


a zakaj????
ker hujšanje je naredilo svoje.
šla sem,da se ne skiram.zato.
gube sem zmanjšala.
razlika je ampak le če načrtno gledaš v določen del obraza.
se ti vidi da se ne spoznaš…

ženske izgledajo zabuhle ker imajo napumpane lice z polnili(jaz tega nimam)
je velika razlika med naravnim videzom in umrtnim-pretiravanjem.
[/quote]
Sama se sicer ne botoxiram, poznam pa zadevo precej dobro. Prej ko se začneš, bolje je. Pri 25-ih je ravno prav 🙂 Sicer pa nima smisla prepričevat prepričane 🙂 Pazi samo, kam hodiš in da ne pretiravaš. Bi ti pa rada svetovala eno super kremico, ne bom je imenovala, malo pobrskaj po spletu, začne se na B 🙂

New Report

Close