Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ne razumem moža kot, da nismo v 21. stoletju – ta njegov pogled na svet ni za nikamor.

Ne razumem moža kot, da nismo v 21. stoletju – ta njegov pogled na svet ni za nikamor.


In kam bo vse te znamke nosila? Kaj pa bo ena najstnica z dg, armani, vrsaci?
Kaj če njej to?

Spet ti s tvojimi zgodbicami o hčerki.
Resno potrebuješ zdravljenje!

Spet ti s tvojimi zgodbicami o hčerki.
Resno potrebuješ zdravljenje!
[/quote]
Ja, pa če jo puberteta daje, mamo namreč, ona bi rada bila najstnica pri štiridesetih kot opisuje domnevno hčerko, če ta sploh obstaja. 🙂 Je treba zastopit ne, da veliko žensk danes pri štiridesetih prehaja v adolescentno obdobje in tam tudi ostane. 🙂

Imam tri odrasle otroke, nikoli nismo gledali na znamke, le kam pa bi prišli?
Močno pretiravaš tako ti, kakor hčerka. Vse ji dati, vse ji kupiti, a bo potem sploh še imela kakšno željo, ali ji boste že vnaprej vse ugodili? Taka vzgoja je zelo slaba, taki otroci so večno nezadovoljni in nimajo več nobenih želja in hrepenenja.
Težko razumem tudi, kako vam uspe ugoditi vsem hčerinim muham.
Skratka, vzgoja, adijo pamet.

Joj kot bi brala svoje spomine, dve najstnici, ki sta bili radi urejeni po svojih zamislih včasih nemogoče ampak to je minilo in odrasli sta v odgovorne in delovne mamice, žene.
Ko bo hči odvisna od svojih financ se zadeve uredijo. Zgodovina se ponavlja, tudi sama sem bila zahtevna in nosila samo najboljše od najboljšega, pafumi, torbice, čevlji….. Ko so financ ministri odšli (starši, sem jim hvaležna) sem svoje zahteve prilagodila svojim oz. družinskim financam.
Tako je pač, enkrat se živi! Danse sem zadovoljna babica in imam lepe spomine na otroštvo in odraščanje!

jaz ji pa verjamem, ker je bivši mož isti kot ona, iz sina je naredil manekena, madonca, vse najdražje firme ima pubec na sebi … ampak pri 30-ih še vedno ne rabi nič delat, niti dneva delovne dobe nima niti nobene šole končane … je pa lep in težki frajer v mestu … kako je ponosen, ko ga prijatli sprašujejo, kje je kupil to jakno, majco, …

puhloglavka, plehkoglavka 🙂

1. Imenovalnik hči hčeri hčere
2. Rodilnik hčere hčer, hčera hčer, hčera
3. Dajalnik hčeri hčerama hčeram
4. Tožilnik hčer hčeri hčere
5. Mestnik pri hčeri hčerah hčerah
6. Orodnik s hčerjo hčerama hčerami

Ti si pa moja hčerka :-).

Tudi mi smo svoj hčerko razvajali kolikor se je dalo. Bila je nadpovprečna v šoli, študirala je zahteven študij in smo ji kupili vse, kar smo lahko. Danes je odlična mamica, ima službo, ki jo je dobila sama, je poročena in dobila je dobrega moža.

jaz dodajam vprašalnice:
IMENOVALNIK Kdo ali kaj?
RODILNIK Koga ali česa?
DAJALNIK Komu ali čemu?
TOŽILNIK Koga ali kaj?
MESTNIK Pri kom/O kom ali pri čem/o čem?
ORODNIK S kom ali s čim?

lep deževen dan za ponovitev oz. ponovno učenje 🙂

Tudi jaz sem mama najstnice in tudi naša sledi modnim trendom, čeprav ima očeta, ki nima čisto nobenega posluha za modo. Pri nas se vedno že doma pogovorimo kaj bomo kupili, komu, ali to res NUJNO potrebuje, koliko denarja bomo zapravili in predvsem kakšna kakovost je sprejemljiva. Včasih kupiva tudi kakšno znamko, velikokrat pa pristaneva v čisto navadnih trgovinah kot je npr. C&A kjer za nizko ceno dobiva kvaliteten kos. To potem skombinira in brez travm živi naprej, čeprav ji je včasih treba nekajkrat pojasniti, da nima samo ona potreb ter da so prioritete tudi drugje. Od kar smo po sili razmer po nakupih zanjo poslali moža, ki tudi sicer normalno nakupuje zase, ni nobenih problemov več, saj mu je čisto jasno kakšne so cene, ponudba in ne nazadnje tudi kvaliteta.
Razmisli malo, mogoče res pretiravata, sploh če misliš, da mora biti najstnica vedno od glave do peta zrihtana v nulo.
Si ti vedno zrihtana, imaš vsako sezono povsem novo garderobo, čeprav je lanska še vedno OK?
Kako potem sploh hodita naokrog z možem, če je on bolj švoh na tem področju? V življenju so še kakšne druge vrednote, cunje konec koncev res niso nekaj za kar bi bilo vredno travmirati.


lepo, res je vse!

To bi monovske neznalke slovenske slovnice usvojile edino tako, da bi bil ob vsaki napačni rabi izbrisan njihov prispevek.

Moškim je itak škoda denarja za čisto vsako stvar. Naš fotr je še vedno tak. S tem, da tvoj mož misli, da bo hči cel teden nosila ene hlače ter eno majico. Moj fotr je mislil, da bom nosila iste kavbojke ter isto majco po cel mesec ali pa vsaj ene 14 dni. Jp tak butl je. Škoda dnarja za čisto vse kar je možno. Kar se pa tebe pa hčere tiče…..OBE sta orng usekani. Mula te orng j.e.b.e. u glavo ti si pa toliko neumna, da padeš na vse fore. 3/4 od vsega kar ji ti kupuješ ona tudi v sanjah ne rabi.

Tamala naj gre delat naj plača doma svoj del stroškov, potem naj se pa afna z dragimi cunjami in fasado, če ji bo kej keša še ostalo.

Vse povedano. Kratko in jedernato. Mi je všeč.

New Report

Close