Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ne razumem. Preprosto ne razumem: "Mož nasilen že od leta 2016". Baba pa nič???????????

Ne razumem. Preprosto ne razumem: "Mož nasilen že od leta 2016". Baba pa nič???????????

Predlog, kaj naj ženska naredi???
STRAN OB PRVEM UDARCU!!!!!!!!!!!!!!!
To je že skrajna situacija, prvi udarec!!!
Ne pa, da je z njim 5, 10, 15 let, potem hoče pa stran. Ja, jasno, da se descu zmeša, če mu je bila pa 15 LET NA VOLJO, DA JI LOMI REBRA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

STRAN TAKOJ OB PRVEM UDARCU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Kaj bi ve zdaj rade nekaj filozofirale in se šle ene razumevajoče samarijanske matere tereze????!!!!

ŽE PRVI UDAREC POMENI SKRAJNE RAZMERE!!!!!!!! Kaj imaš tu zdaj za praskat???????????????????
[/quote]
Pa saj gredo stran in to plačajo z življenjem… v velikih primerih. Sem ti jih samo nekaj navedla. če imajo srečo, pa preživijo napade…
Jaz sem te vprašala za nasvet kaj naj naredijo,da bodo varne, da bodo lahko v miru in varno živele.
pa resno kakšna tableta za pomiritev ti ne bi škodila, ker s svojim pisanjem spominjaš na ponorelega deca, ki se ne zmore kontrolirati. To dretje in klicaji, vprašaji, ni to normalno. Odraža v začetni fazi enak problem nezmožnosti samokontrole kot ga imajo prav ti deci v začetnih fazah. Kritiziraš tisto, kar očitno delaš sama.


je psihično nasilje, zmerjanje. Popucaj pred svojim pragom, nastavi si ogledalo. Tvoj zapis je ogledalo psihičnega nasilneža.


Pa saj gredo stran in to plačajo z življenjem… v velikih primerih. Sem ti jih samo nekaj navedla. če imajo srečo, pa preživijo napade…
Jaz sem te vprašala za nasvet kaj naj naredijo,da bodo varne, da bodo lahko v miru in varno živele.
pa resno kakšna tableta za pomiritev ti ne bi škodila, ker s svojim pisanjem spominjaš na ponorelega deca, ki se ne zmore kontrolirati. To dretje in klicaji, vprašaji, ni to normalno. Odraža v začetni fazi enak problem nezmožnosti samokontrole kot ga imajo prav ti deci v začetnih fazah. Kritiziraš tisto, kar očitno delaš sama.
[/quote]

Pri nas ste varne, zaščitene in pribiligirane, ne glede kaj počnete, pamet bi vam pa prav prišla, bi dosti lažje živele same in drugi z vami, to pa vsekakor.

Če bi pa rade bile žrtve, pojdite v Savdsko Arabijo in boste to res postale, vam ni treba tu igrat žrtevin hinavit s polno ritjo in noro betico..


Pa saj gredo stran in to plačajo z življenjem… v velikih primerih. Sem ti jih samo nekaj navedla. če imajo srečo, pa preživijo napade…
Jaz sem te vprašala za nasvet kaj naj naredijo,da bodo varne, da bodo lahko v miru in varno živele.
pa resno kakšna tableta za pomiritev ti ne bi škodila, ker s svojim pisanjem spominjaš na ponorelega deca, ki se ne zmore kontrolirati. To dretje in klicaji, vprašaji, ni to normalno. Odraža v začetni fazi enak problem nezmožnosti samokontrole kot ga imajo prav ti deci v začetnih fazah. Kritiziraš tisto, kar očitno delaš sama.
[/quote]

Lej, čakaj, ti nekaj ne razumeš!!!
Ženska naj gre stran TAKOJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
NE PO 10, 15 LETIH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kolikokrat si ti pritisnila roko ob vročo ploščo, da si poštekala, da nekaj ni v redu???? Si roko polagala na ploščo 5, 10, 15 let ali kaj????????? In si po 15 letih ugotovila, da trpiš bolečine, ker polagaš roko na vročo ploščo?????????

Mislim, a te ženske niso odrasli ljudje ali kaj??? A “vzorec iz otroštva” deluje tudi v zvezi z vročo ploščo na štedilniku???? Da traja 15 let, da “razreši vzorec”??????

Ne govori, da so šle ženske stran in jih je desc ubil in imaš to za argument, da bolje, da sploh ne gredo stran, ali kaj?????????????? STRAN NAJ GREDO TAKOOOOOOOOOOJJJJJJ!!!!!!!! Kaj je treba tlele še psihoanalizirat, no??????!!!!! A ti držiš roko na vroči plošči, da poštekaš, da te peče in povzroča bolečino, ali roko odmakneš TAKOJ???????
A res ne skapirate razlike???????????????????????????????????????????????????????????????????????

V nekaterih druzinah gre tud tako.
Najprej jo ljubi, lepo skrbi za njo. Jo ima, kot kraljico.
Tako jo ljubi, da zeli , da naj ne hodi na kavice brez njega.
Sploh pa njenih prijateljic ne mara, ker so vse kurbe.tako jo kar hitro osami.
Vmes so kreganja in pobotanja. Je prvi udarec. Sok.
On joka kot dez, jo ljubi, naj mu oprosti. Pod stresom je in takrat mu naj neodgovarja, ker imas dolg jezik.
Zenska drug dan razmislja, zakaj ni bila tih, ko je jezen in zmatran. Pa ljubi jo,poglej kako je joku in jo prosil odpuscanja. Zadnjic mu oprosti, si rece.
Da ji dokaze, da je resen, si vzameta kredit in kupita hiso.
Lepo je vse stima.
Razn, ko jo je vceraj grdo nadrl pred mamo,.. no sej kriva je sama, ko spet nisem bla tiho., se obtozuje..
Rodi se otrok, kje je tist moz, kot med nosecnostjo.
Ne pomaga ji, jo nadira, da cele dneve lezi ko krava in nic ne dela,.on pa ..Dela dela in dela.
Zvecer pride domov in jo vrze s postelje, da mu pogreje vecerjo.
Jo zlasa in zbrca.

To je moja meja..si rece..
Grem!
Poklice mamo..mat jo nadere, ce bi drzala gobec, da bi bil v hisi mir. Da k njej ne more, ker nima ne placa ne zivcev. Zensko je sram, da je taka se mati ji noce pomagat.

Itditd.
Naprej pa tko veste kaj sledi, ko se zenska zave, da ima otroka 700e na mes in kredit In nima kam.

Lej, čakaj, ti nekaj ne razumeš!!!
Ženska naj gre stran TAKOJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
NE PO 10, 15 LETIH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kolikokrat si ti pritisnila roko ob vročo ploščo, da si poštekala, da nekaj ni v redu???? Si roko polagala na ploščo 5, 10, 15 let ali kaj????????? In si po 15 letih ugotovila, da trpiš bolečine, ker polagaš roko na vročo ploščo?????????

Mislim, a te ženske niso odrasli ljudje ali kaj??? A “vzorec iz otroštva” deluje tudi v zvezi z vročo ploščo na štedilniku???? Da traja 15 let, da “razreši vzorec”??????

Ne govori, da so šle ženske stran in jih je desc ubil in imaš to za argument, da bolje, da sploh ne gredo stran, ali kaj?????????????? STRAN NAJ GREDO TAKOOOOOOOOOOJJJJJJ!!!!!!!! Kaj je treba tlele še psihoanalizirat, no??????!!!!! A ti držiš roko na vroči plošči, da poštekaš, da te peče in povzroča bolečino, ali roko odmakneš TAKOJ???????
A res ne skapirate razlike???????????????????????????????????????????????????????????????????????
[/quote]
Saj bo, lahko daš svojo številko, ti mi pokličemo urgento psihiatrijo, če sama nisi več v stanju.😅

😂😂😂😂
Vids viharni, da znas tud nasmejat..upam da se veckrat ..

Lej, ko pedofil napade punčko, punčka SPONTANO ve, da je nekaj narobe, pa če je striček pedofil še tako prijazen in hodi k mamici na obiske ali lepo poje na cerkvenem koru. PUNČKA VE, da je nekaj narobe!!!

Odrasla ženska?
Jo pribije v radiator. Ji polomi rebra. Ji razbije nos. Jo davi. Ji raztrga genitalije. Ji razlije oko.
AMPAK ODRASLA ŽENSKA NE MORE IZ SVOJIH VZORCEV IN NIMA KAM V ŽIVLJENJU IT???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Ti to kr iz srede odnosa potegnes no… Sej je ne razbije kr prvi teden…
Ne mores kr tko…to gre lepo pocasi…najprej psihicno polako jebanje, k ga sploh ne znas razlozit povedat, dokazat…

Pa smo prišli do dokaza, da je baba žaba!
Ker tudi žaba se počasi kuha in sploh ne zazna, da se kuha, dokler v enem trenutku ni skuhana!

Torej so ženske mentalno sposobne interpetirati realnost na ravni žabe?
Očitno vse kaže, da res.


Preseneča me, da tukajšnje babe ne uporabljajo googla, ga morda sploh ne zanjo? Namreč o tem kar one hinavijo je veliko napisanega, tako da če nočejo pogledat, še ne pomeni, da to ni poznano že skoraj vsem.

[img]http://shrani.si/f/3V/SL/2y67XO7P/neimenovano-2jpg66.jpg[/img]

[img]http://shrani.si/f/3r/3x/19YQlzzM/neimenovano-1jpg55.jpg[/img]
.

Se strinjam, tudi jaz tega ne razumem, očitno so to ženske, ki “rabijo” trpinčenje. Brez tega ne gre, po takem možu si ponavadi najdejo spet takega, če ne se hujšega. Nastradajo pa najbolj otroci, nič krivi nič dolžni. Na otroke bi mogle mislit, če se že same strinjajo, da sodelujejo v tem sadističnem odnosu…

Se strinjam, tudi jaz tega ne razumem, očitno so to ženske, ki “rabijo” trpinčenje. Brez tega ne gre, po takem možu si ponavadi najdejo spet takega, če ne se hujšega. Nastradajo pa najbolj otroci, nič krivi nič dolžni. Na otroke bi mogle mislit, če se že same strinjajo, da sodelujejo v tem sadističnem odnosu…
[/quote]
No, dobro, kar smetite mimo teme, kot da ste enocelična bitja in niste v stanju razumet o čem je tema.

Ta zgodba je napisana za čredo, po pripovedih babe, ki hoče prednost v ločitvi, z dodatkom novinarskega napihovanja. Res mislite, da je kaj resnice v njej? Po mojih splošnih izkušnjah, videnem in prebranem, je taka zgodba v celoti izmišljenja in polna lukenj.

Viharni
Baba ti je tvoja mati…no to sva razcistla..

Verjamem ja, da se tudi to dogaja…vem pa, da se tud nasilje s strani moskega..


Preseneča me, da tukajšnje babe ne uporabljajo googla, ga morda sploh ne zanjo? Namreč o tem kar one hinavijo je veliko napisanega, tako da če nočejo pogledat, še ne pomeni, da to ni poznano že skoraj vsem.

[img]http://shrani.si/f/3V/SL/2y67XO7P/neimenovano-2jpg66.jpg[/img]

[img]http://shrani.si/f/3r/3x/19YQlzzM/neimenovano-1jpg55.jpg[/img]
.
[/quote]

Po čigavi oceni 95 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}? Po oceni viharnega puhoglavca ali koga podobnega gotovo. Med 95 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} in 4 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} je pa “malo” razlike. Tako da prodajaš nek shizofreni kolaž, čisto tebi podobno.


Jah, glej, lepše kot puhloglavo babovje se ne da rečt, še to je preveč spoštljivo, bolje bi bilo podivjano usekano pizdovje. Tista , ki je vredna ženska, bo že vedela o čem govorim.

Po čigavi oceni 95 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}? Po oceni viharnega puhoglavca ali koga podobnega gotovo. Med 95 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} in 4 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} je pa “malo” razlike. Tako da prodajaš nek shizofreni kolaž, čisto tebi podobno.
[/quote]
A sem jaz kriv, da je tega poln splet, od tega da so lažne ovadbe s strani mater v porastu in velik problem, da na to opozarjajo tudi okrožne sodnice? Al kaj, mislite, da samo jaz uporabljam google, berem in poslušam novice in da če tega ne bi tu npisal, ne bi nihče vedel, česa se podivjano polnorito babovje danes gre?


A sem jaz kriv, da je tega poln splet, od tega da so lažne ovadbe s strani mater v porastu in velik problem, da na to opozarjajo tudi okrožne sodnice? Al kaj, mislite, da samo jaz uporabljam google, berem in poslušam novice in da če tega ne bi tu npisal, ne bi nihče vedel, česa se podivjano polnorito babovje danes gre?
[/quote]

Lepo si obrezal, da se ne vidi, kdo naj bi to rekel, da je tega 95 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}. Mogoče si celo ti to rekel. Na isti sliki pa drugi trdijo, da je 4 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}. Tvojega kvasenja je tudi polno na spletu, pa ga zato še ni resno za jemat.

Ti si kriv, da tako obrezuješ in montiraš slike, ki potem hkrati pravijo 95 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} in 4 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} in si s tem nihče ne more nič začet.


Ne znaš brat, tisto je diplomska naloga neke babe in podatek o spolnih zlorabah, čeprav vprašanje, če je tudi ta točen.

Saj pravim, za take stvari ne zante uporabljat gogla, tovrstnih novic tudi nočete slišat in si ušesa zatisnete, ko povedo? Menda vam ne bom jaz vse lepil sem, ker ve gonite hinavšno, ampk le toliko, da utemeljim, da niso babja početja laganja in škodovanja skrita, mapk se ve za njih.

A zdej je ze podivjano pizdovje ….Boga tvoja mati..kaj vse si mislis o njej…
To pa ni lepo od tebe viharni.


Če bi znala brat, bi vedela da vedno ločim Ženske od žensk in babe od bab, ki si same medsebojno tako pravijo, da je bolj zabavno, in jih ne moti niti če pridem v pisarno in rečem na glas: “Kaj je babaeee”, so takoj boljše volje in nasmejane?😅. In ne, na podlagi spola si nehče samodejno ne zasluži spoštovanja, tega pri meni ni nikoli bilo in ne bo, satrejši sem, več izkušenj iam za sabo, bolj ostr mejo iamm postavljeno.


Opisuješ razmere, ko je ženska v odnosu 5, 10 ali VEČ LET!!!!!!
Kaj pa tisti PRVI KORAK, jebemti!!!!! PREDEN je spoznala nasilneža, ja kako je pa DOTLEJ ŽIVELA, ČE PA JE PREPRIČANA, DA NE MORE SAMA ŽIVETI??????????????????????????????????????????????????
Pa saj se ni rodila že v sklenjen zakon z nasilnežem, no!!!!!
In pravite, da ima “vzorce iz otroštva”, pa porka madona, no!!! A si stara 20, 25, 30 ali celo 45, 55 let ALI IMAŠ ŠE ZMERAJ 6 LET?????????????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Pa kaj, a take ženske hodijo po svetu samo z “vzorcem iz otroštva”, možganov in izkušenj nimajo pa nič ali kaj, no??????!!!!!
Daj mi povej, kakšen vzorec iz otroštva je potreben, DA TI JE POPOLNOMA SPREJEMLJIVO, ČE TE FIZIČNO UDARI IN POLOMI REBRA????????????????????????????????????????????
Kakšen vzorec, jebemti???? A to pomeni, da lahko vzgojimo otroka za karkoli si zmislimo: mu damo vzorec, da se bo psom dajal v zobe??? Z avtom zaletaval??? Držal roko na vroči plošči štedilnika??? Lej, človek ODRASTE in ZARADI RAZVOJA MOŽGANOV pokapira, da roke ne sme držati na vroči plošči in da se psu ne meče v zobe!!!! Vzorec gor ali dol, ČLOVEK IMA MOŽGANE, DA Z NJIMI RAZUME SVET!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Te ženske pa od trenutka dalje, ko jo desc PRVIČ nalomi, PRESODIJO, DA JE TO ZA NJIH DOBRO????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
Lej, TEGA ne razumem! Da odrasel človek z ODRASLO PAMETJO presodi, da je DOBRO ZANJ, če mu nekdo mesečno razbije nos in rebra!!!! Pa sploh ni treba mesečno, AMPAK PRVIČ!!! Zakaj takim ženskam nasilja ni že PRVIČ DOVOLJ??????????????????? Zakaj PRESODIJO, da je to za njih DOBRO?????????????????? Z odraslo pametjo, z odraslimi možgani, z odraslimi izkušnjami?????
NE. RAZUMEM.
[/quote]

Bolje ne bi mogla razložiti. Če se nekdo pri 30 in več letih še vedno sklicuje na vzorce iz otroštva in nič naredi na sebi, potem naj ne cmizdi. Se je najlažje zgovarjat na vzorce iz otroštva, samo da ni treba nič narest in odrasti. Za vse so krivi drugi, ona, ki pa vedno znova nastavlja problematičnim agresivnežem, je pa uboga žrtev, ki jo je treba pomilovati. Zakaj pa lahko druge, ki izhajajo iz problematičnih razmer, naredijo kaj iz sebe in si ne dovolijo, da jih nekdo nalomi? Zato ker mislijo z glavo in ne s peezdo. In v sebi imajo odgovornost do otrok, ki jih spravijo na svet, ne pa da se plodijo kot zajklje in se jim žvižga, če otroci odraščajo v nasilju.

Ne bodi kokos
Pa sama sebe hvalit.
Pa kaj res mislis,da smo tuki vsi nori.
Ena in edina si, k tko mislis,tko noro s svojimi.?????????

New Report

Close