Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Ne razumem sama sebe!!!! :-(((

Ne razumem sama sebe!!!! :-(((

Valjda,veš da ne grem gor brez da je pod mano en Herkules in ima štrik v rokah…..če preberem te vrstice,zvenijo nekako dvoumno…hmmm…..v glavnem ne mislim dol past…če pa imajo drugi namene me skenslat s tega sveta,pa tudi prav…..če jim le rata (kopriva ne pozebe kr tak!!!))…

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Pa čaki Trilči!bemti sovo!
Kaj ne bo nič dedov dol?a gre sam češpov kompot dol?
Al mora biti milijarda pogojev ustvarjenih,da bi…..ah,brez veze!
Razumi to babjo zavest in podzavest,

Sp

Ne,Paklenica odpadla,ker so šli že v soboto,eni so se včeraj vrnili….na Dolenjsko pa gremo zdaj trije,četrti pa pricaplja za nami dan kasneje….fešta v glavnem,pa nihče ni nobenemu nič….saj se ziher kje kdaj srečamo,če bom kdaj v tvojem koncu…se nikol ne ve,a ne??…

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Danes,en ded,dve babi,jutri še pa drugi testosteronski nabitek pride….dva po dva…brez čudnih misli,ker so odvečne….

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Noben nobenemu nič!?
Hahahahahahahaha!
Tolk se boste dol dali,da bomo ves naslednji mesec o tem tukaj mleli,hihihihihi!
Cmokija
Sp

Čudno,čudno.
Aja,greste mal lest…pa mal račke gledat….pa čričke poslušat….pa ene dve zapet….pa,pa

;-)))))

Sp

eeeeeee…ne bi rekla,s temi tipi še moram pol plezat nadaljnih nekaj let,pa nista baš mojega tipa: eden je tak suh,da imam jaz kompleks debelosti zraven,je pa zelo dober prijatelj,drugi pa je odličen v plezanju,tak da je dober inštruktor,no tipica pa zgleda ko ded…saj če pogledaš na slike od plezanja,pol vidiš eno s kratkimi lasmi,no to je ta….in zašosana v onega ta drugega…Jaz bom samo stranski opazovalec in bom gledala,kako se mu ova nastavlja,meni se bo pa režalo…nesramna sem,vem….pa kaj če pa ženšče ne skapira…

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Opomin!
Ni lepo tako govorit o tistih,ki skrbijo za tvojo usodo,ko si gor!
Ata
Sp

Saj ne bo ona skrbela zame….marveč ON….tak da ni sile…..hi hi hi….on pa tak ve,kaj si mislim…he he he…

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Pa kakih pa spit…in tako dalje…genau…fešta na prostem,na črno….

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Ej,v naših krajih bi bilo to mal težko.Tko na črno mislim.
So ti rangerji od TNP kot stekli komarji…pa občinski redarji na drugi strani,ki so nemara od učinka plačani….hm,če sam pomislim,kolko te Čehe prejebajo v glavo,ko se po grmovju skrivajo…..
Je že boljš,da prideš na moj vrt kampirat,če boš kdaj tukaj pri nas…
Sp

Ja,bom te vzela za besedo…..saj tam doli je pa sama šuma,pa toti dve ali tri noči….ma napijemo ovega rangerja,pa je že naš…..mi Štajerci znamo…..

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

V kolikor bo vse v redu…..ko bo sonček prišel na svet…….se bom rabila spet spravit nazaj na svoje kile….in takrat mi bo kakšno tvoje plezanje prav prišlo……..te bom rabila za osebno trenerko:)))))))))))

Ni blema,a bi ti raje za začetek ( po porodu) predlagala kakšne daljše pohode po hribih…to je majka,za dušo in telo,pa fejt doti tekočine (ni mus da je voda,kaka multivitaminska tableta….)….res….

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

O.K. Te vzamem za trenerko…….ko bo pa treba še kakšno kilco dol…..te pa pokličem….Lubčka…..

OK…lupčka dva vračam…saj veš,za vsakega enega….

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Ti……in kdaj točno greste?

hello!

no kar se te zgodbe tice ti povem nekaj.

zakaj sta sla narazen me sploh ne zanima,ampak ocitno si ga s tem dejanjem ko si mu rekla da je konec zelo prizadela,inocitno je on potlacil vsa custva do tebe(ljubezenska…..)tako da mu niti zraven ne prides.

ali drugo:je se vedno prizadet glede tega dogodka in se je samo pred tabo zapru da ga nebi se enkrat prizadela.v takih okoliscinah je to zelo tezko sploh ce je od tega minilo malo casa!

kar se tice pa tvojega navezovanja stikov si pa prav naredila.prvi korak je treba narest potem pa naj se odloci kaj bo naredil ali sprejel pogovor ali ne to je njegova odlocitev,ti se nimas kaj sekirat!!!!!!!!!!!!

mislim,da si svoje naredila,ko si hotela vspostavit komunikacijo!!!!

cmoka,lep pozdrav

/

Redko,da moški tukaj tako odkrito povejo svoje mnenje…zelo dobro dene slišati komentar ali nekaj besed z moškega vidika…..:-))))
Saj mogoče,ker me dobro pozna,je vedel,da me bo takšno njegovo ravnanje prizadelo…???

Cmoka ti vračam…

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

EJ TRILI,SEJ ZATO SMO PA TUKAJ A NI RES.

TO TI GOVORIM,ZATO KER SEM IMEL PODOBNO IZKUSNJO,IN VERJAMEM DA BOLI TUDI MENE JE!!

AMPAK VZENI SE V ROKE ZIVI ZIVLJENJE TAKO KOT JE TREBA PA BO VSE O.K.
BOS VIDLA.

VESELJE POMAGA,SMEH POMAGA MA KAJ NAJ SE RECEM BODI VESELA SAJ ZNS BIT!!!!

CMOKA

/

Hej Vitki! Pssssssssssssssssssssssssssst!
Trilči pleza spodaj brez!!!
Jo gremo gledat,kaj?
:-))))))
Sp

ooooooooooooooo jaaaaaaaaaaaa

/

Torej Trilči!?
Si obljubila fotke…..kje si!?
Sp

New Report

Close