Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Ne seksava II

Ne seksava II

To bi se pa tudi meni prileglo! Dovolj bi mi bilo, če bi mi poslala sms. Jo moram malo navaditi! 🙂

:-(((

otroci….

:(( sej vem… šit.

sej verjetn to že vse veš, sam vseen:
– sam enkrat se živi
– pri tvojih letih (predvidevam da si v 30ih) si se sprijaznu s seksualno nezanimivim zakonom… verjetno pa tud še kaj druzga ne štima…pa da bo do konca življenja tako oz. slabše…
– itd. itd…

bi te pa vprašala neki: kaj bi naredu, da srečaš žensko svojih sanj, tisto pravo, the one, s katero se zaštekaš v vseh pogledih in ki ti izpolni vse fantazije in je pripravljena bit s tabo… kaj bi naredil?

Med tem ko ona praktično že spi si ga ti ob njej mečeš na roke in ji ob tem govoriš naj se ne vznemirja!!!!!??????? What a feeling!!!!!!

čist enostavno… dal bi na tehtnico to da sem z njo in zapustim otroke ali živim tako dalje…

trenutno je tehtnica na strani otrok

vidiš… škoda da ni take sorte, da bi bla vesela, če se ji zbašeš med noge, pa čeprav že napol spi… Nekatere pravijo, da jim je ful všeč, če jih partner prebudi zaradi seksa.

Pa pojdi stran in vzemi otroke s sabo! Se hecam….in sočustvujem s tabo.

OK, spet jaz 🙂 Danes je zadnji dan dopusta, si moram dati duška! Potem bom verjetno samo še kakšnih 2 do 3 na dan na forumu 🙂

Kako pa je tvoja kaj obremenjena? Poglej, ko so se nama rodili otroci, je bil seks obratnosorazmeren utrujenosti. Bolj je bila utrujena, manj je bilo seksa. Ampak samo ne vprašaj kako je bilo pred otroci! Ko sva se kam zalezla je trajal seks tudi po 5 ur skupaj, pa ne vprašaj kakšen je to bil! Sem si rekel nekako v stilu “tale pa mora bit moja žena” ;-). Z otroci pa so prišle obveznosti in pa predvsem veliko dela z njimi. Jaz sem se moral dobesedno truditi, da sem jo razbremenil z raznoraznimi izleti, žuri, potovanji, kinopredstavami in seveda s pospravljanjem stanovanja. Bolj sem se trudil, bolj je bila zagreta. In sedaj je bila stvar postavljena ravno obratno kot pred otroci. Prej je bila ona glavni “gonilnik seksarjenja”, celo zelo težko sem jo dohajal. Sedaj pa sem to moral postati jaz. Na kraj pameti mi ni prišlo, da bom moral za to skrbeti. Dejansko sem v življenju uletel na posmehljivo frazo, ki sem jo poznal že od prej “opravi moško dolžnost”.

Sedaj je sicer problem ta, da bi jaz v glavnem takrat, ko ne moreva. Služba, tašče, otroci… Če planiram na večer, mi zvečer običajno ob takih planih vse pade dol. Tega se oba zavedava in zaradi tega izkoriščava včasih skoraj “nore” prilike. Npr. prideš na prijateljev rojstni dan, se malo umakneš in na brzino daš dol. 🙂 Pred otroci na to niti pomislila nebi, pa če bi drugi vedeli kaj počneva, bi mislili, da se nama rola. No, in rezultat mojega oz. najinega truda se kaže v tem, da me z idejami nekako začenja posnemati. Drugače rečeno: zaznamvam rezultate truda!

Kaj ti hočem povedati? Ko te berem, v glavnem govoriš o večernih variantah. Malo se obremeni v razmišljanju kdaj se ona najbolj psihofizično sprosti. Ko boš ugotovil to, si ustvari tak trenutek in “izkoristi priliko”. Seveda ne upaj na takojšen uspeh ampak analiziraj dogodke in ugotovi ali si bil kdaj v čem bolje zadovoljen kot si mislil, da boš. To je zate že uspeh! Bil si presenečen, doživel nekaj novega in lahko verjameš da tudi ona, čeprav o tem sploh ne razmišlja na tak način.

Vedeti moraš, da večina ljudi svojih potreb, doživetij in obnašanj sploh ne registrira! To sicer še ni nič hudega dokler je tak človek sam, ko pa ima družino se problemi okrog tega prenesejo na “delokrog”. Pa redkokateri so se o takih težavah sposobni pogovoriti s svojim partnerjem. BTW, ali sta se o tem že sploh kaj pogovarjala?

Sicer pa dovolj flanca, grem pogleda še na kakšen drug čvek, če ima še kdo kje kakšne težave 🙂 !

dosti sva govorila o tem… ampak moja pač ni za hitre variante, ki niso v postelji…. Razbremenjujem jo, kolkr pač gre, dejstvo je pač, da sem več v službi kot ona in je marsikdaj pač ne morem razbremenit…

Le enkrat se spomnim, da smo imeli obisk prijateljev za 2 dni, pa sva se umaknila v kopalnico in se na hitro poseksala… Sicer ji te stvari ne ležijo najbolj… Je bolj oldfashion… postelja, tema… :(((

ni treba :)))

Kaj pa “včasih”? Je bila vedno taka? Moja je bila vedno za eksperimente, pa je še vedno, sevede, če je cajt za to. Edino na trojčke in swinger je nisem peljal, ker se tudi meni to ne zdi OK, mogoče kdaj, ampak ne verjamem. Folk je postal preveč kužen, zaupanja pa ne moreš več dobiti. Mogoče pa tvoja misli, da je predebela, če hoče biti samo v temi? Sicer pa delam tudi jaz dalj kot ona.

ne ne ne… nič ne misli, da je predebela… zna bit zlo privlačna, če hoče… pač ni preveč za te stvari… za kake prismodarije že prej ni bila pretirano, jaz bedak sem si pa mislil, da se bo spremenila… ok, morda me od začetka tudi ni motlo tolko da je taka, sčasoma pa seks postane rutina in dolgočasen

No, takole ti bom rekel: dokler ne bo začutila, da ima resno konkurenco, pa ne samo tako za tu in tam, ampak da lahko tudi pobereš svoje stvari in se preseliš, vprašanje, če bo kaj bolje.

ja… to maš na nek način prav… smo že meli enkrat fejst krizo glede tega…

Prav zanimivo je blo… ona se ne depilira, ker to ni v njenem stilu… ona ne fuka, ampak se ljubi, … ona ne nosi tangic, ker jo žulijo… niti erotičnega perila ker je neudobno ali pa pač ni v njenem stilu…

No, pol se pa nenadoma ločujemo, pa zdaleč ne (samo) zaradi tega… se zmenimo, da bomo ostali skupaj pa še malo poskušali…

Pol pa naenkrat ni več problema v stilu, tange nič več ne žulijo… med seksom celo kdajpakdaj reče pofukaj me… (ampak če ji jaz to rečem, potem bi se ona vseeno raje ljubila )

Ampak… konec, je že prepozno, vlak je odpeljal… ok, malo pretiravam, cenim, da se trudi, pa sčasoma začne plahnet občutek, da to dela pod prisilo samo zato da ustreže meni … ampak ni to to.

Najbolj bedasto pa je, da je prav vse v lajfu treba delat pod prisilo. Piz… prav nič ne zaleže lepa beseda, kaka skrita želja… pol, ko je pa vojna, pa naenkrat vse gre :-((((

Pa si ji povedal to dobesedno? Npr. “ni mi všeč tvoja rutina in dolgočasje”?

Hm, malo berem tole tvoje jamranje. Pa vse se vrti okrog seksa. Kaj pa ostalo? A ostalo štima?

Sicer pa ti lahko naredim kratek rezime. Tisto britje imava midva sem ter tja za poslastico. Če se je naješ, ni več tako aktualna. Fukanje oz. ljubljene ravno tako. Tangice včasih ima, včasih ne, pa se sploh ne sekiram zaradi tega. Včasih nabijava ne, da bi kdorkoli rekel karkoli. Ona večkrat pride na idejo, da se snemava, jaz z različnimi prostori (avto, stopnice, stol, parket itd.). Hočem ti povedati to, da mene prav malo zanima koliko me rajca z zapeljivostjo, ampak bolj kaj doživljam med seksom. In potem ji rečem “uh, tole je bilo pa dobro”, ker tudi čutim tako.

Ajde ti dam še eno idejo. Če je “fina” gospa, naredi vse še bolj fino! Obleči se v frak, poskrbi, da bo dobila vse kar hoče in na koncu jo “nežno pofukaj”. Razumeš? Prevzemi njeno igro! Vklopi se v njen svet! Igraj z njo, ne sam s sabo!

Huh, kaj boš pa sedaj rekel??? 🙂

brezzveze.. ne ljubi se mi več prilagajat… zakaj stalno jaz?

Snemanje… ji ne pade na kraj pameti… ko sem naredu par takih zelo nepropblematičnih rahlo erotičnih fotk v kakem dobrem perilu, pa ji že ni blo najbol prav…

Torej tudi na drugih področjih ne štima. Sorči, ampak bom kar direkten. Po mojem v tej zvezi nimaš kaj več iskati. Ko se človek trudi kar nekaj časa, pa brez uspeha, slej ali prej vrže puško v koruzo. In takrat ne bo prav nikoli več tako kot bi lahko bilo tudi, če se ona stoprocentno spremeni. Boš moral res pokat, je pa potreben čas, da postanejo razmere tako nevzdržne, da pade resna odločitev o tem, še posebej, če ti ni vseeno zaradi otrok.

ja, tega se zelo zavedam

odkrito povedano jaz te čist štekam….moj oziroma partner(skupaj sva že skoraj desetletje) pa nič od njega.

po moje je to najslabši seks v lifu, ki ga imam z nekom…pri nama seks traja približno 30 sekund…mislim cel žur….lahk drkam(oziroma se samozadovoljujem cel life)…

stalno prilagajanje…komu na čast? komu na čast se sprašujem? valjda zaradi otroka.

nekako človeku dol pade za vse…meni so všeč pervezne stvari njemu ne….itak luč ugasnt se pokrit pa 30 sek seksa….ma da popizdiš.

če nekomu te stvari razlagaš skoraj desetletje pa nobenega haska od njega tud če ostaneš skupaj še deset let bo eno in isto…isti gibi, ista rutina

ja… no, pol itak veš… Prav neverjetno je, kje se najdemo tako različni tipi… in pol mamo po vrhu še skupen lajf pa otroke … Butci na kubik.

ja res je…butci na kubik…

Ajajaj… Ko tole berem nehote pomislim, da imam veliiiiko srečo! A je bil na začetku tudi tak?

sam res ne vem… sej po eni strani ste si sami krivi
zakaj ste se pa odločil s takim človekom ustvarit družino??
ne boste rekl, da se je partner čist spremenu 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} po poroki oz.
otrocih??

sej vem da je lahko govort takole, sam vidim koliko folka se
‘sprijazni’ s polovičnimi partnerstvi in si z njimi ustvari družino…
zakaj?? a zato ker je čas za otroke? ker leta tečejo?? ker se vam
ne da iskat novih? kakšni krščanski razlogi….?? me res zanima…

pa še to… kako mislite da se otroci počutijo v teh praznih zakonih?

verjetno je bil…ko sem ga spoznala sem bila zaljubljena…nekako teh stvari mogoče tudi ne opaziš….dalj časa ko si v vezi z nekom pač mine vsa tista perfekcija človeka….človek tudi sebe spozna, svoje potrebe, svoje telo, stvari ki ti pašejo….razložiš stvari partnerju…pa se stvari ne premaknejo…

New Report

Close