Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ne upam se več sprehajati po gorenjskih gozdovih

Ne upam se več sprehajati po gorenjskih gozdovih

Če se medvedi sprehajajo že po kamniških gozdovih, se zagotovo tudi pri nas. Ne grem več v gmajno!

izkušeni in hrabri lovci bodo poskrbeli za varnost v gozdovih

[img]https://insajder.com/sites/default/files/zan_mahnic_lovec_v_uniformi_vir_twitter.jpg[/img]

Ljudje ste grozni. Kot da nimate dosti drugih poti, rinete še v gozdove ki so dom mnogim živaalcam . Potem ste pa še tecni ker je tam medved in zelite da se ga ustreli.
Katastrofa.

Boj se migrantov pa klopov.

V moji družbi vam medved ne bo nič naredil….. :).

a je to tisti iz filma Ko to tamo peva??

A bejž, a da so medvedi u hosti? Kaj takega pa še ne…….

Ko da so grizliji pri nas, svašta.

Dom medvedov je od nekdaj gozd!! Tvoj dom pa ni tam. Zaradi tebe in še kakšnih drugih pacientov, ki delajo dramo iz medvedov, ko jih ujamejo na telefonu sredi gozda, so medvedi na slabem glasu.

Pojdi živet na kakšno Aljasko, kjer ima divjad skoraj večje privilegije kot človek. Kjer so divje živali, predvsem predatorji, cenjeni z vseh domačinov, ki tam živijo! Če se mi kateri ljudje na tem planetu dopadejo oz. da so mi všeč po načinu razmišljanja do narave, so to ravno Aljaščani.

Preveri statistiko, koliko ljudi v Sloveniji poškodujejo psi in koliko medvedi. Da boš vedela koga se bati.

Najbolj se je treba bati ljudi! Sploh v gozdovih ob hrvaški meji!

Veš koliko medvedov hodi in živi skoraj v Lj – po Krimu in okoli Iga? Precej – pa kupi ljudi še vedno radi hodijo na Krim in vse tam okrog.
Naveži si zvonček, da te sliši… pa bo šel za grm, da ga ne vidiš in bo mir.

Raje se čuvaj klopov – so krepko bolj nevarni.

Dom medvedov je od nekdaj gozd!! Tvoj dom pa ni tam. Zaradi tebe in še kakšnih drugih pacientov, ki delajo dramo iz medvedov, ko jih ujamejo na telefonu sredi gozda, so medvedi na slabem glasu.

Pojdi živet na kakšno Aljasko, kjer ima divjad skoraj večje privilegije kot človek. Kjer so divje živali, predvsem predatorji, cenjeni z vseh domačinov, ki tam živijo! Če se mi kateri ljudje na tem planetu dopadejo oz. da so mi všeč po načinu razmišljanja do narave, so to ravno Aljaščani.
[/quote]

ne bluzi, tam so vsi do zob oboroženi in veselo streljajo vse živo od pižmovk do medvedov.
res ne razumem, kako se je razmnožilo toliko pritegnjencev, ki jokajo samo še za psi in bi se zaradi medvedov zaprli v svoje kletke.


V gozd tud mene ni več razen gozdiček v Arboretumu, pa Rožnik, Mostec, ko je veliko sprehajalcev, Golovec že več ne, okoli ograjenega Šobca in to je to. Ogrožena se počutim sprehajati z otroci po gozdu. Kateri blesav klinac je sploh hotel naselitev in razrast zveri na svoji zemlji?! Nenormalno.. . Glede na vedno bolj topla poletja bi potem predlagala še tigra. Res dolgo nazaj je bila to tudi avtohtona žival na tem področju. Zakaj pa ne? Še enega več, da ogroža sprehajalce, otroke, lokalce okoli svojih domov in seveda druge rejne (koristne?) živali. Ja, ima res vse skupaj en velik smisel . No, niti ne verjetno.


V gozd tud mene ni več razen gozdiček v Arboretumu, pa Rožnik, Mostec, ko je veliko sprehajalcev, Golovec že več ne, okoli ograjenega Šobca in to je to. Ogrožena se počutim sprehajati z otroci po gozdu. Kateri blesav klinac je sploh hotel naselitev in razrast zveri na svoji zemlji?! Nenormalno.. . Glede na vedno bolj topla poletja bi potem predlagala še tigra. Res dolgo nazaj je bila to tudi avtohtona žival na tem področju. Zakaj pa ne? Še enega več, da ogroža sprehajalce, otroke, lokalce okoli svojih domov in seveda druge rejne (koristne?) živali. Ja, ima res vse skupaj en velik smisel . No, niti ne verjetno.
[/quote]

Se strinjam, svetu se čisto meša, vse drugo se ščiti in prioretizira kot normalne, običajne ljudi. Ja hočejo imeti zverinjak. Nedavno so v SLO uvozili še enega risa, prav tako nedavno je eu sodišče odločilo da se volka ne sme pritaknit niti v naseljih, tudi uspavat in preselit drugam se ga ne sme.

Se strinjam, svetu se čisto meša, vse drugo se ščiti in prioretizira kot normalne, običajne ljudi. Ja hočejo imeti zverinjak. Nedavno so v SLO uvozili še enega risa, prav tako nedavno je eu sodišče odločilo da se volka ne sme pritaknit niti v naseljih, tudi uspavat in preselit drugam se ga ne sme.
[/quote]
Enmu se bo scufal. Ali človeku/državljanu ali pa kakšni od teh zveri. Absolutno nesprejemljivo perferiranje živali namesto ljudi. Komu zdaj kratijo pravico? Tistemu, ki jih ni bilo ali tistim, ki smo?? Ali kaj bomo gledali kdo je kje bil 100 let nazaj?!? Nobene logike ni v ničemer.

Poglej si film The Revenant, naredi zapiske, potem pa pogumno v gozd!

Jaz si z medvedi dnevno delim gozd, poznam njihove poti, vem, kdaj so prisotni, nekajkrat sem ga tudi že videla, ampak … ni za verjet … nikoli me ni nihče želel napasti.
Ne vem, kaj si to predstavljate … da vas bo zagledal in bo zalaufal za vami, al kaj???

In ja … klopi mi grejo mnogo bolj na živce, tako da predlagam, da se jih vse polovi in postreli.

Point je da je zveri v SLO glede na kvadraturo preveč.

Ko sem prebrala naslov in preden sem odprla temo sem si misla “naj bodo migrante naj bodo migrantje tej zaradi katerih se boji v gmajno”
In odpre in medved 🐻.. Točno sem vedla🤦‍♀️
Pa kaj ti misliš da te za prvo bukvijo čaka? đizs!


V gozd tud mene ni več razen gozdiček v Arboretumu, pa Rožnik, Mostec, ko je veliko sprehajalcev, Golovec že več ne, okoli ograjenega Šobca in to je to. Ogrožena se počutim sprehajati z otroci po gozdu. Kateri blesav klinac je sploh hotel naselitev in razrast zveri na svoji zemlji?! Nenormalno.. . Glede na vedno bolj topla poletja bi potem predlagala še tigra. Res dolgo nazaj je bila to tudi avtohtona žival na tem področju. Zakaj pa ne? Še enega več, da ogroža sprehajalce, otroke, lokalce okoli svojih domov in seveda druge rejne (koristne?) živali. Ja, ima res vse skupaj en velik smisel . No, niti ne verjetno.
[/quote]

Primitivka prtegnena.
Kva pa rines tisto gofljo v hosto?
V šoping centre se odsvaljkaj… Glede tvoje mentalitete sodiš edino tja!

Point je da je zveri v SLO glede na kvadraturo preveč.
[/quote]

A dej nehi, a res?? 🤣🤣🤣🤣

prepričan, sem ,da se je najbolj nevarna žival-človek. Ne psi, psi sledijo nagonu, človek je tisti,ki ga mora znat vzgajat.imet na vrvici.


V gozd tud mene ni več razen gozdiček v Arboretumu, pa Rožnik, Mostec, ko je veliko sprehajalcev, Golovec že več ne, okoli ograjenega Šobca in to je to. Ogrožena se počutim sprehajati z otroci po gozdu. Kateri blesav klinac je sploh hotel naselitev in razrast zveri na svoji zemlji?! Nenormalno.. . Glede na vedno bolj topla poletja bi potem predlagala še tigra. Res dolgo nazaj je bila to tudi avtohtona žival na tem področju. Zakaj pa ne? Še enega več, da ogroža sprehajalce, otroke, lokalce okoli svojih domov in seveda druge rejne (koristne?) živali. Ja, ima res vse skupaj en velik smisel . No, niti ne verjetno.
[/quote]
In kakšna korist je od tebe? Nisi rejna, nisi koristna. Samo dren delaš po svetu. Najverjetneje je vprašljiva tudi tvoja avtohtonost.

New Report

Close