Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek ne vem ali je moj zdravnik za k.. ali pa zdravstveni sistem

ne vem ali je moj zdravnik za k.. ali pa zdravstveni sistem

na bruhanje mi gre, ko berem kako veste naš zdravstveni sistem izkoriščat.[/quote]

Tebi gre na bruhanje, meni še bolj, pa ne zaradi tega ker nekateri pacienti izkoriščajo zdravstveni sistem, ampak kako izkorišča sistem navadne človeka. V zdravstvu plačuješ vse možno, ko pa kaj potrebuješ, pa si še dodatno plačaj. Upam, da se bo zdravstvo sprivatiziralo, takrat bo druga pesem, še kako se bo vsak zdravnik potrudil, da bo obdržal paciente in tudi nekaj za njih naredil.
Bomo videli, če bodo takrat takšne čakalne dobe.

sploh nisi povedala kakšne težave maš. v kakšnem stanju nisi sposobna delat?
malo verjetno je da bo CT glave sploh kaj pokazal oz dal odgovor na tvoje težave.
povej kaj ti je. tvoja rešitev ni ta CT, tvoja rešitev je v smeri povrnitve boljšega počutja oz zdravja. glede na reakcijo zdravnika je zelo verjetno da sploh ne gre za neke konkretna bolezenjska stanja, temveč morda samo za funkcionalne težave, nespecifične težave, iz katerih moraš pravzaprav sama ven. razmišli o tem. sprememba življenskega sloga, prehrane, manj stresa, .. morda psihiater?
imam občutek da je rekel CT samo kot za dodatno izključitev bolezenskega stanja, če je resni sum na bolezen, CT indicira nevrolog, ne splošni zdravnik. S tem, da ti je rekel CT, je pravzaprav lekcija, da te ta CT “udari po žepu” in pravzaprav streznitev v tej smeri, da se sama vprašaš, kaj je lahko razlog tvojim težavam. dvomim da bolezen. psiha je bolj verjetna.[/quote] CT verjetno ne bo pokazal vsega. Za glavo je edino dobra preiskava MRI. CT pokaze zelo malo. Lahko sploh ne pokaže vzroka in bo vse zastonj.

New Report

Close