Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu Ne vem, ce je res

Ne vem, ce je res

Moski stokate tu, pa stokajo sodelavci, pa sorodniki, pa …. da zenskam ni do sexa. Da baje najdemo tisoc in en izgovor. Pa nikol ni pravi cas. Ko bi, se itak otroci zbudijo al pa tasca klice. Ce nic drugega na pamet ne pade, se pa spet tisto trapasto vnetje ponovi;)))
AMPAK – glej to cudo. A tako jamrajo tud moski tistih zensk, ki pa posteno priznajo, da je sexa doma premalo in da je premalo izviren?
Kar nekaj znank (z vsemi se pac ne pogovarjam o taki temi) govori o tem. Tud jaz, tako se mi zdi, sodim med tiste, ki bi malo veckrat, malo bolj strastno, malo manj nacrtovano in malo manj premisljeno. Mi je pac sex ena od pomembnih sestavin partnerskega odnosa in sem zanj pripravljena tud mnogo naredit.
Si moski s tem stokanjem pihate na rane, ki jih mate zaradi obcasno ne dovolj trdega orodja? Al gre za kaj drugega? Poucite me, prosim;))))

Kdo je rekel, da jaz kaj jamram??? Sem pa presenečen koliko moškim ni do seksa s svojimi ženskami… Sem bil prepričan, da je obratno…

No ja mogoce je tko da najprej en zacne jamrat pol pa drugi sevede ne morjo rect da njim gre pa super da ne bi blo unmu se bolj bad in pol vsi skupaj jamrajo..grejo na pivo, jamrajo se naprej in rpidejo do zaklucka da z babami pa res ni nc. 😉

www.studentarija.net

New Report

Close