Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Neč … jst morem it …

Neč … jst morem it …

.. čeprav bi najraje ostala tu z vami … :(((( … sam me čaka kup dela …

No .. lepo se mejte … ne preveč nabasat kletke … in … se beremo jutri …

Cmoooooooooooooooooooooooooooooka vsem po vrsti … :-*******

Pa enega posebnega za mojo skrivno ljubezen … :-*** ;)))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

cmoka tud teb pa pridna bod hehehhe:))

/

Cmoka in pa-pa, pa ne seri o skrivni ljubezni…tvoja edina in prava ljubezen je baje Miško, ni tako???
Ma uživaj in pika, to bo pa še najbolj prav;))!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

:)))))))))))))))))))))) No … sej če povem po pravici … ni moja skrivna ljubezen … ampak je skrivna ljubezen mojega konjička … :)))) ;))))

Pa pa … pa normalno da je miško moja edina in prava … in še enkrat … EDINA … ljubezen … !!!!!!!!!!!!!!!

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

ajde…pozdrav miskota:)

bgv…da et konjiček neo ritno po lopatici!!!

pazi kaj delaš :*

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ I`m not about to lose my freedom over no female!!! Happy Valentine`s Day...now get in there and make my diner bitch!!!

Kar mutaj se ja, sam pazi, da se tko ne zavozlaš, da se odvezlati ne boš več mogla;))…pa-pa

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Hribuc … mu bom dala enga lupča v tvojem imenu … ;)))) :)))

Pa pa … pa ne se tok jezit, no … :)))) … Si grd ko si ljubosumen … :)))))))

Cmokiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiitoooooo … :-***********

lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Srce … bom dala konjičku en cukrček, pa se bo prec umiril … :))) ;)))

Pa pa … in enga cmokitota tudi zate … :-*******************

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Edina je samo voda…tista v flaši…ljubezen,hej Bugi..o tem bi pa lahko klobasalido posta številka nnnn!
Cmoka
Sp

New Report

Close